سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان:
با استقرار تجهیزات پیشرفته، شاهد ارتقای خدمات در بیمارستان شهید گنجی بوده‌ایم

1 امرداد 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: با استقرار تجهیزات پیشرفته، شاهد ارتقای خدمات در بیمارستان شهید گنجی بوده‌ایم.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مهندس ماریا خویش‌دوست در مراسم معارفه رییس جدید بیمارستان شهید گنجی برازجان اظهار داشت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت، بار سنگین هزینه‌های درمانی تا حدود زیادی از دوش مردم برداشته و کمک شایانی به اقشار کم‌درآمد در زمینه درمان شده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان افزود: طرح تحول سلامت، علیرغم مشکلاتی که در راه اجرای آن وجود داشت، طرح موفقی بود و اگر تمام و کمال اجرا شود بسیاری از مشکلات مردم در حوزه درمان مرتفع می‌شود.
وی بیان داشت: با اجرای طرح تحول سلامت، توسعه امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مراکز بهداشتی و درمانی در دستور کار قرار گرفت و الآن در اکثر مراکز ما، این تحولات به چشم می‌آید.
مهندس خویش‌دوست تصریح کرد: متأسفانه کمبود نیرو در بیمارستان شهید گنجی از مشکلات مهم است که امیدوارم با نگاه ویژه مسئولان در این خصوص اقدام شود.
وی با تقدیر از تلاش‌های سرپرست سابق بیمارستان شهید گنجی ابراز داشت: انصافاً آقای غلامی از نیروهای شایسته و خدوم بهداشت و درمان است که توانست با تلاش مضاعف و همتی والا، بیمارستان شهید گنجی را علیرغم وجود مشکلات کمبود نیرو و غیره، به‌خوبی مدیریت کند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان برای رییس جدید بیمارستان شهید گنجی برازجان آرزوی موفقیت کرد.
لزوم افزایش نیروهای بخش درمان
رییس جدید بیمارستان شهید گنجی برازجان نیز در این آیین اظهار داشت: خدمت به مردم شریف شهرستان دشتستان برای اینجانب افتخار بزرگی است و امیدوارم بتوانم خدمتگزاری شایسته برای مردم باشم.
دکتر عبدالرسول ملاح زاده افزود: بیمارستان شهید گنجی، تنها مرکز درمانی شهرستان است و باوجود گستردگی شهرستان و مراجعه فراوان به این مرکز، توجه ویژه مسئولان را می‌طلبد و انتظار حمایت دارم.
وی بیان داشت: باوجود مراجعات فراوان مردم، افزایش نیروهای بخش درمان ضروری است و امیدوارم مسئولان در این خصوص مساعدت کنند.
دکتر عبدالرسول ملاح زاده خاطرنشان کرد: برای خدمت بهتر به مردم، نیازمند همراهی و همکاری مسئولان شهرستان هستیم و امیدوارم با تعامل سازنده با همه نهادهای شهرستان، در انجام خدمت به مردم موفق‌تر باشیم.
در این مراسم از زحمات نظر غلامی تقدیر شد و دکتر عبدالرسول ملاح زاده به‌عنوان رییس جدید بیمارستان شهید گنجی معارفه شد.
دکتر عبدالرسول ملاح زاده، متخصص گوش، حلق و بینی است.
انتهای پیام/ س.غ ۳۰۳۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
    معارفه     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     دکتر.عبدالرسول.ملاح‌زاده     بیمارستان.شهید.گنجی     شهرستان.دشتستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   1 امرداد 1397

تعداد بازدید:   ۳۳

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >