فرماندار دشتستان:
مشارکت بخش خصوصی در توسعه زیرساختهای حوزه سلامت شهرستان باید بیشتر شود

17 آذر 1397
فرماندار دشتستان گفت:با توجه به وسعت و جمعیت شهرستان دشتستان،انتظار داریم مشارکت بخش خصوصی در توسعه زیرساختهای حوزه سلامت شهرستان بیشتر شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان؛فرماندار شهرستان دشتستان، دکتر ارسلان زارع در حاشیه افتتاح 10 تخت جدید دیالیز بیمارستان برازجان اظهار داشت: با توجه به وسعت و جمعیت شهرستان دشتستان،انتظار داریم مشارکت بخش خصوصی در توسعه زیرساختهای حوزه سلامت شهرستان بیشتر شود.

دکتر زارع افزود: قطعا سرمایه گذاری در بخش سلامت شهرستان، علاوه بر توسعه زیرساختها که به نفع مردم است برای سرمایه گزاران نیز سوددهی خوبی دارد و امیدوارم شاهد مشارکت بیشتر بخش خصوصی در توسعه حوزه سلامت شهرستان باشیم.

فرماندار دشتستان بیان داشت: یکی از خواسته های عمومی در حوزه سلامت دشتستان،توسعه بخش دیالیز بوده و بسیار خوشحالم که امروز با همت مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و شبکه بهداشت و درمان دشتستان،شاهد افتتاح دستگاه های جدید در بخش دیالیز هستیم.

دکتر زارع با اشاره به پیشرفت فیزیکی احداث بیمارستان 17 شهریور برازجان نیز اظهار داشت:بعد از آتش سوزی بیمارستان 17 شهریور برازجان،160 تخت بیمارستانی را از دست دادیم و بیشترین فشار هم متوجه بیمارستان شهید گنجی شد و ضریب اشغال آن را به شدت بالا برد.

وی افزود: خوشبختانه پیشرفت فیزیکی بیمارستان 17 شهریور مطلوب است و امیدواریم با تخصیص اعتبارات لازم در سریع ترین زمان ممکن شاهد افتتاح آن باشیم.

فرماندار دشتستان یادآور شد : مردم باید شیوه زندگی خود را اصلاح کنند و به ورزش و تغذیه سالم رو بیاورند و همه دستگاهها وظیفه دارند در این راستا فرهنگ سازی کنند تا شاهد کاهش بار بیماریها در جامعه بخصوص بیماریهای غیر واگیر باشیم .

.انتهای پیام/ 3030/س.غ

 

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید

https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
فرماندار.دشتستان     زیرساختها.توسعه     بهداشت.درمان        
تعداد بازدید:   ۹۶

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >