دومین آزمون فصلی بهورزان شبکه بهداشت و درمان دشتستان برگزار شد

14 آبان 1397
آزمون فصلی مرحله دوم بهورزان شاغل در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ، همزمان با سایر شهرستان های استان در شهر برازجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان،  معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان ن،  شهرستان دشتستان،محمد حسین دریسی ، گفت: هر ساله آزمون ضمن خدمت بهورزان در سه مرحله برگزار می گردد  که مرحله  اول آن در تیر ماه  برگزار شده و مرحله دوم  آن با حضور98 بهورز در چهاردهم  آبان  ماه برگزار شد.

دریسی با بیان اهمیت توجه بهورزان به اطلاعات جدید،خاطرنشان کرد: این آزمون با هدف افزایش انگیزه مطالعه در بهورزان ، ارتقاء سطح دانش  و ارزشیابی آنها برگزار شده است.

وی تصریح کرد : در این آزمون تعداد 100 سوال کاربردی به صورت تستی در مورد مباحث سلامت  خانواده  ( برنامه های میانسالان)  سلامت روان و اعتیادو بیماریهای واگیر و غیر واگیر ،واکسیناسیون و آموزش سلامت توسط  مدیر و مربیان آموزش بهورزی و بازآموزی برنامه های سلامت شهرستان دشتستان طراحی گردید و پس از ارزیابی نتایج و تعیین نیازهای آموزشی بهورزان ، دوره های بازآموزی طراحی و برگزار خواهد شد.

وی   اظهار داشت : برای افراد شرکت‌کننده در آزمون با رتبه‌های پایین مداخلات آموزشی انجام خواهد گرفت و شرکت آنها در آزمون نیز در نمرات ارزشیابی آنها تأثیر خواهد گذاشت .

گفتنی است، مرحله دوم آزمون فصلی بهورزان  با حضور ناظرین ،خانم ها تهمینه بحری، مینا فروردین و آقای امیر بحرینی،مدیر و مربی مرکز آموزش بهورزی و بازآموزی برنامه های سلامت شهرستان گناوه و همچنین مسئولین شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان  برگزار شده است .

باید یادآور شد، شهرستان دشتستان، دارای 63  خانه بهداشت و 111 بهورز می باشد که در آزمون  فصلی مرحله دوم 98 بهورز شرکت نمودند.

انتهای پیام/ س .غ کدخبر

          

          

          

          

         

 


کلمات کلیدی:
آزمون.فصلی.بهورزان     شبکه.دشتستان     ناظرین.گناو     معاون.بهداشتی     محمدحسین.دریسی    
تعداد بازدید:   ۵۷

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >