رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان از آموزش بدو خدمت پزشکان خانواده جدیدالورود خبر داد

7 آبان 1397
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، آموزش بدو خدمت پزشکان خانواده جدید الورود شهرستان دشتستان در راستای ارتقاء شاخصهای برنامه پزشک خانواده در شهرستان برگزار شد.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، ماریا خویش دوست گفت:  ضمن خیرمقدم به پزشکان جدیدالورود به شهرستان، گفت: پزشکان خانواده ، در مراکز خدمات جامع سلامت مشغول به عنوان رییس تیم سلامت می باشند، و باید در راستای اهداف نظام سلامت برنامه ریزی نمایند، تا بتوانیم سطح شاخصهای برنامه های پزشک خانواده درا در شهرستان ارتقاء دهیم .

ماریا خویش دوست افزود: واحد هماهنگی وگسترش شبکه، وظیفه برنامه ریزی جهت آموزش پزشکان خانواده جدیدالورود  را توسط کارشناسان واحدهای ستادی برعهده دارد .

 وی اظهار داشت : عملکرد پزشکان خانواده ،بصورت فصلی با گزارش گیری  توسط سامانه سیب پایش و ارزشیابی می شود و از پزشکان برتر تقدیر خواهند شد.

رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان، از پزشکان خواست با توجه به کمبود پزشک در شهرستان، در زمان استراحت خود در مراکز دیگربه ما کمک کنند، تا رضایتمندی مردم را که اولین اولویت طرح تحول نظام سلامت نیزمی باشد ، درپی داشته باشیم .

وی تصریح کرد: درخواست لیست داروهای قفسه دارویی با نظر پزشکان مراکز تکمیل شود و پزشکان در این خصوص محدودیت ندارند .

رییس بیمه سلامت شهرستان دشتستان ،درنشست هم اندیشی با پزشکان خانواده جدیدالورود ، از عملکرد شبکه بهداشت و درمان دشتستان درارتقاء شاخصهای بهداشتی و همچنین  تعامل و همکاری خوب شبکه دشتستان  با بیمه سلامت تشکر و قدردانی نمود.

حسین گورکانی اظهار کرد: بیمه سلامت آمادگی دارد در خصوص برخورد با بیمه شدگان خاطی با شبکه بهداشت و درمان همکاری نماید و با کمک سفیران سلامت خانوار بتوانیم در زمینه ارتقاء فرهنگ استفاده از دفترچه روستایی گامهایی برداریم.

وی خاطرنشان کرد: در بهمن ماه سالجاری ، دفترچه های بیمه ،الکترونیکی می شوند و با این اتفاق،  ارجاع معکوس و مشکلات روند ارجاع سطح 2 با الکترونیکی شدن برطرف و رضایتمندی مراجعین نیز بیشتر خواهد شد.

انتها ی پیام/ س.غ/3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید

https://sapp.ir/bpumspublicrelation

 


کلمات کلیدی:
پزشکان.جدید.ورود     آموزش.بدوخدمت     دشتستان     ماریا.خویشدوست     بیمه.سلامت        
تعداد بازدید:   ۳۶

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >