برگزاری دوره آموزشی کار با تجهیزات آمبولانس در دشتستان

22 خرداد 1397
دوره آموزشی آشنایی ونحوه کار با تجهیزات آمبولانس ویژه پرسنل درمانی مراکز خدمات جامع سلامت در شهرستان دشتستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مسئول مرکز مدیریت و فوریتهای پزشکی شبکه بهداشت و درمان شهرستان، سید اکبر هاشمی گفت: در اراستای ارتقای توان عملیاتی و افزایش سطح علمی ،یک دوره آموزشی عملی آشنایی و نحوه کار با تجهیزات آمبولانس ویژه پرسنل درمانی مراکز خرمات جامع سلامت درشهرستان دشتستان برگزار شد.

کارشناس آموزش مرکز مدیریت و فوریتهای پزشکی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ،هادی بخشی ،در این دوره های آموزشی که به صورت مجزا در محوطه بیرونی مراکز خدمات جامع سلامت برگزار شده است ، ضمن آموزش تجهیزات آمبولانسها ،در خصوص استفاده از کپسول اکسیژن، رها سازی و انتقال مصدوم از خودرو نیز مطالبی را بیان کرد.

بخشی افزود : پرسنل در مانی مراکز به خصوص مراکز مناطق بخش ارم و بوشکان ، در خصوص  نحوه کارکرد صحیح وسایل تخصصی و همچنین  تعمییر و نگهداری دستگاههای نصب شده  در آمبولانس ها  آموزشهای لازم را دیدیند.

وی اظهار داشت : پرسنل درمانی کارکرد با دستگاه های دسی شوک ،ونیلاتور، ساکشن و پالس اکسی متر را در این دوره های آموزشی را فرا گرفتند.

گفتنی است در این دوره های آموزشی کارشناس مسئول مدیریت و فوریتهای پزشکی شبکه بهداشت و درمان دشتستان؛ مسئول آموزش برنامه های آموزشی مدیریت و فوریتهای پزشکی  هادی بخشی و مسئول نقلیه حمید رضا شبانکاره این دوره های آموزشی را برگزار نمودند.

 

انتها پیام/ س.غ/3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید

https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تجهییزات.پزشکی     آمبولانس.مراکز.115     پرسنل.درمانی        
تعداد بازدید:   ۷۶

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >