معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
در تدوین سند سلامت جامعه شهرستان،بهورزان نیز نقش اساسی دارند

20 شهريور 1396
در راستای تدوین سند جامع سلامت شهرستان دشتستان، تیم مدیریتی شبکه بهداشت و درمان،نشست هم اندیشی با اعضای شورای بهورزی شهرستان برگزار نمود.

در راستای تدوین سند جامع سلامت شهرستان دشتستان، تیم مدیریتی شبکه بهداشت و درمان،نشست هم اندیشی با اعضای شورای بهورزی شهرستان برگزار نمود.

معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در این نشست با اشاره به اهداف طرح ، نقش بهورزان را در ارتقای سطح سلامت جامعه انکار ناپذیر بیان کرد و از بهورزان خواست با توجه به مستندات و نیازسنجی که در جامعه تحت پوشش خود انجام می دهند نقش پررنگ تری در تدوین سند جامع سلامت داشته باشند.

دکتر خویش دوست افزود :بهورزان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ،با تشکیل تیم سلامت،سرخوشه ها و تیم مسئولین  نیازسنجی سلامت جامعه را در مناطق خود انجام داده اند و پنج اولویت خود در سال 96 را شناسایی و همزمان با برنامه کشوری نیازسنجی سلامت جامعه ،برای دو اولویت اول خود برنامه نویسی می کنند که می توان به  برنامه نویسی طرح تدوین سند جامع سلامت  شهرستان کمک شایانی نماید.

وی از بهورزان خواست که نقش مشارکت های مردمی در ارتقای سطح سلامت جامعه را جدی بگیرند و در همه حوزه ها با آنها همکاری و تعامل داشته باشند تا هرچه سریعتر به اهدافمان که همان ارتقای سطح سلامت جامعه میباشد،برسیم .

انتهای پیام/س.غ


کلمات کلیدی:
سند.جامع.سلامت     شورای.بهورزی.شهرستان     دکتر.خویشدوست     شبکه.درمان.دشتستان    
تعداد بازدید:   ۲۳

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >