آیین معارفه پزشک خانواده مرکز خدمات جامع سلامت روستایی طلحه برگزارشد

11 آذر 1397
آیین معارفه پزشک خانواده مرکز خدمات جامع سلامت طلحه بخش بوشکان شهرستان دشتستان همراه با نشست صمیمی مسئولین و معتمدین این روستا برگزار شد.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ،ماریا خویش دوست ،در این آیین بیان داشت: مراسم معارفه معمولاً فرصتی است که خدمتگزاران مردم، مسئولیت‌ها را به یکدیگر می‌سپارند و ایده‌ها و برنامه‌ها با توان و انرژی جدیدی به کار گرفته می‌شوند.
ماریا خویش دوست  بیان کرد: خدمت مسئولانه و صادقانه تنها عمل ماندگاری است که از هر مدیری بر جای گذاشته می‌شود و بنابراین همه ما در سمت‌های مختلف باید نهایت تلاش خود را برای خدمتگزاری به مردم بکار بگیریم.
وی اظهار داشت: مرکز خدمات جامع سلامت  روستایی طلحه در راستای اهداف برنامه طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت  خدماتی در زمینه‌های سلامت خانواده ، بهداشت محیط و حرفه‌ای، سلامت روان، تغذیه، دهان و دندان، دارویی و خدمات مامایی و پرستاری  و نمونه گیر آزمایشگاه به جمعیت تحت پوشش ارایه می‌دهد.
رییس شبکه بهداشت شهرستان  دشتستان، در این آیین ضمن اشاره به خدمات ارزنده دولت یازدهم در حوزه سلامت گفت: تمام تلاش و توان خود را جهت بهبود خدمات و پیشرفت این مرکز خدمات جامع سلامت بکار می‌بریم که خدمات بهتر، شایسته‌تر و ارزنده‌ای به مردم ارایه شود.
در آیینی با حضور بخشدار منطقه بوشکان  مسئول  شورای اسلامی  منطقه بوشکان، رییس شورای اسلامی روستای طلحه ، رییس و معاون بهداشتی  شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ، کارشناس مسئول واحد هماهنگی و گسترش در مراسم معارفه حضور داشتند و دکتر داوود پور زمانی  به عنوان پزشک خانواده مرکز خدمات جامع سلامت روستایی طلحه معرفی گردید.

 گفتنی است روستای طلحه با جمعیتی در حدود بیش از 3 هزار نفر  در 90 کیلومتری جنوب شهرستان دشتستان واقع شده  ویکی روستاهای بخش بوشکان می باشد و  مرکز خدمات جامع سلامت طلحه دارای  خانه بهداشت ضمیمه  که سه بهورز ،  یک نیروی  ماما، بهداشت محیط و حرفه ای ، مبارزه با بیماریها  ومسئول داروخانه  و یک پزشک خانواده می  باشد و به مردم تحت پوشش خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می کنند .

.انتها ی پیام/ س.غ/3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید

https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
معارفه.پزشک.خانواده     مرکز.خدمات.طلحه     بخش.بوشکان     ماریا.خویش     دوست     رییس.شبکه.دشتستان    
   
تعداد بازدید:   ۱۳۸

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >