سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان از افتتاح همراه سرای بیماران در آینده ای نزدیک خبر داد

9 آبان 1397
سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان ، از پایان ساخت پروژه همراه سرای بیماران در محوطه بیمارستان شهیدگنجی این بیمارستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان ، سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان ، دکتر عبدالرسول ملاح زاده گفت: با توجه به حفظ کرامت انسانی ،عده ای که بضاعت مالی ندارند ومهمان شهرمان از شهرستانها هستند و بیماربستری در این بیمارستان دارند ، می توانند از همراه سرا که در محوطه داخلی بیمارستان احداث شده است ، بهره مند شوند.

دکتر ملاح زاده افزود : این همراه سرا در فضایی به مساحت 65 متر ربع و با اعتباری معادل 500 میلیون ریال از محل اعتبارات بیمارستان در طی دوماه  احداث شده است و الگو برداری از همراسرای بیمارستان نمازی شیراز می باشد.

وی خاطر نشان کرد: همراسرا بوسیله شیشه به چندین قسمت تقسیم شده و به امکاناتی از قبیل، سیستم  سرمایشی ،گرمایشی و آبسردکن  تجهییز شده است وبرای رفاه بیشتر ،همراهان بیمار می توانند از تجهییزات ورزشی و فضای سبز ی که در نزدیکی همرا سرا مستقر شده است، استفاده نمایند.

سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان خاطر نشان کرد : با  کامل شدن تجهییزات این همراه سرا به زودی شاهد افتتاح و بهر ه برداری از این همراسرا خواهیم بود.

 

انتها ی پیام/ س.غ/3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید

https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
همراسرای.بیمارستان.گنجی     دکتر.ملاح     زاده     بیماران    
تعداد بازدید:   ۴۷

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >