خانه.بهداشت


26 بهمن 1398
در نهمین روز از دهه مبارک فجر انجام گرفت: افتتاح پروژه خانه بهداشت پلنگی در شهرستان دشتستان
در راستای اجرای طرح محرومیت زدایی دولت تدبیر وامید ، خانه بهداشت پلنگی از توابع بخش شبانکاره دشتستان در نهمین روز از دهه مبارک فجر با حضور فرماندار، مسئولین محلی و مدیران ادارات شهرستان دشتستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

5 شهريور 1398
خانه بهداشت بشیرآباد در هفته دولت شد
در چهارمین روز از هفته دولت خانه بهداشت بشیرآباد از توابع بخش سعدآباد با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستانی و محلی افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

4 شهريور 1398
همزمان با دومین روز از هفته دولت : در دورترین و صعب العبورترین نقطه دشتستان خانه بهداشت خیرک افتتاح و به بهره برداری رسید
همزمان با دومین روز از هفته دولت ،پروژه بهداشتی ساختمان جدید خانه بهداشت خیرک با حضور فرماندار و هیات همراه ، مسئولین شبکه بهداشت و درمان دشتستان و جمعی از مسئولین و اهالی بخش ارم افتتاح و به بهر برداری رسید.

 

17 ارديبهشت 1398
بخشدار بخش آبپخش شهرستان دشتستان؛ توسعه فضای فیزیکی پایگاه های بهداشتی برعملکرد بهورزان تاثیر مستقیم دارد
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، بخشدار بخش آبپخش در بازدید از پایگاه های سلامت و خانه های بهداشت بخش آبپخش گفت: برای بهبود کیفیت خدمات ارائه شده در خانه های بهداشت، فضای فیزیک متناسبی باید وجود داشته باشد و توسعه فضای فیزیکی پایگا ...

 

9 آبان 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان: ارتقاء شاخص های استاندارد سازی خانه های بهداشت یکی از اولویت های مهم ما می باشد
به منظور همسان سازی پایش و تدوین چک لیست استاندارد سازی خانه های بهداشت ، نشست هم اندیشی با حضور بهورزان نمونه شهرستان دشتستان در محل سالن آموزش و ارتقای سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان برگزار گردید.

 

27 شهريور 1397
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان: تمامی خانه های بهداشت شهرستان دشتستان تحت پوشش اتوماسیون اداری قرار گرفتند
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ، از پوشش صد درصدی خانه های بهداشت از اتوماسیون اداری خبر داد.

 

7 شهريور 1397
فرماندار دشتستان: شاخص‌های سلامت،‌ محور توسعه هر جامعه‌ای می‌باشد
فرماندار دشتستان گفت: محور توسعه هر جامعه‌ای، شاخص‌های سلامت آن جامعه می‌باشد و یکی از مهم‌ترین رکن‌های توسعه شاخص‌های سلامت توجه به زیرساخت‌های آن می‌باشد.

 

7 شهريور 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان: توسعه زیرساخت‌های بهداشتی از اولویت‌های مهم دانشگاه علوم پزشکی می‌باشد
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: ارتقای شاخص‌های بهداشتی و توسعه زیرساخت‌های بهداشتی در استان یکی از اولویت‌های دانشگاه علوم پزشکی بوده است.

 

11 ارديبهشت 1397
در هفته سلامت صورت گرفت: خانه بهداشت روستای دهداران سفلی شهرستان دشتستان افتتاح شد
در پنجمین روز از هفته سلامت، خانه بهداشت دهداران سفلی شهرستان دشتستان با حضور فرماندار، سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان و مسئولان محلی بخش شبانکاره و این روستا افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

 

14 مهر 1395
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: ارائه خدمات باید برای همه گروه های سنی به صورت فعال انجام شود
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان ،معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از خانه های بهداشت و مرکز خدمات جامع سلامت شهری امام حسین (ع) بازدید نمود.

 

14 شهريور 1394
احمد طهماسبی به عنوان بهورز نمونه استانی معرفی گردید.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ، احمد طهماسبی بهورز خانه بهداشت فاریاب از توابع شهر کلمه ،عنوان بهورز نمونه استانی را کسب نمود.

 
 
 
< >