در هفته سلامت صورت گرفت:
خانه بهداشت روستای دهداران سفلی شهرستان دشتستان افتتاح شد

11 ارديبهشت 1397
در پنجمین روز از هفته سلامت، خانه بهداشت دهداران سفلی شهرستان دشتستان با حضور فرماندار، سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان و مسئولان محلی بخش شبانکاره و این روستا افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، فرماندار دشتستان در این آیین با اشاره به اجرای طرح تحول سلامت و آثار آن اظهار داشت: اجرای طرح تحول نظام سلامت از اقدامات ارزشمند دولت یازدهم بود که توانسته در حوزه‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، آثار و برکات خوبی داشته باشد.
دکتر ارسلان زارع بیان داشت: در سه سال گذشته تعدادی از خانه‌های بهداشت شهرستان بهسازی و تجهیز شد و تعدادی نیز در برنامه احداث قرار گرفت که در سال جاری و سال آینده به بهره‌برداری خواهند رسید.
فرماندار دشتستان خواستار مشارکت مردم در احداث زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی شده و ابراز داشت: برای پیشبرد اهداف و ارتقای سطح خدمات‌رسانی، مشارکت مردم در حوزه سلامت بسیار مهم است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان نیز در این مراسم اظهار داشت: توسعه، بهسازی، تجهیز و لزوم احداث مراکز بهداشتی و درمانی از برنامه‌های اساسی دانشگاه علوم پزشکی و شبکه بهداشت و درمان بوده است.
مهندس ماریا خویش دوست افزود: در همین راستا، بسیاری از مراکز بهداشتی و درمانی و خانه‌های بهداشت بهسازی و تجهیز شده‌اند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان بیان داشت: خانه بهداشت روستای دهداران سفلی، با زیربنای 80 مترمربع و اعتبار 1 میلیارد و 600 میلیون ریال در مدت 10 ماه در کنار مرکز خدمات جامع سلامت دهداران ساخته‌شده است که امیدوارم مورد رضایت مردم خوب این روستا قرار گیرد.
. انتهای پیام/ س.غ- 3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
    افتتاح.خانه.بهداشت     دهداران.سفلی     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   11 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۷۴

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >