شبکه.بهداشت.دشتستان


28 اسفند 1398
استفاده از ماسک های غیر استاندارد منشا ایجاد بیماری خواهد بود
رییس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گفت : استفاده از ماسکهای غیر استاندارد میتواند منشا ایجاد بیماری در افراد شود.

 

30 بهمن 1398
هشتمین دورپیمایش ملی عوامل خطر بیماری های غیر واگیر در دشتستان به مرحله اجرا درآمد
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از اجرای هشتمین دور پیمایش ملی عوامل خطر بیماری های غیر واگیر در دشتستان خبر داد.

 

27 بهمن 1398
نداشتن آگاهی های تغذیه ای از عوامل موثر در بروز ناامني غذايي و سوء تغذيه افراد جامعه است
کارشناس تغذیه شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: کارکنان سازمان‌ها و ادارات برای عملکرد بهتر، نیازمند داشتن یک الگوی تغذیه‌ای صحیح و مناسب هستند

 

15 بهمن 1398
به همت شبکه بهدات ودرمان دشتستان : قرارگاه امدادی در رزمایش بزرگ امام هادی(ع) دشتستان برپا می شود
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان از برپایی قرارگاه امدادی جانباز شهید مختار اعمایی برازجانی در رزمایش بزرگ امام هادی در اواخر بهمن ماه سالجاری خبر داد.

 

2 بهمن 1398
جایزه مقاله برتر پانزدهمین همایش سم شناسی سراسری ایران در بخش غذا به یک دشتستانی رسید
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ، جایزه مقاله برتر پانزدهمین همایش سم شناسی سراسری ایران که در دانشکده داروسازی دانشگاه شهید بهشتی برگزار گردید؛ در بخش غذا به مهندس طاهره خلیفه، کارشناس ارشد علوم و صنایع غذایی آزمایشگاه مواد غذایی ...

 

15 دی 1398
امام جمعه شهر برازجان: پرستاری شغلی شریف و پر مسئولیت است/ مشکلات پرستاران رسیدگی شود
امام جمعه شهر برازجان گفت: پرستاری شغلی شریف و پر مسئولیت است که باجان و سلامتی مردم سروکار دارند و هر حرکت انسانی یک پرستار برای بیمار، یک حسنه است.

 

24 آذر 1398
عوامل ژنتیکی، استرس‌های مختلف و نوع تعامل فرد با دیگران در ایجاد یا بروز اختلالات روانی مؤثر است
کارشناس مسئول واحد سلامت روان شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: انسان به طور مستمر بحران ها و فشار های مختلفی را در زندگی تجربه می کند که باعث به هم ریختن تعادل جسمی و روانی او می شود و اغلب با عدم تعادل و اختلالات عاطفی و رفتاری همراه است .

 

24 آذر 1398
در شهرستان دشتستان بیش از پنج هزار نفر مورد بیماریابی مالاریا قرار گرفته اند
کارشناس برنامه مالاریا واحد بیماریهای واگیر شبکه بهداشت ودرمان دشتستان گفت :مالاریا جزو بیماری های انگلی کشنده ای به شمار می رود که بر اثر نیش پشه آنوفل به بدن انتقال می یابد و زمانی که این پشه فرد را نیش بزند، انگلی به نام مالاریا به خون بدن وارد می شود ...

 

21 آبان 1398
همایش پیاده روی کارکنان شبکه بهداشت و درمان دشتستان/ گزارش تصویری
به مناسبت فرا رسیدن هفته دیابت 18 الی 24 آبان ماه ، همایش پیاده روی با حضور رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان، سرپرستان و مراقبین سلامت مراکز خدمات جامع سلامت و مسئولین واحدهای ستادی در جاده سلامت شهر برازجان برگزار گردید.

 

8 آبان 1398
توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان انجام گرفت: ارائه خدمات درمانی در مسیر پیاده‌روی بزرگ ولایت در شهرستان دشتستان
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از ارائه خدمات درمانی از آغاز مراسم و بازگشت کامل زائران پیاده روی بزرگ ولایت در شهرستان دشتستان خبر داد .

 

8 آبان 1398
توسط شبکه بهداشت و درمان دشتستان انجام گرفت: اجرای گشت مشترک و آموزش جهت کنترل محصولات آرایشی و بهداشتی
گشت مشترک و آموزش برچسب اصالات و سلامت کالا جهت کنترل محصولات آرایشی و بهداشتی در شهر دهقاید و برازجان توسط بازرسان واحد نظارت برمواد غذایی و اداره تعزیرات و اصناف شهرستان دشتستان انجام گرفت.

 

6 آبان 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: سلامت زائرین پیاده روی ولایت تامین می شود
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ، نشست هماهنگی به مناسبت پیاده روی ولایت (شهادت امام رضا (ع) ) با حضور رییس و معاون بهداشتی و کارشناسان ستادی در محل شبکه بهداشت و درمان دشتستان برگزار گردید.

 

1 آبان 1398
با مصرف خودسرانه داروها بدون تجویز پزشک، سلامت خود را به خطر نیندازید
کارشناس اموردارویی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در جمع سفیران سلامت محله مراکز خدمات جامع سلامت شهر برازجان گفت: داروها یکی از خطرناک ترین عوامل مسمومیت زا در منازل می باشند، بنابراین ضمن اجتناب از مصرف خودسرانه داروها، باید توجه داشت مقادیر بالای ب ...

 

24 مهر 1398
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان: یکی از مهمترین محورهای توسعه در جامعه سلامت می باشد
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در جمع معاونین و نمایندگان آموزش و پرورش مناطق مختلف شهرستان دشتستان ،گفت: هدف از اجرای برنامه های مداخله ای در مدارس ، تامین، حفظ و ارتقاي سلامت دانش آموزان می باشد.

 

21 مهر 1398
کارشناس تغذیه شبکه بهداشت و درمان دشتستان: تخم مرغ یکی از کاملترین، ارزانترین و فراوان ترین غذاهای پروتئینی است
کارشناس تغذیه شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: تخم مرغ یکی از کاملترین، ارزانترین و فراوان ترین غذاهای پروتئینی است که بعد از شیر جایگاه دوم را در تغذیه اقشار جامعه می تواند داشته باشد. ولی به دلیل غیر علمی و باورهای اشتباه از مصرف مناسب این فرآورد ...

 

20 مهر 1398
با ارتقای سلامت روانی افراد میتوانیم جامعه ای بانشاط داشته باشیم
کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: هدف اصلی سلامت روان پیشگیری از وقوع ناراحتی ها وحفظ سلامت روانی به منظور ایجاد محیط های فردی واجتماعی سالم ومناسب ودرمان اختلا لات جزئی رفتاری که از وقوع بیماریهای شدید روانی پیشگیری کند .

 

13 مهر 1398
ایجاد شور و نشاط اجتماعی برای کودکان وظیفه آحاد جامعه است
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: با توجه به نقش کودکان در ساختن آینده یک کشور ، ایجاد شور و نشاط اجتماعی کودکان یکی از ضروریات یک جامعه و وظیفه همگانی می باشد.

 

9 مهر 1398
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان برای کنترل بیماری هاری هر فردی باید در این زمینه احساس مسئولیت نماید
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان برای کنترل بیماری هاری هر فردی باید در این زمینه احساس مسئولیت نماید

 

7 مهر 1398
کارشناس تغذیه شبکه بهداشت و درمان دشتستان: سوء تغذیه یکی از مشکلات شایع درزمان سالمندی است
کارشناس تغذیه شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: سالمندی، پدیده‌ای طبیعی و دورانی نو در زندگی است که اگر با آگاهی همراه شود، همان شیرینی قسمتهای دیگر عمر را با خود دارد و شیوه تغذیه در این دوران، یکی از آگاهیهایی است که هر سالمندی باید با آن آشنا باش ...

 

3 مهر 1398
پیام تبریک رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان به مناسبت فرا رسیدن روزجهانی بهداشت محیط
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ، ماریا خویش دوست ،بمناسبت فرا رسیدن روز جهانی بهداشت محیط پیام تبریکی صادرکرد.

 

2 مهر 1398
سامانه مدیریت اطلاعات آزمایشگاهی در شهرستان دشتستان راه اندازی شد
رییس شبکه بهداشت درمان شهرستان دشتستان از راه اندازی سامانه آزمایشگاهی Lims (سامانه مدیریت اطلاعات آزمایشگاهی ) در آزمایشگاه کنترل مواد غذایی و بهداشتی شهرستان دشتستان خبر داد .

 

4 شهريور 1398
کسب مقام های اول تا سوم مسابقات ورزشی کارکنان ادارات هفته دولت توسط کارکنان شبکه بهداشت و درمان دشتستان
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در سری مسابقات ورزشی دارت و آمادگی جسمانی و تنیس روی میز بین کارکنان ادارات که به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت برگزار گردید ، مقام های اول تا سوم را کسب نم ...

 

28 امرداد 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان: با رعایت اصول ابتدایی دفع پسماند ، آلودگی های زیست محیطی به حداقل خواهد رسید
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از بازدید و نظارت کارشناسان بهداشت محیط و نماینده شهرداری ها از محلهای دفع زباله شهری شهرستان دشتستان خبر داد.

 

16 امرداد 1398
کارشناس تغذیه شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان: سريع ترين مرحله رشدِ بعد از تولد، دوران شيرخواري است
کارشناس تغذیه و رژیم درمانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: سريع ترين مرحله رشدِ بعد از تولد، دوران شيرخواري است و مهم ترين نشانه سلامت، رشد و تكامل مطلوب كودك است و تركيب شير مادر كاملاً منطبق با نيازهاي شيرخواراست .

 

6 امرداد 1398
اجرای گشت مشترک و آموزش برچسب اصالات و سلامت کالا جهت کنترل محصولات آرایشی و بهداشتی در شهر دالکی
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان درگشت مشترکی که با حضور نمایندگانی از واحد نظارت بر مواد غذایی ، آرایشی و بهداشتی شبکه بهداشت و درمان و اداره صنعت ،معدن و تجارت شهرستان دشتستان و اتاق اصناف انجام گرفت،از تعدادی فروشگاه عرضه محصولا ...

 

23 تير 1398
اهمیت دوره نوجوانی
یکی از دوره های حساس وپر فراز ونشیب زندگی دوره نوجوانی است که با تغییرات سریع جسمی وروانی همراه است . در این دوره نوجوان ابتدا رشد جسمی وسپس تغییراتی در وضع روانی وهیجانی تجربه خواهد کرد .

 

18 تير 1398
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، برای رسیدن به اهداف بهداشتی وجود یک نظام پایش و ارزشیابی ضروری است
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: طراحي نظام پايش وارزشيابي براي برنامه هاي بهداشتي كاري تخصصي است ونيازبه دانش اپيدميولوژي،آمارومديريت خدمات سلامتي دارد .

 

12 تير 1398
مدیرکل دفتر مدیریت بیماریهای غیرواگیروزارت بهداشت ؛ فشارخون 26 میلیون ایرانی اندازه گیری شده است
مدیرکل دفتر مدیریت بیماریهای غیرواگیروزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در بازدید از ایستگاه ها ، مراکز و خانه های بهداشت شهرستان دشتستان گفت: از ابتدای اجرای طرح بسیج ملی فشارخون بالا تا کنون فشارخون 26 میلیون نفر اندازه گیری , و ثبت شده است .

 

12 تير 1398
طرح سنجش سلامت دانش آموزان پایه اول ابتدایی در شهرستان دشتستان آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ، طرح سنجش سلامت دانش آموزان پایه اول ابتدایی در شهرستان دشتستان آغاز شد.

 

10 تير 1398
در مورد مواد غذایی بسته بندی شده بیشتر بدانیم
از خريد مواد غذايي بسته بندي شده كه بيرون از مغازه ها و كنار پياده روها و زير نور آفتاب نگهداري شده است، پرهيز کنید.

 

29 خرداد 1398
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان: سوء تغذیه یکی از مشکلات تغذیه ای شایع در کودکان زیر 5 سال می باشد
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در کمیته مشارکتی حمایتی کودکان زیر 5 سال شهرستان دشتستان گفت: از پيامدهاي نامطلوب سوءتغذيه كودكان مي توان به اختلال در رشد و تكامل مغزي و جسمي،افزايش هزينه هاي درماني ومراقبت هاي پزشكي نام برد .

 

25 ارديبهشت 1398
سرپرست فرمانداری دشتستان؛ خانواده ای که عضو عزیز خود را اهدا می کند در واقع با خدا معامله کرده است
سرپرست فرمانداری شهرستان دشتستان در این مراسم اظهار داشت: باید از رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان و همکاران وی قدردانی نمایم که چنین مراسم زیبا و معنوی را برنامه ریزی کردند.

 

8 ارديبهشت 1398
فراگیری مهارت های فرزند پروری ، نیاز والدین امروز
کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ،فراگیری مهارتهای فرزند پروری را اصلی ترین نیاز والدین امروز عنوان کرد .

 

28 فروردين 1398
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان؛ افزایش حساسیت سیستم بهداشتی جهت کشف موارد مالاریا
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از افزایش 36 درصدی نمونه گیری از افراد جهت کشف بیماری مالاریا در سال 97 نسبت به سال 96 در شهرستان خبر داد .

 

7 فروردين 1398
انجام بیش از100 مورد غربالگری نوزادان درطرح سلامت نوروزی در شهرستان دشتستان
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از انجام 112مورد غربالگری نوزادان درطرح سلامت نوروزی در شهرستان دشتستان خبر داد.

 

7 فروردين 1398
ارائه خدمات درمانی در کمپ اورژانس 115 طرح سلامت نوروزی /تصویر
با آغاز طرح سلامت نوروزی ، 25 اسفندماه ، شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان درروستای ننیزک جهت ارائه خدمات درمانی و رفاه حال زائرین ، اقدام به برپایی کمپ سلامت نوروزی در روستای ننیزک نموده است.

 

26 اسفند 1397
توصیه های بهداشت سفر
بسیاری از خانواده‌ها در ایام عید با مسافرت به گوشه و کنار این سرزمین زیبا خستگی کار و فعالیت چند صباح گذشته را برطرف می‌سازند. از جمله نکات بسیار مهمی که رعایت آن در ایام سفر اهمیت زیادی دارد، بهداشت غذا و مواد غذایی است که در سفر تهیه می‌شود.

 

22 اسفند 1397
سرپرست فرمانداری شهرستان دشتستان ؛ شاخصهای سلامت آب روستاهای دشتستان ارتقا می یابد
دکترجواد لقمان زاده در نشست هم اندیشی سالم سازی آب آشامیدنی روستاهای دشتشستان گفت: تامین و سلامت آب آَشامیدنی از مهمترین موضوعات سال 97بوده اند و تمام تلاش ما در سال جدید در راستای ارتقاء شاخصهای سلامت آب روستاهای دشتستان می باشد.

 

29 بهمن 1397
طرح تغذیه سالم زنان روستایی و عشایر در دشتستان آغاز شد
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: زنان روستایی و عشایر به عنوان گروه مولد مواد غذایی و به عنوان همسران و مادران تولید کنند گان و توزیع کنند گان و تهیه کنند گان مواد غذایی در صدر اولویت های دریافت آموزش های مرتبط قرار دارند.

 

17 بهمن 1397
برگزاری جشنواره غذایی توسط سفیران سلامت دانش آموزی شهر سعدآباد/ گزارش تصویری
همزمان با فرا رسیدن دهه مبارک فجر ،جشنواره غذایی و نمایشگاه صنایع دستی توسط سفیران سلامت دانش آموزی آموزشگاه دخترانه 22 بهمن شهر سعدآباد با همکاری واحد آموزش و ارتقای سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان برگزار گردید.

 

17 بهمن 1397
فرماندار دشتستان؛ به برکت انقلاب اسلامی،ایران به قطب پزشکی خاور میانه تبدیل شده است
فرماندار دشتستان گفت : به برکت انقلاب اسلامی و پشتیبانی و حمایت های مردم،ایران به قطب پزشکی خاورمیانه تبدیل و در عرصه پزشکی خودکفا شده است.

 

17 بهمن 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان؛ رضایتمندی مردم با توسعه پایدار در عرصه های مختلف حاصل می شود
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در اولین همایش دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه سلامت ضمن تبریک به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی اظهار داشت: از طرف تمام پرسنل شبکه بهداشت از حمایت های فرماندار محترم در حوزه بهداشت و درمان تشکر می کنم.

 

15 بهمن 1397
هم پیمان برای حذف بیماری سل
کارگاه آموزشی با عنوان هم پیمان برای حذف بیماری سل توسط واحد بیماریهای واگیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان برگزار شد.

 

10 بهمن 1397
برگزاری دعای زیارت عاشورا در محل گلزار شهدای گمنام شهر برازجان
به مناسبت فرا رسیدن شهادت حضرت فاطمه زهرا و سالروز ورود رهبر کبیر انقلاب اسلامی ، مراسم دعای زیارت عاشورا در محل ودفن شهدای گمنام با سخنرانی امام جمعه شهر برازجان و با حضور روسا و کارکنان ادارات و دستگاههای شهرستان توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستا ...

 

7 بهمن 1397
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان؛ تمامی بیماران دیالیزی شهرستان موردآزمایش بیماریابی سل قرار می گیرند
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: تمام بیماران دیالیزی شهرستان دشتستان ، طی یک برنامه یک ماهه مورد آزمایش بیماریابی سل ( TB) قرار می گیرند.

 

6 بهمن 1397
کمپین پویش ملی مبارزه با سرطان در دشتستان/گزارش تصویری
کمپین اطلاع رسانی پویش ملی مبارزه با سرطان با عنوان (( سرطان قابل پیشگیری ودرمان است،با خودمراقبتی و امید)) توسط شبکه بهداشت و درمان دشتستان در کوههای بوم بلند شاهزاده ابراهیم شهرستان دشتستان توسط شبکه بهداشت و درمان دشتستان برگزار شد.

 

29 دی 1397
کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت ؛ خانواده، اولین کانون تاثیر گذار در شکل گیری شخصیت فرزندان
کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت و درمان دشتستان، گفت: کسب مهارتهای زندگی به منظور ایمن سازی در برابر آسیب های اجتماعی یکی از اولویتهای آموزشی ما در مدارس می باشد.

 

29 دی 1397
یازده روستای شهرستان مجهز به دستگاه کلریناتورمی شوند
فرماندار شهرستان دشتستاندر کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان گفت: با توجه به اهمیت بحث سالم سازی آب آشامیدنی، تاکید کرد: سالم سازی آب در دستور کار اداره آب و فاضلاب قرار گیرد.

 

29 دی 1397
اهم اخبار و رویدادهای شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در هفته ای که گذشت:
رویدادها و اخبار شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از بیست ودوم تا بیست و هشتم دی ماه 98

 

23 دی 1397
به مناسبت ولادت حضرت زینب و روز پرستار در شهر برازجان صورت گرفت؛ افتتاح دومین نمایشگاه خوشنویسی و طراحی توسط هنرمندان کوچک
دومین نمایشگاه خوشنویسی و طراحی توسط دانش آموزان آموزشگاه ابتدایی شهید جاوید کازرونی شهر برازجان به مناسبت ولادت حضرت رینب و روز پرستار در سالن سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان دشتستان با حضور مسئولین و جمعی از مردم این شهرستان برگزار شد.

 

19 دی 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان، 99 روستا در دشتستان از خدمات کلینیک سیار دندانپزشکی بهره مند شدند
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ، 99 روستا ی شهرستان از خدمات کلینیک سیار دندانپزشکی بهره مند شده اند.

 

17 دی 1397
کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت و درمان دشتستان؛ اصلاح سبک زندگی سالم مستلزم داشتن دانش و کسب مهارت است
یکی از مهمترین راه‌هایی که به انسان کمک می‌کند تا از سلامت روان بیشتری برخوردار باشد، داشتن سبک زندگی سالم است.

 

16 دی 1397
با تلاش تیم سلامت مرکز خدمات جامع سلامت سعدآباد صورت گرفت؛ عملیات احیاء قلبی و ریوی جان بهورز زن را از مرگ حتمی نجات داد
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، طی عملیات موفق cpR ( احیاء قلبی و ریوی ) و با تلاش تیم سلامت مرکز خدمات جامع سلامت سعدآباد،بهورز زن خانه بهداشت پلنگی از توابع شهر وحدتیه جان دوباره ای گرفت.

 

15 دی 1397
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان ؛ 152 مراقب سلامت در آزمون فصل سوم مراقبین سلامت شرکت نموده اند
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از برگزاری آزمون فصل سوم مراقبین سلامت به صورت همزمان با سایر شهرستانهای استان خبرداد.

 

12 دی 1397
رئیس هیات پزشکی ورزشی استان بوشهر: فقر حرکتی برای کارمندان موضوعی جدی ایست
رئیس هیات پزشکی ورزشی استان بوشهر، در جمع اعضای اندیشگاه سلامت شهرستان دشتستان گفت: زندگی کارمندی و ماشینی ، فعالیت‌های حرکتی روزمره را کاهش داده و برای جلوگیری از بروز بسیاری از بیماریها در تن و روح کارمندان، ورزش امری ضروری است.

 

3 دی 1397
گردهمایی بازنشستگان شکه بهداشت و درمان دشتستان
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان «تکریم بازنشستگان همراه با خدمات مناسب» را یک از اولویتهای شبکه بهداشت و درمان اعلام نمود.

 

28 آذر 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان؛ طبقه بندی علتهای مرگ ، یکی از شاخص های نهایی برنامه های سلامت است
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، پزشکان خانواده و کارشناسان ثبت مرگ شاغل در مراکز خدمات جامع سلات شهرستان ، راهکارهای ارتقای نظام ثبت مرگ و صدور گواهی فوت را فرا گرفتند

 

20 آذر 1397
کارکنان اداره بهزیستی شهرستان دشتستان به پویش (من هم آزمایش ایدز می دهم ) پیوستند/گزارش تصویری
همزمان با هفته اطلاع رسانی ایدز ، کارکنان بهزیستی شهرستان دشتستان به پویش من هم بری آگاهی از سلامت خود آزمایش ایدز می دهم پیوستند.

 

12 آذر 1397
متخصص بیماریهای عفونی بیمارستان شهید گنجی برازجان:: یکی از مهمترین استراتژیهای برنامه کنترل بیماری ایدز آموزش و اطلاع رسانی جامعه می باشد
متخصص بیماریهای عفونی بیمارستان شهید گنجی برازجان، دکتر ندا موصلی گفت: یکی از استراتژیهای جهانی در مورد بیماری ایدز تا سال 2020 ، شناسایی 90 درصد از موارد بیماری در جوامع می باشد و 90 درصد باید روال درمان را طی کنند و به مرحله ای برسند که قابل انتقال ...

 

7 آذر 1397
علائم ونشانه های افسردگی وراههای جلوگیری از افسردگی
چه افرادی در معرض افسردگی هستند ؟

 

7 آذر 1397
آنچه بادید در مورد سنگ نمک و نمک دریا بدانیم
عوارض عدم مصرف نمک یددار تصفیه شده و مصرف سنگ نمک و نمک دریا در جامعه را بدانیم

 

5 آذر 1397
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان: مسئولین فنی واحدهای تولیدی یکی از موثرترین بازوان اجرایی در شبکه های بهداشت هستند
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان، نشست هم اندیشی مسئولین فنی کارخانجات و کارگاههای تولیدی استان بوشهر با هدف ارتقاء و بهبود شرایط فنی و بهداشتی واحدهای تولیدی مواد غذایی و بهداشتی در شبکه بهداشت و درمان دشتستان برگزار شد.

 

5 آذر 1397
برگزاری جشن میلاد پیامبر اکرم (ص)و امام صادق (ع) و هفته بزرگداشت بسیج/گزارش تصویری
جشن میلاد پیامبر اکرم (ص)و امام صادق (ع) و هفته بزرگداشت بسیج با حضور مسئولین وشبکه بهداشت و درمان و نماینده ولایت فقیه سپاه جواد الائمه شهرستان دشتستان در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان برگزار شد.

 

3 آذر 1397
برپایی میز خدمت توسط شبکه بهداشت و درمان دشتستان
شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ، بعه مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج اقدام به برپای میز خدمت در روستای دهقاید نمود.

 

23 آبان 1397
مدیران مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان دشتستان در حوزه بهداشت توانمند می شوند.
در راستای اجرای برنامه های طرح تحول سلامت وجهت توانمند سازی مدیران شاغل در حوزه بهداشت، اولین جلسه توانمند سازی مدیران مراکز خدمات جامع سلامت در شهرستان دشتستان برگزار گردید

 

21 آبان 1397
پویش 30- 60در شهرستان دشتستان برگزار گردید
پویش 30- 60باحضور پلیس راهور، اورژانس 115 و شبکه بهداشت و درمان دشتستان در آموزشگاه متوسطه دوم شهید بهشتی برازجان برگزار گردید/تصویری

 

14 آبان 1397
شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان برگزارکرد: کارگاه استانداردسازی چیدمان ویژه مراقبین سلامت
کارگاه استانداردسازی چیدمان مراکز خدمات جامع سلامت و پایگاه های سلامت با حضور مراقبین سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان برگزار گردید.

 

13 آبان 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان : برای کاهش آسیب‌های اجتماعی باید مهارت‌های زندگی را به دانش آموزان آموخت
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: یکی از خدمات واحد سلامت روان، آموزش مهارت زندگی به دانش آموزان ، بویژه مقاطع تحصیلی متوسطه اول و دوم می باشد .

 

12 آبان 1397
مشارکت تیمهای اورژانس 115 در مانور پدافند غیرعامل مدارس شهرستان دشتستان
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان،به مناسبت هفته پدافند غیر عامل ، مانور تخلیه اضطراری و امداد و نجات با حضور نیروهای اورژانس 115 ، هلال احمر و آتش نشانی در هنرستان پسرانه علم و صنعت و دبیرستان دخترانه پروین اعتصامی شهر برازجان بر ...

 

9 آبان 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان: ارتقاء شاخص های استاندارد سازی خانه های بهداشت یکی از اولویت های مهم ما می باشد
به منظور همسان سازی پایش و تدوین چک لیست استاندارد سازی خانه های بهداشت ، نشست هم اندیشی با حضور بهورزان نمونه شهرستان دشتستان در محل سالن آموزش و ارتقای سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان برگزار گردید.

 

5 آبان 1397
توزیع بسته تغذیه ای و بهداشتی در مدرسه دخترانه دانش شهر برازجان/گزارش تصویری
به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی غذا ، شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در مدرسه ابتدایی دخترانه دانش شهر برازجان ، بسته تغذبه ای (خرما) و بهداشتی (لیوان و مسواک) توزیع کرد.

 

27 مهر 1397
برپایی ایستگاه سلامت به مناسبت روز جهانی غذا در مصلی نمازجمعه شهر برازجان
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و دران شهرستان دشتستان، به مناسبت روزجهانی غذا با همکاری مرکز خدمات جامع سلامت نظرآقا و شهیدفرهی ، ایستگاه سلامت در مصلی نمازجمعه برپا شد.

 

27 مهر 1397
راه اندازی میز خدمت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در مصلای نمازجمعه شهر برازجان
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ، از راه اندازی میز خدمت درمصلای نمازجمعه شهربرازجان خبر داد.

 

25 مهر 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان : یکی از نتایج مهم ورزش ایجاد نشاط وسلامتی کارمندان است
هفته تربیت بدنی همه ساله از 26 مهر تا دوم آبان به منظور آشنایی جامعه با اهمیت و اثرات کاربرد ورزش در زندگی فردی و اجتماعی، اشاعه و توسعه و ترویج ورزش در خانه و خانواده و هدایت و ارشاد جامعه به ورزش های همگانی برگزار می شود.

 

18 مهر 1397
طرح آهن‌یاری و مکمل‌یاری ویتامین دی در مدارس شهرستان دشتستان آغاز شد
آیین افتتاحیه طرح آهن یاری و مکمل یاری ویتامین دی در مدارس شهرستان دشتستان با حضور مسئولین شهرستانی به‌صورت نمادین در مدرسه متوسطه اول دخترانه زینب (س) شهر برازجان آغاز شد.

 

18 مهر 1397
بزرگداشت روزجهانی تخم مرغ در مدارس دشتستان
همزمان با فرا رسیدن روز جهانی تخم مرغ (17 مهر ماه ) به صورت همزمان مراسم بزرگداشت روز جهانی تخم مرف نمادینی با صرف صبحانه سالم در تمامی مدارس شهرستان دشتستان برگزار گردید.

 

11 مهر 1397
برپایی همایش پیاده روی به مناسبت روز جهانی قلب در دشتشتان
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ، همایش پیاده روی به مناسبت روز جهانی قلب با همکاری و همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهرستان دشتستان برگزار گردید

 

11 مهر 1397
به مناسبت هفته ی جهانی سالمندان صورت گرفت: دیدار از سرای سالمندان شهر برازجان
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت شهرستان دشتستان، به مناسبت فرا رسیدن هفته ی جهانی سالمندان، با حضور کارمندان شبکه بهداشت شهرستان دشتستان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ، رئیس بهزیستی شهرستان دشتستان و جمعی از داوطلبین سلامت و فعالان مدنی شهر برا ...

 

4 مهر 1397
پیام تبریک رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان بمناسبت رزو بهداشت محیط
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان به مناسبت فرار رسیدن روز بهداشت محیط (4 مهر ماه ) طی پیامی اینروز را تبریک گفت:

 

27 خرداد 1397
پیام تبریک سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان بمناسبت عید سعید فطر
مهندس ماریا خویش دوست،سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان بمناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر پیامی صادر کرد.

 

22 خرداد 1397
جوان 32 ساله آبپخشی از حادثه برق گرفتگی جان سالم به در برد
با تلاش تیم سلامت مرکز خدمات جامع سلامت آبپخش جوان 32 ساله آتشنشان آبپخشی از حادثه برق گرفتگی جان سالم به در برد.

 

22 خرداد 1397
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان: افراد مبتلا به فشارخون بالا 3 برابر بیشتر از افراد دارای فشارخون طبیعی در معرض خطر هستند.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: بیماری قلبی عروقی و سکته مغزی اولین عامل کشنده در سراسر جهان هستند که در سال سبب مرگ 5/17 میلیون نفر یعنی در هر 2 ثانیه یک مرگ می شوند، با اینحال در صورت کاهش عوامل خطر این بیماری ها به مقدار زیادی قا ...

 

20 خرداد 1397
مرحله پنجاه و یکم ، توزیع سبدهای تغذیه ای بنیاد علوی در دشتستان اجرا شد
در راستای برنامه حمایتی تغذیه‌ای بنیاد علوی زیر نظر دفتر مقام معظم رهبری به منظور حمایت از زنان نیازمند باردار و شیرده که هر دو ماه یک بار انجام می‌شود، تعداد 366 سبد کالا با همکاری واحد تغذیه شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان توزیع شد.

 

19 خرداد 1397
آغاز مسابقات ورزشی جام رمضان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان
مسابقات ورزشی جام رمضان ویژه کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در 19 خرداد ماه با حضور بیش از از یکصد پرسنل در سه رشته ورزشی آغاز شد.

 

12 خرداد 1397
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان: بیش از 20 کیلوگرم مواد آرایشی و بهداشتی غیر قابل مصرف توسط بازرسان بهداشتی کشف و معدوم شد
درگشت مشترکی که با حضور نمایندگانی از واحد نظارت بر مواد غذایی ، آرایشی و بهداشتی شبکه بهداشت و درمان و اداره صنعت ،معدن و تجارت شهرستان دشتستان انجام گرفت، از تمامی فروشگاه های عرضه محصولات آرایشی و بهداشتی سطح شهرستان دشتستان(وحدتیه- دالکی – دهقاید –شب ...

 

7 خرداد 1397
(( قلیان ، سمی برای سلامت خانواده))
هر وعده مصرف قلیان به اندازه ۵۰ تا ۱۰۰ بار مصرف سیگار می تواند به فرد آسیب برساند.

 

7 اسفند 1396
علل پزشکی و بهداشتی ریزش مو
در این مقاله با علل ریزش مو و راههای درمان آن آشنا میشویم .

 

5 اسفند 1396
آشنایی با نان خوب
کارشناس تغذیه شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ، در مورد نان خوب گفت:نان خوب نانی است که ارزش غذایی داشته باشد و از آرد کامل به جای آرد سفید استفاده شود.

 

3 بهمن 1396
پیام تبریک سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان به مناسبت ولادت زینب کبری(س) و روز پرستار
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، ماریا خویش دوست به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار پیام تبریکی صادر نمود.

 

12 شهريور 1396
پیام تبریک رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان به مناسبت فرا رسیدن روز بهورز
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان،دکتر حسین دارابی ، در پیامی 12 شهریور ،روز بهورز را به تمامی ایثارگران و پیشگامان عرصه سلامتی و بهداشت تبریک گفت.

 

15 امرداد 1396
شیر مادر ،ایمنی کودک را بالا می برد

 

28 تير 1396
رییس هیات اجرایی نظام پزشکی شهرستان دشتستان: هفتمین دوره نظام پزشکی در حوزه دشتستان جمعه ،سی ام تیر ماه برگزار می شود
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ،هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی در حوزه دشتستان ،جمعه ،سی ام تیر ماه برگزار می گردد.

 

12 تير 1396
کوهنوری کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان به مناسبت هفته ملی بدون دخانیات
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ،کارکنان شبکه بهداشت و درمان دشتستان به همراه هیات کوهنوردی و سازمان محیط زیست در کوهنوردی که به مناسبت هفته بدون دخانیات برگزار شده بود،شرکت نمودند.

 

10 تير 1396
برگزاری کارگاه کمک های اولیه در شهرستان دشتستان
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ،کارگاه کمک های اولیه با هدف ارتقاء سطح علمی پرسنل بهداشتی برگزار گردید.

 

4 تير 1396
دخانیات تهدیدی برای توسعه و سلامت
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ،به مناسبت فرارسیدن هفته ملی بدون دخانیات 10 الی 16 تیرماه ،جلسه هماهنگی برون بخشی با سایر ارگانها جهت برنامه ریزی این هفته برگزارگردید.

 

3 تير 1396
اجرای گشت مشترک کنترل محصولات آرایشی و بهداشتی در شهر برازجان
درگشت مشترکی که با حضور نمایندگانی از واحد نظارت بر مواد غذایی ، آرایشی و بهداشتی شبکه بهداشت و درمان ، اتاق اصناف و اداره صنعت ،معدن و تجارت شهرستان دشتستان انجام گرفت،از تعدادی فروشگاه عرضه محصولات آرایشی و بهداشتی سطح شهر برازجان بازدید بعمل آمد.

 

22 ارديبهشت 1396
آموزش سربازان ناحیه مقاومت سپاه شهرستان دشتستان در هفته جوان
همزمان با فرا رسیدن هفته سلامت جوان، نشست آموزشی ، با حضور جمعی از سربازان جوان ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دشتستان با هماهنگی شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار شد.

 

16 ارديبهشت 1396
برگزاری کمیته هماهنگی درون بخشی هفته ملی جوان در دشتستان
بمناسبت بزرگداشت روزملی جوان ، وهمچنین برنامه ریزی به منظور تامین ، حفظ وارتقاء سلامت جوانان، درکلیه ابعاد جسمی ، روانی ، اجتماعی جلسه هماهنگی درون بخشی با حضور معاون بهداشتی و مسئولین واحدهای ستادی درمحل سرپرستی شبکه بهداشت و درمان دشتستان برگزار شد.

 

11 ارديبهشت 1396
پیام تبریک رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی کار و کارگر
یازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر گرامی باد.

 

2 ارديبهشت 1396
مدیر گروه بیماری‌های واگیر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: حذف بیماری مالاریا یکی از اولویت‌های وزارت بهداشت می‌باشد
مدیر گروه بیماری‌های واگیر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بیماری مالاریا یکی از بیماری‌های واگیر می‌باشد و حذف آن از اولویت‌های وزارت بهداشت می‌باشد.

 
 
 
< >