معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان خبر داد:
پایگاه بهداشتی قلایی شهر آبپخش، در دهه فجر افتتاح خواهد شد

28 آذر 1396
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان، از افتتاح پایگاه بهداشتی محله قلایی شهر آبپخش در دهه فجر خبر داد.

ه گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، محمدحسین دریسی گفت: با اجراشدن طرح تحول نظام سلامت، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر رویکرد بسیار خوبی در بهبود و تجهیز فضاهای فیزیکی در حوزه بهداشت و درمان داشته است.
وی تصریح کرد: در شهر آبپخش از توابع شهرستان دشتستان نیز 2 پروژه بهداشتی در حال احداث می‌باشد که تلاش می‌کنیم در این راستا، خدمات باکیفیت و مطلوبی را به مردم شریف این مناطق ارائه کنیم.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان افزود: پروژه پایگاه بهداشتی قلایی بااعتبار 6 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 100 مترمربع در حال احداث می‌باشد و مراحل پایانی احداث را طی می‌کند و در دهه فجر سال جاری مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.
دریسی همچنین از پیشرفت فیزیکی 60 درصدی خانه بهداشت روستای چهار برج بخش آبپخش خبر داد و افزود: احداث خانه بهداشت جدید روستای چم تنگ نیز در دستور کار قرار دارد و پایگاه بهداشتی محله بهرام‌آباد شهر آبپخش نیز در دهه فجر امسال کلنگ زنی خواهد شد..
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان از گسترش مرکز خدمات جامع سلامت آبپخش خبر داد و ابراز داشت: گسترش مرکز جامعه سلامت آبپخش در دستور کار است و ان شاء الله در صورت وجود فضای لازم اجرایی خواهد شد.

انتهای پیام/ س.غ 3030


کلمات کلیدی:
    افتتاح     معاون.بهداشتی     محمدحسین.دریسی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    
   
تعداد بازدید:   ۱۲۹

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >