معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر؛
ارتقاء شاخصهاي سلامت مهمترين هدف اجراي برنامه تحول نظام سلامت در مناطق کم برخوردار

5 دی 1397
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، گفت: ارایه خدمات بهداشتی و درمانی و ارتقاء شاخصهای سلامت و همچنین فراهم کردن دسترسی عادلانه همه مردم به خدمات سلامت از اهداف مهم ما در مناطق کم برخوردار می باشد.

دکتر عبدالمحمد خواجه ئیان در بازدید از  پروژه های مناطق بخش ارم ، اظهار کرد: از اجرایی شدن طرح تحول نظام سلامت بیشترین توجه ما به مناطق کم برخوردار و صعب العبور بوده است و با مستقر کردن تجهیزات پزشکی و درمانی و همچنین تامین نیروی انسانی ، سعی در ارتقاء شاخصهای بهداشتی داشته ایم .

خواجه ئیان افزود: با مستقر شدن بیمارستان خیریه نورآوران سلامت ، خدمات درمانی خوبی به مردم مناطق بخش ارم و بوشکان ارایه می شود و همکاری مسئولین بخش ارم باعث میشود ،تا خدمات دهی به صورت مطلوب به مردم این مناطق ارایه شود.

وی همچنین تصریح کرد:  همکاری بخشدار و مسئولین بخش ارم با دانشگاه علوم پزشکی در توسعه و پیشرفت زیر ساختهای بهداشتی و درمانی   تاثیر گذار است و باعث ماندگاری پزشکان خانواده در این مناطق خواهد شد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطر نشان کرد: مراکز و خانه های بهداشت بخش ارم و بوشکان از لحاظ داشتن نیروی بهداشتی در وضعیت مناسبی هستند و از سال گذشته تا کنون 6 بهورز جدید در این مناطق، مشغول به کار شده اند .

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

از اجرای طرح تحول نظام سلامت تا کنون، 16 پروژه عمرانی در بخش ارم و بوشکان افتتاح یا درحال ساخت می باشند.

دکتر ایرج بیژنی در حاشیه بازدید از پروژه های در حال ساخت بخش ارم، گفت: از اجرای طرح تحول سلامت تا کنون 16 پروژه عمرانی در بخشهای بهداشتی و درمانی در بخشهای ارم و بوشکان احداث که 10 پروژه  به بهره برداری رسیده  و 6 پروژه در حال احداث می باشد.

دکتر بیژنی، افزود : احداث این پروژه ها از محل اعتبارات وزارت بهداشت و درمان و همچنین  دانشگاه علوم پزشکی بوشهر میباشد.

وی از پروژه ساختمان جدید  شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان بازدید و از روند اجرایی آن ابراز رضایت مندی نمود و بر استاندارد بودن  پروزه های عمرانی تاکید کرد .

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ،خاطر نشان کرد : همزمان با دهه مبارکه فجر 4 پروژه عمرانی در شهرستان دشتستان( ساختمان جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان،مرکز خدمات جامع سلامت جدید  تنگ ارم   ،خانه بهداشت خیرک و خانه بهداشت باغتاج  ) افتتاح و به بهره برداری می رسد و همچنین کلنگ زنی مرکز خدمات جامع سلامت رودفاریاب نیز انجام خواهد شد.


کلمات کلیدی:
معاون.بهداشتی     بخش.ارم     دانشگاه.علوم.پزشکی     استان.بوشهر     بخش.ارم        

تاریخ بروز رسانی:   5 دی 1397

تعداد بازدید:   ۱۱

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >