آرایشگاه زنانه در برازجان به علت دخالت در امور درمانی تعطیل شد

3 دی 1397
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از تعطیلی و پلمپ یک باب آرایشگاه زنانه به علت دخالت در امور درمانی توسط بازرسان بهداشت محیط و با حضور مقام قضایی شهرستان خبر داد.

محمدحسین دریسی در این خصوص گفت: با اعلام شکایت فردی از یک آرایشگاه زنانه مبنی بر اینکه دراثر تزریق بوتاکس در این آرایشگاه ،دچار آسیب‌های پوستی شده، رسیدگی به موضوع در دستور کار شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان قرارگرفت.

وی افزود: متاسفانه علی رغم آموزشهای متعددانجام شده توسط بازرسان بهداشت محیط ، همچنان تعدادی از آرایشگران خارج از قوانین و ضوابط مصوب اقدام به انجام اعمال غیرمجازی نظیر استفاده از لیزر،تزریق ژل و بوتاکس و... می نمایند که سلامت مراجعین را به شدت تهدید می نماید.

کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط وحرفه ای شکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ،گفت: در همین راستا شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، از چند ماه قبل با آموزش و انجام بازدیدهای مشترک به شناسایی این اماکن اقدام نموده و اخطاریه های قانونی لازم را صادر کرده است.

سیده فاطمه حسینی تصریح کرد: با مراجعه یک نفر  شاکی به شبکه بهداشت و درمان دشتستان، یک آرایشگاه زنانه متخلف  شناسایی و به مراجع قضایی معرفی گردید و با احضار مسئول این آرایشگاه به تعزیرات حکومتی و محرز شدن تخلف، شعبه رسیدگی کننده رای، به تعطیلی این آرایشگاه و ضبط ملزومات مربوطه صادر کرد.

کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط وحرفه ای شکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت موضوع، بازدیدهای سرزده و تشدید نظارت بر این اماکن در دستور کار بازرسان بهداشت محیط قرار گرفته است و از شهروندان خواست ، موارد مشابه را با تلفن 190 اطلاع رسانی نمایند .

انتها ی پیام/ س.غ/3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید

https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
پلمپ.آرایشگاه.زنانه     شهرستان.دشتستان     درمان    

تاریخ بروز رسانی:   3 دی 1397

تعداد بازدید:   ۱۰

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >