۷ نانوایی و یک شیرینی فروشی به علت رعایت نکردن موازین بهداشتی تعطیل شدند

16 اسفند 1398
رییس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دشتستان از تعطیلی ۷ نانوایی و یک واحد شیرینی فروشی درشهرستان دشتستان خبر داد.

ماریا خویش دوست در گفتگوی با روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان دشتستان گفت: از زمان شیوع بیماری کرونا در استان های کشور ، آموزش تمامی اصناف مختلف در دستور کار شبکه بهداشت ودرمان قرار گرفت.
خویش دوست اظهار کرد: بازرسان بهداشت محیط ،  مراقبین سلامت و بهورزان با مراجعه به صنف های مختلف شهرستان راههای پیشگیری از انتقال ویروس کرونا را به صورت مستمر ارایه می دهند.
وی تصریح کرد:  به دستور فرماندار و  طبق مصوبات کمیته پدافند غیر عامل; اداره صنعت معدن و اتاق اصناف موظف گردید در صنف خبازی یک نفر صرفا جهت دخلداری معین گردد و توصیه های و اطلاعیه های بهداشتی توسط نانوایی ها درب مغازه نصب شود.
ماریا خویش دوست تاکید کرد : رعایت نکردن این مصوبه در  نانوایی ها تخلف محسوب میشود و با متخلفین برخورد قانونی میشود.
رییس شبکه بهداشت ودرمان دشتستان بیان کرد: با تشدید نظارت بازرسان بهداشت محیط بر نانوایی ها و صنفهای مختلف دیگر در  شهرستان،  هفت نانوایی و یک شیرینی فروشی بعلت رعایت نکردن موازین بهداشتی  با حضور نمایندگان نیروی انتظامی و اتاق اصناف تا اطلاع ثانوی تعطیل و به مراجع قضایی ارجاع داده شده اند.
ماریا خویش دوست از شهروندان خواست که به اطلاعیه های بهداشتی در خصوص راههای انتقال ویروس کرونا توجه نمایند تا بتوانیم چرخه انتقال این بیماری را در شهرستان متوقف نماییم .
# کرونا را شکست می دهیم
انتهای پیام/س.غ/3030


کلمات کلیدی:
تعطیل.صنف     نظارت     بزرسان.بهداشت.محیط     رییس.شبکه.دشتستان     بیماری.کرونا    

تاریخ بروز رسانی:   20 اسفند 1398

تعداد بازدید:   ۳۲

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >