برگزاری دعای زیارت عاشورا در محل گلزار شهدای گمنام شهر برازجان

10 بهمن 1397
به مناسبت فرا رسیدن شهادت حضرت فاطمه زهرا و سالروز ورود رهبر کبیر انقلاب اسلامی ، مراسم دعای زیارت عاشورا در محل ودفن شهدای گمنام با سخنرانی امام جمعه شهر برازجان و با حضور روسا و کارکنان ادارات و دستگاههای شهرستان توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان برگزار گردید.

در این مراسم ، امید عباسی مسئول امور فرهنگی  شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ،دعای زیارت عاشورا  را با نوای دلنشی قرائت کرد.

امام جمعه شهر برازجان ؛ حجه الاسلام حسن مصلح سالروز ورود رهبر کبیر انقلاب اسلامی ، آیت الله امام خمینی را تبریک گفت و انقلاب اسلامی را یکی از موهبات این دوره بیان کرد.

امام جمعه شهر برازجان اظهار داشت: دهه فجر، فرصت بازنگری در ارزش ها و آرمان هاست؛ و این که چه بودیم و چه می کردیم و چه می خواستیم، و اکنون کجاییم و چه می کنیم. کمترین ثمره این انقلاب، گشودن فصلی نو در تاریخ معاصر است و این کم چیزی نیست. آیا احساس سربلندی نمی کنید که آیین و مکتب شما، یعنی اسلام حیات بخش، امروز در دل میلیون ها انسان ناامید و سرخورده بارقه امید آفریده و آنان به نجات خویش در پناه اسلام، امیدوار و دلخوش اند، و در این راه، عاشقانه تلاش می کنند؟

حجه الاسلام مصلح بیان کرد: این روزها، روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست، روزهای پیروزی انقلاب اسلامی است؛ انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش کرد. انقلابی که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود، که در آن عده ای قلیل، با اعتقادی وسیع و راسخ، نیروهای کفر و باطل را شکست دادند و چشم قدرتمندان را خیره ساختند. با پای گذاردن در دایره معنویت و ایثار و شهادت بود که فرزانگان خاک، از این سرزمین پاک، به سوی افلاک، پر گشودند و تا نهایت تاریخ جاودانه شدند.یاد تمامی شهیدان انقلاب اسلامی همیشه سبز باد.

در این مراسم از فعالین امور فرهنگی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دشتستان، رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان، ماریا خویشدوست، رییس امور عمومی، قیصر ترکزاده  و مسئول فرهنگی شبکه بهداشت و درمان دشتستان ، امید عباسی و حجه الاسلام فولادی تقدیر بعمل آمد.

انتهای پیام/س.غ/3030


کلمات کلیدی:
زیارت.عاشورا     شهدای.گمنام     شبکه.بهداشت.دشتستان     امام.جمعه.برازجان    

تاریخ بروز رسانی:   10 بهمن 1397

تعداد بازدید:   ۱۰

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >