گفتمان امام و انقلاب در اندیشه رهبر معظم انقلاب استمرار دارد

13 خرداد 1398
به همت بسیج کارمندی و کارگری بسیج حضرت رسول ( ص ) سپاه ناحیه دشتستان و میزبانی شبکه بهداشت و درمان مراسم به مناسبت ارتحال امام (ره) با موضوع استمرار گفتمان امام و انقلاب در اندیشه رهبر معظم انقلاب برگزار شد.

در این مراسم  سرهنگ غلامپورفرمانده ناحیه سپاه جواد الائمه دشتستان  گفت: این انقلاب به نام رهبر کبیر انقلاب امام خمینی ( ره ) شناخته می شود  و امام یک رهبر الهی بود . رهبران دینی و الهی توسط خدا منصوب می شوند . امام وصل بود به بالاتر از خودش .

سرهنگ غلامپور افزود : امام در سه ماه اواخر سالهای زندگی خود سه مسئله بسیار مهم را حل کرد

* سال ۶۸ بازنگری قانون اساسی را مطرح کرد مشکل ویژگیهای رهبری نظام مرجع تقلید بود در این بازنگری اصلاح شد مجتهد شد 

* عزل منتظری که نتواند رهبر نظام شود که آشوب ایجاد شود .

* سلمان راشدی که مرتد شناخته شد و به دستور امام ضرورت کشتن وی صادر شد . امام در موقعی که این دستور دادند اعلام داشتند که در ده سال اینده افرادی می آیند که بر سر احکام اسلام معامله می کنند .

غلامپور اظهار داشت:  امام فردی با خدایی بود که کاملا از این واقعیتها اگاه بود و به الحمدالله رب الشاکرین در حال حاضر هم ما یک رهبری ، قوی ، قاطع و شجاع ، متقی و با ویژگیهای خاص داریم که دارد این انقلاب اسلامی را هدایت می کند

  گرامیداشت سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵خرداد نشستی با موضوع استمرار گفتمان امام وانقلاب دراندیشه رهبر معظم انقلاب با سخنرانی جناب سرهنگ غلامپور فرمانده محترم سپاه دشتستان و به میزبانی شبکه بهداشت دشتستان با حضور حماسی مدیران و کارکنان محترم ادارات برگزار شد و با مداحی امید عباسی به پایان رسیید.

انتهای پیام/س.غ   

تاریخ بروز رسانی:   13 خرداد 1398

تعداد بازدید:   ۹۱

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >