پیام تقدیر شهردار آبپخش از پرسنل مرکز خدمات جامع سلامت و اورژانس

23 خرداد 1397
در پی وقوع حادثه برای آتش نشان شهرداری آبپخش و تلاش های صادقانه و مجدانه پزشک و پرسنل مرکز خدمات جامع سلامت و پرسنل اورژانس آبپخش برای احیای آتش نشان فداکار شهرداری، شهردار آبپخش در پیامی از زحمات و تلاشهای آنها تقدیر کرد.

در پی وقوع حادثه برای آتش نشان شهرداری آبپخش و تلاش های صادقانه و مجدانه پزشک و  پرسنل مرکز خدمات جامع سلامت و پرسنل اورژانس آبپخش برای احیای آتش نشان فداکار شهرداری، شهردار آبپخش در پیامی از زحمات و تلاشهای آنها تقدیر کرد.

متن پیام بدین شرح است:


                                          بنام یگانه هستی بخش


روز گذشته در اتفاقی ناگوار، آتش نشان فداکار شهرداری آبپخش دچار حادثه گردید و خداوند را شاکر و سپاسگزاریم که با تلاش عزیزان مرکز خدمات جامع سلامت و اورژانس آبپخش، جوان عزیز آتش نشان ما، زندگی دوباره یافت.
بی شک اگر عنایت خداوند بزرگ و  تلاشهای مجدانه و فداکاری این عزیزان نبود، برگشت به زندگی آتش نشان عزیز ما با مشکل مواجه می شد .


در این حادثه، عزیزان ما در مرکز خدمات جامع سلامت و اورژانس، نوع دوستی و کمک به همنوع را به معنی واقعی کلمه معنا کردند و فراتر از وظایفشان، برای احیای این جوان، تلاش و کوشش نمودند.


لذا بر خود لازم می دانم مراتب سپاس و تشکر خود را از سفیدپوشان محبوب جامعه در شهر آبپخش، یعنی پزشک و پرسنل مرکز خدمات جامع سلامت و پرسنل اورژانس جاده ای آبپخش داشته باشم که بار دیگر، با توکل بر خدا و تلاش فراوان، به یک انسان فداکار که خود نیز در لباس مقدس آتش نشانی، بارها موجب نجات جان و اموال مردم شده، زندگی دوباره بخشیدند.

در پایان از مردم عزیز و شریف شهر آبپخش می خواهم، برای شفای کامل این جوان آتش نشان، در این ماه رحمت و برکت، دست به دعا به درگاه بی نیاز بی همتا بردارند تا انشاالله در پرتو الطاف بی انتهایش، به این جوان شفای عاجل و کامل عنایت فرماید

شهردار شهر آبپخش ،اعظم صمصامی

انتهای پیام/ س .غ کدخبر3030- کد

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید

https://telegram.me/bpumspublicrelation

 

 

 

 

 


کلمات کلیدی:
تقدیر.     حادثه.     آتش     نشان     مرکز.خدمات.سلامت     آبپخش.اورژانس    
شبکه.دشتستان        
تعداد بازدید:   ۷۲

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >