آزادگان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان تقدیر شدند.

27 امرداد 1398
به مناسبت سالروز ورود پیروزمندانه و سرافراز آزادگان به میهن اسلامی مراسمی با حضور مسئولین شهرستان و آزادگان شبکه بهداشت و درمان دشتستان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ، مراسمی به مناسبت ورود غرورآفرین آزادگان به میهن اسلامی با حضور مسئولین سپاه پاسداران جوادالائمه ، شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان شهیدگنجی برازجان شهرستان دشتستان درتاریخ 26 مرداد ماه برگزار گردید .

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در این مراسم گفت : بی ترديد يكي از روزهاي ماندگار  و تاریخی كه هيچ‌گاه از ذهن و دل ملت ما پاک نخواهد شد، روز بازگشت سرافرازانه آزادگان عزيز به ميهن اسلامي است.

ماریا خویشدوست افزود: آزادگان عزیز در سالهای اسارت، ثابت کردند ملت بزرگ ایران در سخت ترین شرایط هم تسلیم نمی شود و پای اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی می ایستد.

 

وی همچنین اظهار داشت : در مجموعه بهداشت و درمان دشتستان نیز  آزادگان سرافراز و عزیز مشغول خدمت به مردم هستند و از این جهت باعث افتخار ماست که همکار این بزرگواران هستیم.

 

اينجانب اين روز بزرگ را به آزادگان سرافراز و اسوه های مقاومت و شیران بیشه شجاعت ورشادت که یادگاران ارزشمند سال های سخت و غرور آفرین می باشند و خانواده محترمشان تبریک و تهنيت عرض می نمایم و سلامتي و توفيق اين عزیزان را از درگاه ايزد متعال خواستارم.

در این مراسم آزادگان شاغل و بازنشسته شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان شهیدگنجی توسط مسئولین با اهدای لوح تتقدیر و تجلیل شدند.

انتهای پیام/س.غ


کلمات کلیدی:
ورود.آزادگان     ماریا.خویشدوست     تقدیر        

تاریخ بروز رسانی:   27 امرداد 1398

تعداد بازدید:   ۷

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >