سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان:
خدمت‌رسانی به بیش از 180 نفر توسط جراح و متخصص چشم در بخش ارم

19 آذر 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان از خدمت‌رسانی به بیش از 180 نفر توسط جراح و متخصص چشم در بخش ارم خبر داد.

مهندس ماریا خویش دوست افزود: در اقدامی خداپسندانه، دکتر محمد احمد حسینی جراح و متخصص چشم، به قشر محروم بخش ارم خدمات درمانی ارایه کرد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: خدمت‌رسانی به قشر محروم و مناطقی که دسترسی کمتری به خدمات بهداشتی و درمانی دارند، از اولویت‌های مهم وزارت بهداشت و درمان و شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان می‌باشد.
مهندس ماریا خویش دوست افزود: شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان با همکاری بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر، با اعزام دکتر محمد احمد حسینی جراح و متخصص چشم به بخش ارم خدمات درمانی به مردم این منطقه ارایه کرده است.
وی تصریح کرد: این تیم درمان، یک شبانه‌روز در مرکز خدمات جامع سلامت تنگ ارم مستقر و با هماهنگی و برنامه‌ریزی قبلی به ویزیت و درمان بیش از 180 نفر پرداختند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان خاطرنشان کرد: تمامی بیمارانی که در این روز توسط متخصص چشم ویزیت شده‌اند و نیاز به عمل جراحی داشته‌اند، نیمی از هزینه‌های درمان این بیماران توسط بیمارستان حضرت قائم بوشهر پرداخت می‌شود و هزینه بستری و ویزیت مجدد نیز به‌صورت رایگان خواهد بود.
گفتنی است، دکتر محمد احمد حسینی از پزشکان متخصص بیمارستان حضرت قائم بوشهر می‌باشد که با هماهنگی بسیج جامعه پزشکی استان به بخش ارم اعزام‌شده است.
انتهای پیام/ س.غ 3030


کلمات کلیدی:
    متخصص.چشم     دکتر.محمد.احمدحسینی     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   19 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۴۴

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >