نماینده سازمان بهداشت جهانی از روند برنامه طرح تحول نظام سلامت و پزشک خانواده شهرستان دشتستان بازدید کرد

1 شهريور 1396
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ، نماینده سازمان بهداشت جهانی( WHO) درمنطقه ،به همراه مدیران ارشد وزارت بهداشت و درمان و مسئولان معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از برنامه بهداشتی و روند اجرای طرح تحول نظام سلامت و نظام ارجاع در شهرستان دشتستان بازدید کردند

دکتر ثمین صدیقی با سفر به استان بوشهر از مرکز خدمات جامع سلامت امام حسین و خانه بهداشت چاه خانی،کلینیک بهداشت دهان و دندان و آموزشگاه بهورزی  شبکه بهداشت و درمان شهرستان  بازدید کرد.
وی و هیات همراه ،  از واحد های مختلف ارائه خدمات و برنامه های بهداشتی  و درمانی نظیر ،روند اجرای برنامه پزشک خانواده شهری و روستایی و سیستم ارجاع ، واحد دندانپزشکی ، بهبود تغذیه و سلامت روان ، مراقبین سلامت ،برنامه های بهداشت محیط و حرفه ای  بازدید نمود.
نماینده سازمان بهداشت جهانی (WHO) ، با ابراز رضایت از روند ارائه خدمات و اقدامات انجام شده در بخش بهداشت از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تشکر و قدردانی نمود.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در حاشیه این بازدیدها گفت: شهرستان دشتستان با توجه به ارزیابی و پایش‌های انجام شده توسط معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، در اجرای طرح تحول نظام سلامت پیشرو بوده  و تاکنون برای  241256 نفر، پرونده الکترونیک که شامل شهروندان ایرانی و اتباع غیر ایرانی  می شود  ،تشکیل شده است.
دکتر حسین دارابی افزود: از ابتدای این  طرح ، 15063 نفر شهروندان ایرانی و 4354 نفر از اتباع خارجی که اغلب از افاغنه هستند ،حداقل یکبار مراقبتهای بهداشتی و درمانی را دریافت نموده اند و تمامی خدمات ارائه شده به این افراد رایگان میباشد.
 در این بازدید نماینده سازمان بهداشت جهانی، مدیر کل دفتر گسترش شبکه وزارت بهداشت، معاون قائم مقام وزیر در امور بین الملل وزارت بهداشت و نماینده دفتر روابط بین الملل وزارت حضور داشتند.
انتهای پیام/س.غ 


کلمات کلیدی:
    بازدید     نماینده.بهداشت.جهانی     دکتر.ثمین.صدیقی     دکتر.حسین.دارابی     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.دشتستان        
تعداد بازدید:   ۱۷

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >