معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
بیش از 20 کیلوگرم مواد آرایشی و بهداشتی غیر قابل مصرف توسط بازرسان بهداشتی کشف و معدوم شد

12 خرداد 1397
درگشت مشترکی که با حضور نمایندگانی از واحد نظارت بر مواد غذایی ، آرایشی و بهداشتی شبکه بهداشت و درمان و اداره صنعت ،معدن و تجارت شهرستان دشتستان انجام گرفت، از تمامی فروشگاه های عرضه محصولات آرایشی و بهداشتی سطح شهرستان دشتستان(وحدتیه- دالکی – دهقاید –شبانکار- سعداباد – ابپخش) بازدید بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ، معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ، محمد حسین دریسی گفت : این گشت به منظور کنترل و پایش لوازم آرایشی و بهداشتی ، حفظ سلامت مصرف کننده ،جلوگیری از عرضه محصولات غیر مجاز،و همچنین پیشگیری از قاچاق محصولات آرایشی و بهداشتی انجام گرفته است.

دریسی افزود: در طی این بازرسیها، از 19  مرکزعرضه محصولات آرایشی و بهداشتی بازدید بعمل آمد ،که این مراکز از لحاظ شرایط نگهداری محصولات ، سلامت محصولات و برچسب اصالت و تاریخ تولید و انقضاء آنها مورد بازرسی قرار گرفتندو  تعداد 130 قلم، معادل 20 کیلوگرم  محصول غیر قابل مصرف جمع آوری و امحاء گردید.

این گشتهای مشترک، طبق برنامه زمان بندی شده و با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر  ، و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان دشتستان در حال حاضر بصورت ماهیانه توسط بازرسان ادارات مربوطه  انجام میگیرد.

معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از شهروندان خواست تا در خرید لوازم آرایشی و بهداشتی به سلامت و تاریخ تولید و انقضاء محصولات توجه نمایند و محصولات خود را از مراکز معتبر و دارای تاییدیه شبکه بهداشت و درمان تهیه نمایند.

 

انتها پیام/ س.غ/3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید

https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
گشت.مشترک     آرایشی.بهداشتی     معدوم     شبکه.بهداشت.دشتستان        
تعداد بازدید:   ۷۳

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >