مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر؛
خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران را بالاترین افتخار است

5 اسفند 1397
مشاور رییس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در دیدار با خانواده شهید مختار اعمایی گفت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت این مرز و بوم هستند بنابراین دیدار با خانواده های معظم و معزز شهدا و ایثارگران برای مسئولان یک رسالت و وظیفه است.

مهدی مرکبی افزود: امروز اقتدار و صلابت ایران اسلامی مدیون و مرهون حماسه آفرینی شهیدان والامقام و ایثارگران است  که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.

وی خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران را بالاترین افتخار و ارزش عنوان کرد و یادآور شد: تا زمانی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد، هیچ دشمن و قدرتی فکر تجاوز و تعدی به مرز و بوم ایران اسلامی را نخواهد کرد.

وی با اشاره به نقش کلیدی خانواده شاهد و ایثارگر در ترویج فعالیت های جهادی در عرصه خدمت به مردم گفت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از پیشنهادات و نقطه نظرات اعضاء خانواده شاهد و ایثارگر در ترویج روحیه خدمت و ارتقاء شاخص های فرهنگی استقبال می کند.

مسئول امور هماهنگی حوزه‌ی مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار کرد: بزرگداشت یاد و خاطره شهداء و ایثارگران و ارج نهادن به این عزیزان یک باور عمومی و یکی از مبانی فرهنگ سازمانی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است و هیچ یک از همکاران ما برنامه هایی از قبیل دیدار با خانوداه شهداء را به عنوان حرکت های سمبلیک و نمادین تلقی نمی نمایند.

حجه الاسلام و المسلمین محمود عبدالهی با اشاره بهره مندی خانواده شاهد و ایثارگر از زلال معرفت الهی گفت: بدون شک حضور در جمع خانواده شاهد توفیقی از جانب خداست و همه ما باید به جهت این نعمت الهی شکر گزار باشیم.

مسئول پایگاه بسیج شهدای گمنام شبکه بهداشت و درمان دشتستان، قیصر ترکزاده گفت: شهید مختار اعمایی از شهدای  جانباز70 درصد شیمیایی 8 سال دفاع مقدس شاغل در شبکه بهداشت و درمان  شهرستان دشتستان می باشد که با وجود مشکلات تنفسی ، بیش از 20 سال خدمت خالصانه  داشت و بعد از یک دوره بیماری سخت ،  در پاییز سال 88 به مقام والای شهادت رسید.

در دیدار از خانواده شهید مختار اعمایی ، مسئول امور هماهنگی حوزه‌ی مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، مسئول امور هماهنگی حوزه‌ی مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، مسئول امور فرهنگی و مسئول پایگاه بسیج شهدای گمنام شبکه بهداشت و درمان دشتستان و رییس اداره بنیاد شهید و ایثارگران شهرستان دشتستان حضور داشتند و از همسر و فرزندان شهید  با اهدای لوح یادبود و هدایایی تقدیر بعمل آوردند.

انتها ی پیام/ س.غ/3030


کلمات کلیدی:
دیدار.خانواده.شهید     امور.فرهنگی.دانشگاه     علوم.پزشکی.بوشهر        
تعداد بازدید:   ۹۷

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >