رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
اهداء کنندگان مستمر خون علیه هپاتیت B واکسینه شدند

22 آبان 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: 400 نفر از اهداکنندگان مستمر خون با مراجعه به مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان، بر علیه بیماری هپاتیت B واکسینه شده اند.

به گزارش  روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ،ماریا خویش دوست افزود : بر اساس تفاهم نامه همکاری ما بین سازمان انتقال خون ایران  و مرکز مدیریت بیماریهای واگیر ،  اهداء کنندگان مستمر خون   با مراجعه به مرکز خدمات جامع سلامت ،در سه نوبت  بر علیه هپاتیت B واکسینه  شوند.
ماریا خویش دوست گفت: تا کنون 400 نفر از اهداکنندگان مستمر خون در شهرستان دشتستان توسط شازمان انتقال خون در طی دو ماه گذشته به شبکه بهداشت و درمان دشتستان معرفی شده اند و با در دست داشتن کارت شناسایی ممهور به مهر سازمان انتقال خون ، به مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان مراجعه و نوبت اول واکسن هپاتیت
B را دریافت نموده اند.

خویش دوست تصریح کرد : اهداکنندگان مستمر خون که برای دریافت واکسن هپاتیت مراجعه می کنند ،از  سنین 29 سال به بالا  می باشند که در سه مرحله در نوبتهای معین بر علیه بیماری هپاتیت B واکسینه و ایمن می شوند.

رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان خاطر نشان کرد: امیدواریم با اجرای این برنامه گامی در راستای حذف بیماری هپاتیت و ایمنسازی اهدا ء کنندگان مستمر خون  علیه بیماری هپاتیت برداریم .

انتها ی پیام/ س.غ/3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید

https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
هپاتیت     واکسن     اهداکنندگان.مستمر.خون     شهرستان.دشتستان     انتقال.خون        

تاریخ بروز رسانی:   22 آبان 1397

تعداد بازدید:   ۶

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >