معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان ؛
152 مراقب سلامت در آزمون فصل سوم مراقبین سلامت شرکت نموده اند

15 دی 1397
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از برگزاری آزمون فصل سوم مراقبین سلامت به صورت همزمان با سایر شهرستانهای استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، محمدحسین دریسی گفت: در مرحله سوم آزمون مراقبین سلامت ، 152 نفر که شامل مراقبین سلامت مرد و زن،ماماها و کارشناسان بهداشت محیط و حرفه ای می باشند ، شرکت نموده اند.

دریسی افزود: سرفصهایی که در این مرحله مراقبین سلامت بر اساس آن پایش شده اند، شامل ، بیماریهای واگیر، سلامت باروری ،مراقبتهای دوران باراری،کلیات مهندسی بهداشت محیط و گسترش  بوده است. 

وی همچنین تصریح کرد: هدف از برگزاری این آزمونها پایش و ارزیابی مراقبین سلامت می باشد و بر اساس نمره ای که در این آزمونها کسب می کنند، ارزشیابی می شوند و عملکرد آنها سنجیده می شود.

معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان ،گفت: مراقبین سلامتی که 80 درصد نمره را کسب نمایند، بعنوان مراقب سلامت خوب ارزیابی می شوند و افرادی که بین 65 تا 80 درصد نمره را کسب نمایند ، متوسط و زیر 60درصد بعنوان مراقب سلامت ضعیف شناخته می شوند که توسط کارشناسان ستادی طبق برنامه زمانبندی شده  به صورت حضوری آموزش داده می شوند و طی دو مرحله ازآنها آزمون گرفته می شود .

وی خاطر نشان کرد: مراقبین سلامتی که نمرات آزمون آنها پس از دو مرحله ، به بالای 80 درصد نرسد ، برای نیروهای رسمی  تعدیل کارانه و اضافه کار اعمال میشود و نیروهای شرکتی  نیز لغو قرارداد  خواهند شد.

کارشناسان معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ، خانمها جفره ای ، کیانی،روشندل و آقای دانای فرد بر این آزمون نظارت داشتند

انتها ی پیام/ س.غ/3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید

https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
آزمون.مراقبین.سلامت     معاون.بهداشتی     محمدحسین.دریسی     شبکه.بهداشت.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   15 دی 1397

تعداد بازدید:   ۱۶

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >