رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ؛
قلیانها ازسطح پارکها جمع آوری می شوند

19 دی 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از برنامه ریزی و فرهنگ سازی به منظور جمع آوری قلیان در سطح شهر برازجان خبر داد.

ماریا خویش دوست افزود: پیشرفت علمی یکی از سیاست های شبکه بهداشت و درمان است، ابتدا باید علل افزایش استفاده از قلیان را ریشه یابی و سپس به دنبال جایگزین مناسبی برای آن باشیم، جوانان را باید آموزش داده تا تبدیل به سفیران سلامت شده و بقیه جوانان را آموزش دهند. 

خویشدوست اظهار کرد: شبکه بهداشت و درمان سال 93 پارک والفجر را به عنوان پارک بدون دخانیات معرفی کرد، اما در ادامه، نظارت ادارات مرتبط کم رنگ شد.

خویش دوست تصریح کرد: در ادامه اجرای این طرح، سال 95نیز پارک کشتکار به عنوان پارک بدون دخانیات معرفی شده و شاهد جمع آوری قلیان، در آن بودیم.

وی با اشاره به این که تاکنون برای جمع آوری قلیان در سطح کافه های شهر برازجان موارد زیادی مشاهده نشده است، اظهار داشت: بازدیدهای شبانه به اتفاق تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف صورت گرفته و قلیانها جمع آوری شده است.

 رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان،ادامه داد: تاکنون دو بار به کافه ها ی سطح شهرستان اخطار شدید داده شده است و اگر شهروندان موردی مشاهده کردند، سریعا از طریق تماس تلفنی با شماره 190 اطلاع رسانی نموده تا پیگیری شود.

 

انتها ی پیام/ س.غ/3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید

https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
جمع     آوری.قلیان     پارکها     شهر.برازجان     رییس.شبکه.دشتستان     ماریا.خویشدوست    
تعداد بازدید:   ۱۳۱

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >