دومین بخش آی سی یو داخلی بیمارستان شهید گنجی برازجان راه اندازی شد/افتتاح همراه سرای موقت بیمارستان شهید گنجی برازجان

17 آذر 1397
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از راه اندازی دومین بخش آی سی یو داخلی بیمارستان شهید گنجی برازجان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ،دکتر سعید کشمیری در مراسم افتتاح دومین بخش آی سی یو داخلی  بیمارستان شهید گنجی برازجان اظهار داشت:شهرستان دشتستان،پهناورترین شهرستان استان بوشهر و محل ارجاع بیماران از نقاط مختلف استان و حتی خارج از استان می باشد و باید در حوزه سلامت مورد اهتمام قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد:خوشبختانه در سالهای گذشته،امکانات خوبی به این بیمارستان اضافه شده که جا دارد از مجموعه درمان شهرستان تشکر و قدردانی نمایم.

دکتر کشمیری از راه اندازی 4 تخت جدید آی سی یو در بیمارستان شهید گنجی  و تفیکیک بخش آی سی یو  داخلی از جراحی برازجان خبر داد و ابراز داشت: ۶۰درصد از تجهیزات تخت های اضافه شده به این بخش، ایرانی است و حتی شاهد صادرات وسایل پزشکی به بیش از ده کشور نیز هستیم.

وی افزود:امروز 4 تخت آی سی یو به بیمارستان شهید گنجی اضافه شد که هزینه هر تخت 7 میلیارد ریال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار امیدواری کرد در راستای طرح تحول سلامت،امکانات سخت افزاری و نرم افزاری بیشتری به بیمارستانها و مراکز بهداشتی و درمانی استان افزوده شود.

در حاشیه افتتاح بخش آی سی یو  داخلی ،همچنین همراه سرای موقت بیمارستان شهید گنجی برازجان به مساحت 65 متر مربع نیز افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

انتهای پیام/ 3030/س.غ

 

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید

https://sapp.ir/bpumspublicrelation   
تعداد بازدید:   ۵۸

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >