سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
تفاهم‌نامه ایجاد امنیت روانی و اجتماعی کارکنان و بیماران دو بیمارستان شهید گنجی و ۱۷ شهریور برازجان منعقد شد

14 امرداد 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از انعقاد تفاهم‌نامه ایجاد امنیت روانی و اجتماعی کارکنان دو بیمارستان شهید گنجی و ۱۷ شهریور برازجان با فرماندهی نیروی ناجای شهرستان دشتستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مهندس ماریا خویش دوست گفت: ایجاد امنیت روانی و اجتماعی کارکنان و بیماران هر دو بیمارستان شهرستان، همیشه یکی از اولویت‌های ما بوده است و باید این مهم را در نظر داشته باشیم که ارائه خدمت به همشهریان محترم، در یک فضای آرام و بدون تنش امکان‌پذیر است.
وی تصریح کرد: به همین منظور تفاهم‌نامه‌ای با حضور رییس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی شهرستان دشتستان در محل شبکه بهداشت و درمان انعقاد شد که طرفین آن شبکه بهداشت و درمان و نیروی انتظامی شهرستان دشتستان می‌باشند.
مهندس خویش دوست افزود: طبق این تفاهم‌نامه، نیروی انتظامی ترتیبی اتخاذ کند تا تمهیدات و زیرساخت‌های واگذاری پارکینگ بیمارستان به بخش خصوصی با رعایت موارد قانونی فراهم شود و نتیجه آن به شبکه اعلام شود تا امنیت همراهان بیمار نیز تأمین شود.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان خاطرنشان کرد: ایجاد امنیت روانی و اجتماعی و جلوگیری از هرگونه اغتشاش در محل توسط نیروی معرفی‌شده یگان انتظامی در ساعات حضور به‌صورت شبانه‌روزی در کلیه ایام هفته اعم از روزهای تعطیل و غیر تعطیل است.

انتهای پیام/ س.غ ۳۰۳۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
    تفاهم‌نامه     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   14 امرداد 1397

تعداد بازدید:   ۲۶

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >