فرماندار


5 اسفند 1398
استاندار بوشهر: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع اطلاع‌رسانی کرونا است/ گزارش تصویری
استاندار بوشهر گفت: مسئول اصلی اطلاع‌رسانی و سخنگوی استان در مورد بیماری کرونا دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است و خلاف این موضوع پذیرفتنی نیست.

 

26 بهمن 1398
در نهمین روز از دهه مبارک فجر انجام گرفت: افتتاح پروژه خانه بهداشت پلنگی در شهرستان دشتستان
در راستای اجرای طرح محرومیت زدایی دولت تدبیر وامید ، خانه بهداشت پلنگی از توابع بخش شبانکاره دشتستان در نهمین روز از دهه مبارک فجر با حضور فرماندار، مسئولین محلی و مدیران ادارات شهرستان دشتستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

20 بهمن 1398
همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر انجام گرفت: افتتاح مرکز شبانه روزی خدمات جامع سلامت تنگ ارم
همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر پروژه مرکز شبانه روزی خدمات جامع سلامت تنگ ارم با حضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

16 بهمن 1398
هم‌زمان با دهه مبارک فجر؛ کلینیک سیار دندان‌پزشکی به منطقه عشایر نشین بخش مرکزی دشتستان اعزام شد
هم‌زمان با سومین روز از دهه مبارک فجر کلینیک سیار دندان‌پزشکی جهت ارائه خدمات دهان و دندان به منطقه عشایر نشین بخش مرکزی شهرستان دشتستان اعزام شد.

 

23 مهر 1398
فرماندار شهرستان دشتستان: فضای فیزیکی مطلوب بستری مناسب جهت ارتقای کیفیت خدمات بهداشتی می باشد
فرماندار شهرستان دشتستان در بازدید از پروژه های بهداشتی بخش بوشکان گفت: احداث پروژه های بهداشتی و درمانی در بخشهای ارم و بوشکان تحول بسیار بزرگ وپیشرفت قابل ملاحظه ای در حوزه سلامت شهرستان ایجاد کرده است.

 

23 مهر 1398
با حضور فرماندار شهرستان دشتستان انجام شد؛ آغاز عملیات اجرایی دو واحد پانسیون پزشکان مرکز خدمات جامع سلامت بوشکان
با حضور فرماندار شهرستان دشتستان عملیات اجرایی دو واحد پانسیون پزشک مرکز خدمات جامع سلامت بوشکان این شهرستان آغاز شد.

 

8 مهر 1398
فرماندار دشتستان؛ خدمت به سالمندان،اقدامی خداپسندانه و نوعی ایثار ماندگار است
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان؛ بمناسبت فرا رسیدن هفته سالمند ، سوم تا نهم مهر ماه امام جمعه ،فرماندار ،رییس شبکه بهداشت و درمان و جمعی از روسا و نهادهای شهرستان از آسایشگاه سالمندان بازدید کردند.

 

5 شهريور 1398
خانه بهداشت بشیرآباد در هفته دولت شد
در چهارمین روز از هفته دولت خانه بهداشت بشیرآباد از توابع بخش سعدآباد با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستانی و محلی افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

5 شهريور 1398
کارکنان نمونه شبکه بهداشت و درمان دشتستان تجلیل شدند/ گزارش تصویری
همزمان با سومین روز از هفته دولت، چهارم شهریور ماه روز کارمند ، کارکنان نمونه شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در مراسم جشنواره شهید رجایی تجلیل شدند.

 

4 شهريور 1398
همزمان با دومین روز از هفته دولت : در دورترین و صعب العبورترین نقطه دشتستان خانه بهداشت خیرک افتتاح و به بهره برداری رسید
همزمان با دومین روز از هفته دولت ،پروژه بهداشتی ساختمان جدید خانه بهداشت خیرک با حضور فرماندار و هیات همراه ، مسئولین شبکه بهداشت و درمان دشتستان و جمعی از مسئولین و اهالی بخش ارم افتتاح و به بهر برداری رسید.

 

4 شهريور 1398
در دومین روز از هفته دولت انجام گرفت؛ افتتاح ساختمان جدید اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای کلمه شهرستان دشتستان/ اعزام ۱۴ بیمار بدحال بخش‌های ارم و بوشکان توسط بالگرد هوایی اورژانس استان در سال جاری
هم‌زمان با دومین روز از هفته دولت با حضور جمعی از مسئولین شهرستان دشتستان، ساختمان جدید پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای شهر کلمه از توابع بخش بوشکان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

 

28 خرداد 1398
سرپرست فرمانداری شهرستان دشتستان: تمام سیاستهای ما از سلامت تاثیر پذیری می گیرند
سرپرست فرمانداری شهرستان دشتستان در اولین کارگروه سلامت و امنیت غذایی در سالجاری گفت: با همکاری بین بخشی و مشارکت مردم، تاثیر پذیری سلامت را می توانیم در جامعه ببینیم .

 

12 خرداد 1398
ثبت وقایع حیاتی نقش مهمی در ارتقاء امنیت و تعیین جایگاه فرد در جامعه دارد
فرماندار شهرستان دشتستان در جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان دشتستان گفت: ثبت وقایع چهارگانه(ولادت, وفات, ازدواج و طلاق) نقش مهمی در ارتقاء امنیت و تعیین جایگاه فرد در جامعه دارد.

 

5 خرداد 1398
سرپرست فرمانداری دشتستان؛ دستگاه‌های اجرایی شهرستان برای اجرای طرح ملی کنترل فشار خون بالا بسیج شوند
سرپرست فرمانداری شهرستان دشتستان گفت: دستگاه‌های اجرایی شهرستان برای تحقق حداکثری طرح ملی فشار خون بالا بسیج و با شبکه بهداشت و درمان شهرستان همکاری داشته باشند.

 

25 ارديبهشت 1398
سرپرست فرمانداری دشتستان؛ خانواده ای که عضو عزیز خود را اهدا می کند در واقع با خدا معامله کرده است
سرپرست فرمانداری شهرستان دشتستان در این مراسم اظهار داشت: باید از رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان و همکاران وی قدردانی نمایم که چنین مراسم زیبا و معنوی را برنامه ریزی کردند.

 

2 ارديبهشت 1398
سرپرست فرماداری شهرستان دشتستان ، سلامت مهمترین واژه در تحقق توسعه پایدار جوامع می باشد
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان؛سرپرست فرمانداری شهرستان دشتستان در این مراسم ضمن تبریک هفته سلامت اظهار داشت:سلامت مهمترین واژه در تحقق توسعه پایدار جوامع است.

 

17 بهمن 1397
فرماندار دشتستان؛ به برکت انقلاب اسلامی،ایران به قطب پزشکی خاور میانه تبدیل شده است
فرماندار دشتستان گفت : به برکت انقلاب اسلامی و پشتیبانی و حمایت های مردم،ایران به قطب پزشکی خاورمیانه تبدیل و در عرصه پزشکی خودکفا شده است.

 

29 دی 1397
فرماندار دشتستان ؛ تمامی سایت های دفن پسماند شهرهای شهرستان باید حداقل استانداردها ی بهداشتی را داشته باشند
فرماندار شهرستان دشتستان درکارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان گفت: تمامی سایت های دفن پسماند شهرهای شهرستان تا آخر سالجاری باید حداقل استانداردها ی بهداشتی را داشته باشند.

 

26 دی 1397
نماینده شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی ؛ تمامی دستگاه ها در تامین سلامت و امنیت غذایی شهروندان باید اهتمام ویژه داشته باشند
نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان دشتستان ، درسومین مجمع سلامت شهرستان دشتستان گفت: هر جامعه ای که در عرصه سلامت گام های بلند و موثری برداشته است، توانسته به بسیاری از اهداف و برنامه ریزی های بلند مدت و کوتاه مدت خود دست یابد.

 

23 دی 1397
پرستاران بیمارستان شهید گنجی برازجان تجلیل شدند
مسئولین شهرستان دشتستان ،همزمان ولادت حضرت زینب (ع) و روز پرستار ، از بخشهای مختلف بیمارستان شهید گنجی بازدید و از پرستاران با اهدای گل و شیرینی تجلیل بعمل آوردند.

 

23 دی 1397
دیدار فرماندار دشتستان و هیات همراه از بیمارستان مهر برازجان /گزارش تصویری
فرماندارشهرستان دشتستان و هیات همراه ؛همزمان با ولادت حضرت زینب و روز پرستار از بخشهای مختلف بیمارستان مهر برازجان بازدید و با اهدای گل و شیرینی این روز را به پرستاران و بهیاران شاغل دراین بیمارستان تبریک و تهنیت گفتند.

 

17 آذر 1397
فرماندار دشتستان: مشارکت بخش خصوصی در توسعه زیرساختهای حوزه سلامت شهرستان باید بیشتر شود
فرماندار دشتستان گفت:با توجه به وسعت و جمعیت شهرستان دشتستان،انتظار داریم مشارکت بخش خصوصی در توسعه زیرساختهای حوزه سلامت شهرستان بیشتر شود.

 

3 آذر 1397
فرماندار دشتستان: مشارکت مردم دراجرای طرح های بهداشتی میتواند درپیشبرد اهداف حوزه سلامت موثر باشد
فرماندار دشتستان گفت: مشارکت مردم دراجرای طرح های بهداشتی میتواند درپیشبرد اهداف حوزه سلامت بسیار موثر باشد و نقش سفیران سلامت در انتقال مفاهیم و مطالب آموزشی بسیار مهم و ارزشمند است.

 

12 آبان 1397
مشارکت تیمهای اورژانس 115 در مانور پدافند غیرعامل مدارس شهرستان دشتستان
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان،به مناسبت هفته پدافند غیر عامل ، مانور تخلیه اضطراری و امداد و نجات با حضور نیروهای اورژانس 115 ، هلال احمر و آتش نشانی در هنرستان پسرانه علم و صنعت و دبیرستان دخترانه پروین اعتصامی شهر برازجان بر ...

 

25 مهر 1397
فرماندار دشتستان: فرهنگ مصرف غذای سالم، تحرک و ورزش باید در جامعه نهادینه شود
فرماندار دشتستان گفت: برای رسیدن به یک جامعه سالم و پویا، باید فرهنگ مصرف غذای سالم و پرهیز از غذای ناسالم و تحرک و ورزش در جامعه نهادینه شود.

 

25 مهر 1397
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان: دغدغه تشکیل کارگروه سلامت و امنیت غذایی، سلامت جامعه است/نظارت مستمر بر مراکز تولید و عرضه مواد غذایی
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، گفت: دغدغه و هدف اصلی از تشکیل کارگروه سلامت و امنیت غذایی، سلامت جامعه است و لازم است همه دستگاه های مرتبط با مواد غذایی در راستای امنیت مایحتاج غذایی مردم تلاش کنند.

 

17 شهريور 1397
فرماندار شهرستان دشتستان: خیرین در راستای ارتقای سلامت جامعه مشارکت داشته باشند
فرماندار شهرستان دشتستان در آیین افتتاح و بهره‌برداری از پروژه بهداشتی خیر ساز خانه بهداشت خلیفه‌ای بر مشارکت خیرین در راستای ارتقاء و توسعه سلامت جامعه تأکید کرد.

 

5 شهريور 1397
فرماندار دشتستان: شاخص‌های بهداشت و درمان در شهرستان دشتستان ارتقاءیافته است
فرماندار شهرستان دشتستان گفت: با اجرایی شدن طرح تحول سلامت در دولت تدبیر و امید اقدامات بسیار خوبی در حوزه بهداشت و درمان رخ‌داده است که منجر به ارتقای سطح خدمات ارائه‌شده در شهرستان دشتستان شده است.

 

19 ارديبهشت 1397
فرماندار شهرستان دشتستان: فرهنگ خودمراقبتی و پیشگیری باید در جامعه نهادینه شود
فرماندار شهرستان دشتستان گفت: فرهنگ خودمراقبتی و پیشگیری باید در جامعه نهادینه شود.

 

6 ارديبهشت 1397
فرماندار دشتستان در همایش پیاده‌روی هفته سلامت؛ یکی از چالش‌های بزرگ در حوزه سلامت، عدم تحرک و روی آوردن به زندگی ماشینی است
فرماندار شهرستان دشتستان در همایش پیاده‌روی هفته سلامت گفت: یکی از چالش‌های بزرگ ایران و حتی جهان در حوزه سلامت، عدم تحرک و روی آوردن به زندگی ماشینی است.

 

5 ارديبهشت 1397
فرماندار دشتستان: استراتژی اصلی ما در حوزه سلامت شهرستان، اجتماعی شدن آن است
فرماندار دشتستان گفت: استراتژی اصلی ما در حوزه سلامت شهرستان، اجتماعی شدن آن و استفاده از ظرفیت عظیم مردم است.

 

9 دی 1396
فرماندار دشتستان: مشارکت مردم در احداث زیرساخت‌های حوزه سلامت ضروری است
فرماندار شهرستان دشتستان گفت: مشارکت مردم در احداث زیرساخت‌های حوزه سلامت ضروری است.

 

5 آذر 1396
فرماندار دشتستان: دانش و آگاهی سلامت در شهرستان دشتستان افزایش یابد 5 آذر 1396
فرماندار شهرستان دشتستان گفت: دانش و آگاهی سلامت در شهرستان دشتستان افزایش یابد.

 

17 آبان 1396
معاون عمرانی فرمانداری دشتستان: تأسیسات کلرزنی 11 روستا نوسازی و تجهیز می‌شوند
معاون عمرانی فرمانداری دشتستان گفت: در راستای سالم‌سازی آب آشامیدنی، نوسازی و تجهیز تأسیسات کلرزنی 11 روستا در شهرستان دشتستان در دستور کار قرارگرفته است.

 

12 مهر 1396
فرماندار شهرستان دشتستان: کارنامه درخشان حوزه سلامت ازجمله عوامل موفقیت نظام جمهوری اسلامی است
فرماندار دشتستان در آیین تکریم و معارفه سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: کارنامه درخشان حوزه سلامت در دوره‌های مختلف پس از انقلاب اسلامی از عوامل موفقیت نظام جمهوری اسلامی است.

 

19 شهريور 1396
با حضور قائم‌مقام وزیر بهداشت؛ عملیات اجرایی بیمارستان ۲۴۰ تختخوابی ۱۷ شهریور برازجان آغاز شد/ گزارش تصویری
در آیینی با حضور قائم‌مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عملیات اجرایی بیمارستان ۲۴۰ تختخوابی ۱۷ شهریور برازجان آغاز شد.

 

31 خرداد 1396
فرماندار دشتستان: سند جامع سلامت شهرستان دشتستان تدوین می‌شود
فرماندار شهرستان دشتستان از تدوین سند جامع سلامت این شهرستان تا آبان ماه امسال خبر داد

 

24 ارديبهشت 1396
با همکاری شبکه بهداشت و درمان دشتستان صورت گرفت: جوانان برتر شهرستان دشتستان تجلیل شدند
همایش تجلیل از جوانان موفق و برتر دشتستان با همکاری فرمانداری، شبکه بهداشت و درمان و اداره ورزش و جوانان شهرستان در پژوهش سرای متقین برازجان برگزار شد.

 

3 ارديبهشت 1396
پیاده‌روی بزرگ خانوادگی به مناسبت فرارسیدن هفته سلامت در شهر برازجان
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان، در اولین روز از هفته سلامت پیاده‌روی بزرگ خانوادگی با حضور فرماندار، روسای ادارات و نهادها و اقشار مختلف مردم شهرستان برگزار شد.

 

5 دی 1395
اهدا سه دستگاه دیالیز به بیماران دشتستانی توسط مجمع خیرین سلامت این شهرستان
سه دستگاه دیالیز توسط مجمع خیرین سلامت شهرستان دشتستان به بیمارستان‌های 17 شهریور و شهید گنجی برازجان اهدا شد.

 

4 آبان 1395
فرماندار دشتستان: ارتقای فرهنگ اصول صحیح تغذیه نقش مهمی در سلامت فرد و جامعه دارد
فرماندار شهرستان دشتستان گفت: نقش تغذیه صحیح در سلامت جسم، روان ، رشد و بالندگی جامعه بسیار مهم است و باید ارتقا یابد.

 

7 شهريور 1395
بازدید فرماندار دشتستان از پروژه در حال احداث مرکز سلامت جامعه ولیعصر (عج) این شهرستان
فرماندار شهرستان دشتستان، روسای سازمان‌ها و نهادهای دولتی و رییس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان از پروژه در حال احداث مرکز سلامت جامعه ولیعصر (عج) بازدید کردند.

 

5 خرداد 1395
معاون سیاسی فرمانداردشتستان، همه نهادها وظیفه دارند با فرهنگ سازی و آموزش مصرف قلیان و دخانیات را به عنوان یک عمل ناهنجار معرفی کنند
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان،جلسه هماهنگی به مناسبت هفته بدون دخانیات با حضور معاون سیاسی فرمانداری دشتستان ،رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان و سایر دستگاههای مرتبط با دخانیات در محل فرمانداری دشتستان برگزار گردید.

 

6 ارديبهشت 1395
قائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: تخصص، تعهد و خدمت خالصانه تنها ملاک انتصاب‌های مدیریتی حوزه سلامت استان است
قائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در اولین نشست شورای سلامت شهرستان دشتستان در سال جدید گفت: حوزه سلامت حوزه‌ای مقدس است که تغییرات مدیریتی آن با حساسیت و دقت لازم صورت می‌گیرد و انتصابات مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ...

 

23 دی 1394
برگزاری چهارمین جلسه شورای سلامت در دشتستان
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان، چهارمین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان به ریاست معاون سیاسی امنیتی فرماندار و با حضور روسا و نمایندگان دستگاه های دولتی برگزار گردید.

 

10 آذر 1394
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان، دکتر علیرضا حاجیونی : دسترسی به آب شرب بهداشتی از مهمترین حقوق مردم می باشد.
کمیته تخصصی آب و التور با حضور معاون سیاسی امنیتی فرماندار و اعضاء کمیته در محل فرمانداری شهرستان دشتستان برگزارگردید.

 

30 آبان 1394
فرماندار شهرستان دشتستان: طرح تحول نظام سلامت در شهرستان دشتستان به خوبی اجرا شده است
فرماندار شهرستان دشتستان گفت: با برنامه‌ریزی و پیگیری‌های دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر و شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان طرح تحول نظام سلامت در این شهرستان به خوبی اجرا شده است.

 

12 آبان 1394
برگزاری سومین جلسه شورای سلامت دشتستان با محوریت امنیت غذایی
سومین جلسه شورای سلامت شهرستان دشتستان با حضور فرماندار، قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر،رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان ،ریاست بیمارستان شهید گنجی و سایر اعضای شوا در محل فرمانداری دشتستان برگزار گردید.

 

7 شهريور 1394
افتتاح پروژه ساختمانی مرکز بهداشتی و درمانی نظر آقا شهرستان دشتستان
در ششمین روز از هفته دولت سال 94 ،ساختمان جدید مرکز بهداشتی و درمانی نظرآقا از توابع بخش سعدآباد افتتاح گردید .

 

26 امرداد 1394
برگزاری دومین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان دشتستان
دومین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان با حضور معاون عمرانی فرماندار ،رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان و سایر اعضاء در محل فرمانداری دشتستان برگزار گردید.

 

13 امرداد 1394
فرماندار دشتستان: سیستم درمانی شهرستان دشتستان در خدمات‌رسانی به مردم کوتاهی نکرده است
فرماندار دشتستان اقای دکتر ارسلان زارع گفت: در درمانگاه تخصصی 17شهریور و بیمارستان شهید گنجی برازجان کارهای ارزشمند و خدمات شایسته‌ای به مردم ارایه شده است و در خدمات‌رسانی به مردم کوتاهی رخ نداده است.

 

5 خرداد 1394
فرماندار شهرستان دشتستان از اجرایی شدن 16 طرح درمانی در جلسه شورای سلامت خبر داد.
جلسه شورای سلامت شهرستان دشتستان با حضور فرماندار محترم دشتستان ؛رئیس شبکه بهداشت و درمان و سایر اعضا ء در سالن اجتماعات فرمانداری برازجان برگزار گردید

 
 
 
< >