فرماندار شهرستان دشتستان:
فضای فیزیکی مطلوب بستری مناسب جهت ارتقای کیفیت خدمات بهداشتی می باشد

23 مهر 1398
فرماندار شهرستان دشتستان در بازدید از پروژه های بهداشتی بخش بوشکان گفت: احداث پروژه های بهداشتی و درمانی در بخشهای ارم و بوشکان تحول بسیار بزرگ وپیشرفت قابل ملاحظه ای در حوزه سلامت شهرستان ایجاد کرده است.

فتح اله نوروزی در بازدید از پروژه ای بهداشتی بخش بوشکان اظهار کرد: بخشداران و دهیاران باید نقش فعالی در میزان پیشرفت پروژه های بهداشتی داشته و درروند اجرایی آن همکاری و تعامل خوبی با بخش بهداشت و درمان داشته باشند.

فرماندار دشستستان ضمن ابراز رضایت از پیشرفت پروژه ها و خداقوت به مسئولین و مجریان آنها در بخش بوشکان، از اهتمام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به امر سلامت مردم و توجه ویژه به بهداشت و درمان مناطق محروم شهرستان دشتستان تشکر کرد.

نوروزی  تصریح کرد: کیفیت خدمات بهداشتی دربستر فضاهای فیزیکی مطلوب  با تجهیزات استاندارد ارتقا پیدا می کند و در طرح تحول نظام سلامت یکی از اولویتهای بخش بهداشت و درمان احداث و بهسازی فضاهای فیزیکی ارائه  دهنده خدمات بهداشتی و درمانی بوده است و با دستیابی به این مهم عدالت در سلامت در مناطق کم برخوردار و دور از دسترس تامین شده است.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ، ماریا خویش دوست گفت: امروزه ارتقاي كيفيت خدمات بهداشتي درماني تبديل به يكي از مهمترين و چالش بر انگيزترين اهداف نظام هاي سلامت در سرتاسر دنيا شده است و خوشبخانه کشور ما یکی از کشورهای پیشرو در اجرای برنامه های بهداشتی در سطح جهان می باشد.

ماریا خویش دوست افزود: از دو سال گذشته تا کنون در بخش بوشکان و ارم  9 پروژه بهداشتی و درمانی احداث  شده است که  4 پروژه آن به بهره برداری(خانه بهداشت خیرک، پشت پر، دهرود علیا و اورژانس 115 جاده ای کلمه)  و 2 پروژه (خانه بهداشت فاریاب و مرکز خدمات جامع سلامت) در حال احداث و و سه پروژه(مرکز خدمات جامع سلامت تنگ ارم،خانه بهداشت خون و خانه بهداشت باغتاج)  تکمیل شده و بزودی افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید. 

وی همچنین اظهار داشت : درشهر کلمه از توابع بخش بوشکان ، در حال حاضرسه پروژه بهداشتی در حال احداث است که  خانه بهداشت خیرساز بانک ملت روستای خون مراحل پایانی احداث آن به اتمام رسیده و خانه بهداشت بهداشت روستای فاریاب 88 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و مرکز خدمات جامع سلامت کلمه در سه طبقه که شامل 4 پانسیون پزشک نیز می باشد، در زمینی به مساحت 1050 متر مربع در حال احداث می باشد.

گفتی است در حاشیه بازدید از پروژه های بهداشتی بخش بوشکان ، فرماندار و هیات همراه از واحدهای مختلف ارائه دهنده خدمات بهداشتی و درمانی  مرکز خدمات جامع سلامت شهر کلمه بازدید و از نزدیک روند ارائه خدمات بهداشتی و درمانی را  مورد  نظارت و بررسی قرار دادند.

 

انتهای پیام/ س.غ-3030

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید


کلمات کلیدی:
بازدید.بخش.بوشکان     شهرستان.دشتستان     فرماندار     فتح     اله.نوروزی     ماریا.خویش    
دوست        

تاریخ بروز رسانی:   23 مهر 1398

تعداد بازدید:   ۱۱

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >