امداد رسانی نیروهای اورژانس به مصدومین تصادف بخش ارم در دشتستان

6 آبان 1397
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دشتستان ، ساعت ۱۷ عصر روز شنبه،پنجم آبانماه ؛ چهار خودرو به دلیل بارندگی ولیز بوده جاده و همچنین سرعت زیاد به صورت زنجیره ای با هم تصادف کردند که چهار مصدوم برجای گذاشت

رییس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دشتستان ، ماریا خویشدوست، در تشریح این حادثه گفت: ساعت ۱۷ بعداز ظهر روز شنبه ، در ۲ کیلومتری روستای دهرود سفلی از توابع بخش ارم؛ چهار خودرو به دلیل داشتن سرعت زیاد و لیز بودن جاده با هم برخورد  کردند؛ که درپی این حادثه ، چهارنفر از  سرنشینهای  این خودروها از ناحیه سر؛ کتف؛ قفسه سینه و دست دچار شکستگی شدند.

ماریا خویش دوست افزود: در پی تماس مردمی با مرکز مدیریت و فوریتهای پزشکی شهرستان ، دو آمبولانس از اورژانس ۱۱۵ جاده ای بوشکان و تنگ ارم ، به محل حادثه اعزام و مصدومین به مرکز خدمات جامع سلامت دهرود سفلی و تنگ ارم منتقل شدند .

این مقام مسئول تصریح کرد: پس از انتقال مصدومین به مرکزخدمات جامع سلامت دهرود سفلی و تنگ ارم ؛ معاینات کلینیکی و اقدامات اولیه درمانی برای  مجروحین توسط تیم سلامت این  دو مرکز انجام شد شد و به دستور پزشکان م، هر چهار مصدوم که از ناحیه سر، کتف ؛ قفسه سینه و دست دچار شکستگی شده بودند، توسط   آمبولانس جاده ای  ۱۱۵  تنگ ارم؛ بوشکان و امبولانس مرکز خدمات جامع سلامت تنگ ارم  به همراه بهیار، به بیمارستان شهید گنجی برازجان  برای دریافت خدمات درمانی تخصصی اعزام شدند.

گفتنی است ، مصدومین حادثه ؛  از اهالی روستای پرجونک و روستای دهرود سفلی بخش  ارم می باشند که به استقبال زائرین کربلای معلی در سه راهی بوشکان میرفتند.

طبق گزارشهای رسیده از بیمارستان شهید گنجی برازجان  ، مصدومین در بخش اورژانس بستری و اقدامات درمانی برای انها در حال انجام میباشد و حال آنها رضایت بخش اعلام شده است.


کلمات کلیدی:
امدادرسانی.اورژانس.جاده     ای     تنگ     ارم     دهرودسفلی     مصدومین    
بیمارستان     ماریا.خویشدوست     رییس.شبکه.دشتستان    
تعداد بازدید:   ۵۱

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >