به مناسبت ولادت حضرت زینب و روز پرستار در شهر برازجان صورت گرفت؛
افتتاح دومین نمایشگاه خوشنویسی و طراحی توسط هنرمندان کوچک

23 دی 1397
دومین نمایشگاه خوشنویسی و طراحی توسط دانش آموزان آموزشگاه ابتدایی شهید جاوید کازرونی شهر برازجان به مناسبت ولادت حضرت رینب و روز پرستار در سالن سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان دشتستان با حضور مسئولین و جمعی از مردم این شهرستان برگزار شد.

آیین افتتاح دومین نمایشگاه خوشنویسی و طراحی با همکاری هنرآموزان دبستانی و به همت و مربیگری "مرضیه خالق پناه" برگزار گردید.

مرضیه خالق پناه، مربی هنرآموزان و برگزارکننده نمایشگاه با تشکر از حضور و استقبال پرشور مردم و مسئولین گفت: نمایشگاه حاضر با کمک دانش آموزان مدارس مختلف علی الخصوص دبستان شهید جاوید کازرونی برپا گردیده و در این مسیر حمایت های بی دریغ دوستان و مسئولان یاریگر ما بوده است.

وی افزود: از خانواده های هنرجویان محترم که مدت دو سال است پا به پای من در تمامی زمینه ها فعالیت و همراهی داشته اند تشکر می نمایم. اگر همراهی دکتر زارع، فرماندار محترم؛ جناب لواسانی، مدیریت آموزش و پرورش دشتستان؛ مهندس محمدی، شهردار محترم و آقای نیکنام رییس شورای اسلامی شهر برازجان؛ خانم خویش دوست، رییس شبکه بهداشت دشتستان؛ و هنرمندان محترمی همچون علیرضا احمدی خرم، علی زیارتی و رحیم کاویانی نبود چنین نمایشگاهی هرگز برگزار نمیشد.

این آیین با حضور فرماندار دشتستان، شهردار و رییس شورای شهر برازجان، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان و جمعی از مسئولین و خانواده های هنرآموزان همراه بود و از برگزارکنندگان این نمایشگاه توسط مسئولین شهرستان تقدیر بعمل آمد .

انتهای پیام/س.غ


کلمات کلیدی:
افتتاح.نمایشگاه.خوشنویسی     روز.پرستار     شهر.برازجان     شبکه.بهداشت.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   23 دی 1397

تعداد بازدید:   ۱۲

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >