پیام تبریک رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان بمناسبت بزرگداشت روز پزشک و داروساز/ تصویر

1 شهريور 1398
رییس شکبه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان با صدور پیامی فرا رسیدن روز پزشک را به سپید پوشان عرصه پزشکی تبریک گفت.

پیام وی به شرح ذیل است:

فرا رسیدن اول شهریورماه زاد روز حکیم فرزانه ابوعلی سینا، روز پزشک و نیز پنجم شهریور سالروز میلاد دانشمند برجسته محمدبن زکریای رازی و روز داروساز را به پاس تلاش‌ها و از خودگذشتگی‌های پزشکان و داروسازان صدیق، سختکوش و با نجابت که با جلب رضای الهی عمر گرانبهای خود را مصروف تسکین آلام دردمندان نموده‌اند تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم

روز داروساز و پزشک فرصتی مغتم است تا با نگاهی عمیق و دقیق به مسیر پر پیچ و خم فعالیت‌های پزشکی به زوایای پیدا و پنهان آن توجهی بیشتر نماییم.

پزشکان گرانقدر و داروسازان نجیب و لایق،بالهای ارزشمند حوزه سلامت محسوب می شوند که با تلاش و همت بلند خود،در سلامت جامعه نقش آفرینی برجسته ای دارند.

بی شک شغل شریف طبابت ازمصادیق ارزشمند ایثار درخدمت به خلق و جلب رضایت حق به شمار می رود و مردم،قدردان پزشکان منصف و شایسته ای  هستند که خالصانه به آنها خدمت می کنند.

شهرستان دشتستان با توجه به گستردگی که دارد برای خدمت رسانی به مردم در حوزه سلامت،مشکلات و پیچیدگی های خاصی را احساس می کند که بحمدلله با تلاش پزشکان شریف و سایر دست اندرکاران بهداشت و درمان،این مشکلات تا حدودی مرتفع شده است.

اینجانب،این روز بزرگ را به همه‌ پزشکان و داروسازان عزیز تبریک گفته و از خداوند بزرگ،توفیقات روزافزون برای این دو قشر ارزشمند و محبوب جامعه را مسئلت دارم.

ماریا خویش دوست

                                                                       رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان


کلمات کلیدی:
تبریک.روز.پزشک     داروساز     رییس.شبکه.دشتستان     ماریا.خویشدوست    

تاریخ بروز رسانی:   4 شهريور 1398

تعداد بازدید:   ۸

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >