رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان:
ارتقاء شاخص های استاندارد سازی خانه های بهداشت یکی از اولویت های مهم ما می باشد

9 آبان 1397
به منظور همسان سازی پایش و تدوین چک لیست استاندارد سازی خانه های بهداشت ، نشست هم اندیشی با حضور بهورزان نمونه شهرستان دشتستان در محل سالن آموزش و ارتقای سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان برگزار گردید.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، ماریا خویش دوست گفت:  هدف از این نشست ، ارتقاء شاخص های استاندارد سازی خانه های بهداشت نسبت به سال گذشته می باشد.

ماریا خویش دوست افزود: شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، بیشترین خانه بهداشت در سطح استان را دارا می باشد و در حدود 110 بهورز در 63 خانه بهداشت مشغول به ارایه خدمات بهداشتی به جمعیت تحت پوشش خود می باشند.

خویش دوست بیان کرد: با توجه به گستردگی منطقه و تعداد خانه های بهداشت ،باید برنامه ریزی مدونی جهت پایش و ارزشیابی خانه بهداشت توسط ستاد شبکه انجام شود.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ،اظهار داشت: باید در خانه های بهداشتی که از لحاظ استاندارد سازی و چیدمان ،وضعیت مطلوبی نسبت به خانه های بهداشت دیگر ندارند، مداخله شود و با کمک بهورزان نمونه هر منطقه به عنوان مسئول پایش خانه های بهداشت ،چک لیست استاندارد سازی تکمیل و به ستاد شهرستان ارسال گردد.

این مقام مسئول تصریح کرد: از دی ماه پایش خانه های بهداشت توسط استان شروع می شود و امیدواریم با تجهییز و استاندارد سازی خانه بهداشت شهرستان، به مورد انتظار استان برسیم و جایگاه خوبی را در استان کسب نماییم .

انتهای خبر / س.غ /3030


کلمات کلیدی:
استاندارد     .خانه.بهداشت     شبکه.بهداشت.دشتستان     بهورزان     ماریا.خویشدوست    

تاریخ بروز رسانی:   9 آبان 1397

تعداد بازدید:   ۶۶

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >