بخشدار بخش آبپخش شهرستان دشتستان؛
توسعه فضای فیزیکی پایگاه های بهداشتی برعملکرد بهورزان تاثیر مستقیم دارد

17 ارديبهشت 1398
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، بخشدار بخش آبپخش در بازدید از پایگاه های سلامت و خانه های بهداشت بخش آبپخش گفت: برای بهبود کیفیت خدمات ارائه شده در خانه های بهداشت، فضای فیزیک متناسبی باید وجود داشته باشد و توسعه فضای فیزیکی پایگاه های بهداشتی برعملکرد بهورزان تاثیر مستقیم دارد

علی تنگ ارمی افزود: بخشداری نیز به عنوان یکی از متولیان سلامت  در کنار حوزه بهداشت و درمان شهرستان ، تمام تلاش خود را در راستای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی انجام می دهد و در بازدید از خانه های بهداشت  این بخش، بر توسعه و مناسب سازی  فضا های فیزیکی این فضا تاکید کرد.

تنگ ارمی تصریح کرد: ما براین باوریم که تامین سلامت جامعه فقط بر عهده یک نهاد یا سازمان نیست و تمامی نهادها بر اساس تاثیرگذاری خود در جامعه  در بستر سازی و بدست آوردن امنیت و سلامت سهیم می باشند .

وی اظهار داشت: رییس شورای اسلامی شهر آبپخش همکاری خود را مبنی بر توسعه فضهای فیزیکی بخش بهداشت و درمان شهر آبپخش اعلام کرده و نشستهایی در این زمینه با معاون بهداشتی وزیربهداشت و درمان و آموزش پزشکی انجام داده است که امیدواریم ایم مهم به زودی محقق شود و فضاهایی متناسب با ارائه خدمات برای مردم ایجاد شود..

بخشدار بخش آبپخش خاطر نشان کرد: توسعه فضاهای فیزیکی مرکز خدمات جامع سلامت و پایگاه سلامت شهر آبپخش ، پایگاه سلامت بهرام آباد، خانه بهداشت چم تنگ و میاندشت در دستور کار قرار گرفته است و با تامین اعتبارات این بخش و با همکاری و شهرداری شورای اسلامی شهر، اقدامات مناسبی انجام خواهد گرفت.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ، ماریا خویش دوست نیز در بازدید از خانه های بهداشت بخش آبپخش گفت: بهره وری و رضایت کارکنان تحت تاثیر تغییرات محیط فیزیکی کار است و تاثیر اندازه فضای مورد استفاده در ارائه خدمات را با پوشش بیشتر خدمت یا تاثیر فیزیکی کار را بر کارایی و بهره وریکارکنان گزارش کرده اند.

ماریا خویش دوست تاکید کرد: فضا و چیدمان لوازم بر عملکرد خانه بهداشت تاثیر بسزایی دارد و بر اساس طرح نظام سلامت تمامی خانه های بهداشت و پایگاه های بهداشتی باید متناسب با جمعیت خود از فضای فیزیکی مناسبی برخوردار باشند.

 

انتهای پیام/ س.غ/ 3030

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید


کلمات کلیدی:
بخشدار.آبپخش     دشتستان     پایگاه.سلامت     خانه.بهداشت     توشعه.فضای.فیزیکی        

تاریخ بروز رسانی:   17 ارديبهشت 1398

تعداد بازدید:   ۷۲

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >