آماده باش 11پایگاه اورژانس شهری و جاده ای شهرستان دشتستان در ایام نوروز

26 اسفند 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از آماده باش کامل 11پایگاه های اورژانس جاده ای و شهری همزمان با آغاز طرح سلامت نوروزی 25 اسفند امسال تا 17 فروردین 98 خبر داد. .

ماریا خویش دوست گفت:  7 پایگاه اورژانس جاده ای و 3 پایگاه اورژانس شهری  و همچنین یک کمپ سلامت نوروزی در ایام تعصیلات نوروز با تمامی تجهیزات به شهروندان و مسافرین نوروزی خدمات  رسانی انچام می دهند. .

ماریا خویش دوست از  استقرار پایگاه سلامت  نوروزی اورژانس در روستای ننیزک شهرستان دشتستان که بواسطه وجود مقبره  امامزاده شاهزاده ابراهیم یک محل زیارتی و سیاحتی می باشد نیز خبر داد و گفت: هر ساله در این ایام در این مکان، یک پایگاه اورژانس سیار از روزهای پایانی اسفند تا نیمه فروردین ماه مستقر میشود و نیروهای اورژانس با تمام تجهیزات دارویی و انسانی به ارائه خدمات می پردازند.

وی همچنین اظهار داشت: بنابر تصمیمات گرفته شده در ستاد شهرستان ، در صورت لزوم، نیروهای اورژانس جاده ای در اعزام بیماران به مراکز خدمات جامع سلامت  که شبانه روزی می باشند ،کمک رسانی می نمایند. 

رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان  صریح کرد در ناوگان مرکز اورژانس 115 شهرستان دشتستان، 11 آمبولانس در 11 پایگاه جاده ای و شهری و 5 آمبولانس پشتیبان با بیش از 50 پرسنل در ایام نوروز به صورت آماده باش می باشند  و همچنین  8 آمبولانس در مراکز خدمات جامع سلامت شبانه روزی شهرستان نیز به شهروندان خدمات درمانی ارائه می دهند.


کلمات کلیدی:
اورژانس.115     آمبولانس     شهرستان.دشتستان     ماریا.خویش     دوست    

تاریخ بروز رسانی:   26 اسفند 1397

تعداد بازدید:   ۹

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >