معاون دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
خدمات سلامت در مناطق محروم و صعب‌العبور استان بوشهر توسعه می‌یابد

3 ارديبهشت 1396
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: هیچ عاملی نباید مانع از خدمت‌رسانی در مناطق محروم و صعب‌العبور شود

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، دکتر عبدالمحمد خواجه‌ئیان در بازدید از خانه بهداشت روستای صعب‌العبور باغ تاج از توابع بخش ارم دشتستان اظهار داشت: بهورزان این خانه بهداشت باوجود نبود امکانات رفاهی همچنان نسبت به ارائه خدمات بهداشتی به مردم تمام تلاش خود را انجام می‌دهند.
وی اضافه کرد: هدف از اجرای طرح تحول نظام سلامت، دسترسی آسان و ارزان مردم به خدمات ارزان و باکیفیت است و هیچ عاملی نباید مانع از خدمت‌رسانی به مردم به‌خصوص در مناطق محروم و صعب‌العبور باشد و ما به‌عنوان متولیان این امر مهم، تمام تلاش و کوشش خود را انجام دهیم.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ادامه داد: در این بازدید ضمن بررسی مشکلات و کمبودهای این روستا، تصمیماتی اتخاذ شد و انجام آن‌ها در اولویت برنامه‌ها قرار گرفت.
وی گفت: با توجه به قدمت خانه بهداشت، با هماهنگی دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، برای تعمیر یا احداث خانه بهداشت اقدام شود.
پیگیری تعمیر و راه‌اندازی پانل خورشیدی برای روستا، پیگیری و راه‌اندازی آنتن مخابرات، پیگیری اینترنت، خدمات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایش‌ها و مراقبت‌ها به‌صورت اکیپی و هر فصل یک‌بار توسط مرکز خدمات جامع سلامت تنگ ارم در دستور کار قرار گرفت.
در این بازدید، بسته‌هایی شامل سبد غذایی و وسایل بهداشتی به تعدادی از خانوارها تقدیم شد.

انتهای خبر /س.غ


کلمات کلیدی:
    معاون.بهداشتی     خدمت.رسانی     دکتر.عبدالمحمد‌خواجه‌ئیان        

تاریخ بروز رسانی:   3 ارديبهشت 1396

تعداد بازدید:   ۱۲

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >