سرپرست فرمانداری شهرستان دشتستان ؛
شاخصهای سلامت آب روستاهای دشتستان ارتقا می یابد

22 اسفند 1397
دکترجواد لقمان زاده در نشست هم اندیشی سالم سازی آب آشامیدنی روستاهای دشتشستان گفت: تامین و سلامت آب آَشامیدنی از مهمترین موضوعات سال 97بوده اند و تمام تلاش ما در سال جدید در راستای ارتقاء شاخصهای سلامت آب روستاهای دشتستان می باشد.

دکتر لقمان زاده افزود: امر مهم  کلرزنی مخازن آب روستایی بر عهده اداره آب و فاضلاب روستایی است  و تامین آب سالم و بهداشتی و گندزدایی می بایست مستمرا در دستور کار آبفار باشد.

 سرپرست فرمانداری شهرستان دشتستان در این نشست خواستار رفع معضلات حوزه آب بویژه قبل از شروع فصل بحران آب شد.


 
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان نیز ضمن تقدیر از همکاری دهیاران, اظهار داشت: با توجه به اهمیت وضعیت سامانه های آبرسانی در سلامت مصرف کننده؛ ارزیابی و بازدید از سامانه ها دائما در دستور کار بازرسان بهداشت محیط قرار دارد.

خویش دوست با اشاره به وضعیت موجود، خواستار اجرایی شدن مصوبات کارگروه سلامت شهرستان جهت مجهز نمودن روستاهای دارای اولویت ، به دستگاه کلریناتور شد.         

مدیر آبفار دشتستان ، داریوش کرمپور گفت: تامین آب پایدار روستاها اولویت اصلی آبفار شهرستان می باشد و ضمن  اشاره به مشکلات موجود در سامانه های آبرسانی اعلام آمادگی کامل خود جهت همکاری با دهیاران را اعلام نمود.

نشست هم اندیشی سالم سازی آب آشامیدنی روستاهای دشتستان در محل فرمانداری و با حضور سرپرست فرمانداری, رییس شبکه بهداشت درمان شهرستان،مدیر آبفار دشتستان و جمعی از دهیاران برگزار گردید.

.

انتهای پیام/ س.غ/3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید

https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
سلامت     .آب     دشتستان     آبفار     شبکه.بهداشت.دشتستان     جواد.لقمان    
زاده     ماریا.خویشدوست    
تعداد بازدید:   ۱۰۵

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >