معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
ارتقاء سطح علمی بهیاران از اولویت های ما در آموزش می باشد

18 آذر 1397
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهردکتر محمد رضا روان‌بُد ازهنرستان پسرانه کارو دانش بهیاری 17 شهریور شهرستان دشتستان بازدید نمود.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ،دکتر روان‌بُد  ضمن بازدید از هنرستان کار و دانش بهیاری 17 شهریور شهر برازجان، گفت : ارتقاء سطح علمی بهیاران یکی از اولویتهای اصلی ما در آموزش می باشد و کسب مهارت و دانش توسط بهیاران یکی از رکن های اساسی دستیابی به سلامت می باشد .

دکتر روان‌بُد افزود: دانش آموزان بهیاری از قشر جوان و پویای جامعه هستند ، و باید در محیطی مجهز که باعث ارتقاء دانش آنها شود ،آموزش ببینند وهمچنین  تهیه کتب جدید را از اولویت های هنرستان اعلام نمود.

وی همچنین گفت : با توجه به اینکه بهیار یکی از ارکان اصلی خدمت رسانی در عرصه سلامت در واحد های مختلف بهداشتی درمانی است، باید در محیط مجهز و به دور از تنش آموزش یابد تا بتواند کارایی لازم را برای خدمت رسانی  در دورترین نقاط استان به مردم داشته باشند.

رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان، ماریا خویش دوست ا،گفت : از سال 69 هنرستان بهیاری از شهر بوشهر به شهر برازجان انتقال یافته است و تاکنون بیش از400 بهیار مرد از این هنرستان فارغ التحصیل شده اند و پس از  فارغ التحصیلی  در مراکز درمانی چون بیمارستانها ،مراکز خدمات جامع سلامت ، اورژانس جاده ای و 115 و نیروهای مسلح  مشغول به ارائه خدمت میشوند .

رییس  شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان تصریح کرد: در حال حاضر در هنرستان پسرانه کارو دانش بهیاری برازجان  30 نفر دانش آموز در پایه یازدهم و 32 نفر در پایه دوازدهم  مشغول به تحصیل می باشند و 2 روز در هفته مهارتها ی عملی بالینی در بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان کسب می نمایند. 

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حاشیه بازدید از هنرستان بهیاری برازجان، از بخش های مختلف بیمارستان شهید گنجی که دانشآموزان بهیاری درآنها  مشغول به گذراندن دوره های کارآموزی هستند، بازدید نمود و پس از گفتگو با مربیان و کارآموزان ،توصیه و رهنمودهایی  را جهت ارائه بهتر خدمات به مردم ایرادکرد و رضایت مندی خود را  از نحوه عملکرد هنرستان کارو دانش بهیاری برازجان اعلام نمود. 

انتهای پیام/ 3030/س.غ

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید

https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بازدید.معاون.آموزشی     دانشگاه.علوم.پزشکی     بوشهر     بهیاری.پسرانه.برازجان     محمدرضا.روان     بد    
ماریا.خویشدوست    

تاریخ بروز رسانی:   18 آذر 1397

تعداد بازدید:   ۱۸

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >