معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
ساختمان جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است

12 تير 1397
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: ساختمان جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، محمدحسین دریسی در این خصوص عنوان داشت: این پروژه در زمینی به مساحت ۱۲۴۰ مترمربع و بااعتبار ۱۶ میلیارد ریال در پشت ساختمان کنونی شبکه بهداشت و درمان در حال احداث است.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان اظهار داشت: احداث این پروژه از آبان ماه سال ۹۶ شروع‌شده و طبق قرارداد، پیمانکار باید این پروژه را در طی ۱۲ ماه به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر تحویل دهد
وی تصریح کرد: این پروژه تاکنون ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و انتظار داریم با تأمین اعتبار در موعد مقرر به بهره‌برداری برسد.
محمدحسین دریسی گفت: در حاضر در شهرستان دشتستان ۱۸ پروژه که شامل خانه بهداشت، مرکز خدمات جامع سلامت و اورژانس جاده‌ای هستند، در حال احداث می‌باشند و پیشرفت‌های فیزیکی بین ۳۰ تا ۹۰ درصد داشته‌اند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان به همراه معاون بهداشتی این شبکه از ساختمان در حال احداث شبکه بهداشت و درمان دشتستان بازدید کرد.
کد انتهای پیام/ س.غ ۳۰۳۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
    معاون.بهداشتی     محمدحسین.دریسی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   12 تير 1397

تعداد بازدید:   ۱۲

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >