فرماندار دشتستان:
جهت پیشگیری از شیوع کرونا خدمات سفر نداریم و از پذیرش مهمان معذوریم/قرنطینه مسافران مشکوک به کرونا ویروس با هزینه شخصی خودشان می باشد

21 اسفند 1398
فرماندار شهرستان دشتستان گفت: در راستای سلامتی مردم و جهت پیشگیری از شیوع بیشتر کرونا در روزهای انتهایی سالجاری و ایام نوروز ۹۹ از پذیرش مهمان از سایر استانهای کشور معذوریم و مسافرانی که علائم مشکوک به کرونا ویروس داشته باشند ۱۴ روز با هزینه شخصی خودشان قرنطینه خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان، فتح الله نوروزی در نشست کمیته پدافند غیر عامل شهرستان دشتستان  اظهار داشت:کمک به سلامت مردم از مهمترین دغدغه های ما در این روزهاست و همه نهادها باید در تحقق جامعه سالم تلاش  کنیم.

نوروزی افزود: متاسفانه کشور ما در روزهای گذشته شاهد بحران کرونا ویروس بوده و هموطنان عزیز ما با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند.

وی بیان داشت : از مهمترین توصیه های کارشناسان بهداشتی برای مقابله با کرونا ویروس در خانه ماندن و پرهیز از سفرهای درون و برون شهری غیرضروری است که باید همه رعایت کنند.

فرماندار دشتستان افزود:متاسفانه تعدادی از هموطنان رعایت نمی کنند و این موضوع باعث ابتلای بیشتر مردم به این ویروس خطرناک می شود و لازم است فرهنگ خود مراقبتی و پیشگیری بهتر از درمان در این مورد نیز نهادینه شود.

نوروزی ابراز داشت:جهت پیشگیری از شیوع بیشتر کرونا و در راستای سلامتی مردم،در روزهای انتهایی سالجاری و ایام نوروز ۹۹ از پذیرش مهمان از سایر استانهای کشور معذوریم و مسافرانی که علائم مشکوک به کرونا ویروس داشته باشند ۱۴ روز با هزینه شخصی خودشان قرنطینه خواهند شد.

فرماندار دشتستان تصریح کرد: مسافرین توسط نیروهای نیروی انتظامی ، سپاه ،  هلال احمر و شبکه بهداشت  مستقر در دو ایست بازرسی شهید صلاحی و ورودی بوشکان با دقت کنترل و  تب سنجی خواهند  شد و مسافرینی که دارای علایم مشکوک باشند ، با هزینه شخصی خودشان به مدت 14 روز قرنطینه خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد:همانگونه که در روزهای قبل هم مکرر اعلام کرده ایم ، شهرستان دشتستان هیچ گونه  خدمات سفردر روزهای پایانی سال و ایام نوروز 99 نخواهد داشت و  پذیرش مهمان در مهمانسراها، پارکها و مدارس و اماکن عمومی شهرستان ممنوع است و با هرگونه تخطی از این موضوع برخورد قانونی خواهد شد.

فرماندار دشتستان از تلاشهای شبانه روزی  رئیس و نیروهای شاغل در  شبکه بهداشت و درمان دشتستان بخاطر مجاهدت در مقابله با ویروس کرونا قدردانی  و تشکر نمود و اظهار امیدواری کرد،  با تلاش همه جانبه مردم و مسئولین شاهد ریشه کنی این ویروس در روزهای آینده باشیم.

 

انتهای پیام/ س.غ / 3030

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 


کلمات کلیدی:
فرماندار.دشتستان     بیماری.کرونا     مسافرین     قرنطینه        

تاریخ بروز رسانی:   21 اسفند 1398

تعداد بازدید:   ۴۲

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >