توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان انجام گرفت:
ارائه خدمات درمانی در مسیر پیاده‌روی بزرگ ولایت در شهرستان دشتستان

8 آبان 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از ارائه خدمات درمانی از آغاز مراسم و بازگشت کامل زائران پیاده روی بزرگ ولایت در شهرستان دشتستان خبر داد .

ماریا خویش دوست همچنین از ایستگاه های سلامت و کمپهای خدمت‌رسانی درمانی  به زائرین پیاده بازدید و از نزدیک فرآیند کامل خدمت رسانی  در مراکز خدمتی را مورد بررسی قرار داد.

خویش دوست گفت: بازرسان بهداشت محیط و حفره ای شبکه بهداشت و درمان دشتستان  در قالب 5 اکیپ دو نفره در دو شیفت شب و صبح از یکصد و 63 موکب تهیه و توزیع مواد غذایی بازدید  نمودند  .

وی بیان کرد: بازرسان بهداشت محیط در این بازدیدها ، مواد اولیه ی و وضعیت نظافت موکب های دارای پخت را بررسی نموده  و کلرسنجی اب مصرفی  را  اندازه گیری و  همچنین در خصوص نحوه نگهداری مواد غذایی حساس و پخته شده، مدیریت پسماند تولیدی در موکب  و همچنین در خصوص استفاده از ظروف مناسب جهت توزیع مواد غذایی گرم و سرد و شرایط یخ بهداشتی آموزشهای لازم به موکب داران ارائه شد.

رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان تصریح کرد :  خدمت رسانی درمانی به زائرین پیاده روی بزرگ ولایت  در کمپها و پایگاه های سلامت، اتوآمبولانس و ده آمبولانس اورژانس 115  توسط 31 نفر از پرسنل اورژانس 115 ، 5 پزشک ، یک دندانپزشک، 12 بهیار،  10 بازرس بهداشت محیط و حرفه ای و 11 نیروی تدارکاتی ارائه شده است .

ماریا خویش دوست اظهار کرد: بیش از 350 نفر در ایستگاه هاو کمپهای سلامت توسط پزشک ، پرستار و بهیار  ویزیت و معاینه شده اند  و همچنین 187 نفر توسط آمبولانس های مستقر در مسیر پیاده روی ، 12 نفر اعزام به بیمارستان شهیدگنجی و 25 نفر بستری در اتوبوس آمبولانس و2 نفر توسط موتورلانس از خدمات درمانی شبکه بهداشت و درمان دشتستان بهره مند شده اند.

 

انتهای پیام/ س.غ-3030

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید


کلمات کلیدی:
پیاده     روی     .ولایت     شبکه.بهداشت.دشتستان     خدمت     رسانی.درمانی    
   

تاریخ بروز رسانی:   8 آبان 1398

تعداد بازدید:   ۴۰

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >