گردهمایی بازنشستگان شکه بهداشت و درمان دشتستان

3 دی 1397
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان «تکریم بازنشستگان همراه با خدمات مناسب» را یک از اولویتهای شبکه بهداشت و درمان اعلام نمود.

ماریا خویش دوست با بیان اینکه شبکه بهداشت و درمان دشتستان 562 نفر بازنشسته دارد گفت: : با رعایت و حفظ کرامت بازنشستگان  انگیزه مشارکت و میل به زندگی آنان افزایش می یابد.

خویش دوست در گردهمایی بازنشستگان شبکه بهداشت و درمان دشتستان ، اظهار کرد: به تمامی کارکنان خود آموخته ایم تا «بله گفتن» را سرفصل امور اجرایی و ارتباطی با بازنشستگان قرار دهند . 

وی افزود: بیشتر درخواست‌های بازنشستگان درباره استخدام فرزندانشان است.

در این گردهمایی، بازنشستگان ، خواسته ها و سئوالات خود را به صورت شفاهی با رییس شبکه بهداشت و درمان در میان گذاشتند واز اینکه رییس شبکه بهداشت و درمان در جمع آنها حضور پیدا کرده، ابرازخرسندی نمودند.

رییس کانون بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر،آقای خوشابی در این گردهمایی گفت: پیگیری  مطالبات بازنشستگان یکی از برنامه های اصلی ما در کانون می باشد و به نتایج خوبی در این زمینه رسیده ایم.

خوشابی افزود: برای درمان رایگان  بازنشستگان در مراکز دولتی با رییس دانشگاه علوم پزشکی نشستهایی داشته ایم که به زودی نتایج ان را به کانونهای بازنشستگاندر شهرستانها اعلام می کنیم .


کلمات کلیدی:
تکریم.بازنشستگان.     شبکه.بهداشت.دشتستان     ماریا.خویشدوست     خوشابی     رییس.کانون     .بازنشستگان    
خوشابی        

تاریخ بروز رسانی:   3 دی 1397

تعداد بازدید:   ۶

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >