ماریا.خویشدوست


27 بهمن 1398
عملکرد شبکه بهداشت و درمان دشتستان در رزمایش بزرگ امام هادی (ع) /گزارش تصویری
مسئولان شهرستان دشتستان از عملکرد شبکه بهداشت و درمان دشتستان و نیروهای مستقر در قرارگاه امدادی شهید مختار اعمایی برازجانی در رزمایش بزرگ امام هادی تقدیربعمل آوردند.

 

26 بهمن 1398
در نهمین روز از دهه مبارک فجر انجام گرفت: افتتاح پروژه خانه بهداشت پلنگی در شهرستان دشتستان
در راستای اجرای طرح محرومیت زدایی دولت تدبیر وامید ، خانه بهداشت پلنگی از توابع بخش شبانکاره دشتستان در نهمین روز از دهه مبارک فجر با حضور فرماندار، مسئولین محلی و مدیران ادارات شهرستان دشتستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

20 بهمن 1398
همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر انجام گرفت: افتتاح مرکز شبانه روزی خدمات جامع سلامت تنگ ارم
همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر پروژه مرکز شبانه روزی خدمات جامع سلامت تنگ ارم با حضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

15 بهمن 1398
به همت شبکه بهدات ودرمان دشتستان : قرارگاه امدادی در رزمایش بزرگ امام هادی(ع) دشتستان برپا می شود
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان از برپایی قرارگاه امدادی جانباز شهید مختار اعمایی برازجانی در رزمایش بزرگ امام هادی در اواخر بهمن ماه سالجاری خبر داد.

 

29 دی 1398
فرماندار شهرستان دشتستان: همکاری در برگزاری کلاسهای آموزشی در حوزه سلامت باید در اولویت نهادها قرار گیرد
دومین کارگروه سلامت و امنیت غذایی با حضور فرماندار و اعضای کارگروه با محوریت همراهی و همدلی کلیه دستگاهها جهت اجرایی شدن مصوبات ، جمع بندی مطالب و مصوبات جلسه در شهرستان دشتستان برگزار شد.

 

28 دی 1398
دبیرخانه سلامت و امنیت مواد غذایی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: تمامی نهادها نقش مهمی در سلامت اجتماعی دارند
رییس دبیرخانه سلامت و امنیت مواد غذایی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مجمع سلامت شهرستان دشتستان گفت: سلامت در واقع رفاه کامل جسمی، روانی و اجتماعی است. حق حیات، سلامت، کیفیت زندگی، حق محیط زیست سالم و توسعه پایدار حق هر فرد در جامعه است.

 

25 دی 1398
معاون اجرایی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: خدمت رسانی به جامعه عشایری بهبود می یابد
معاون اجرایی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، خانم دکتر معصومه در بازدیدی که از مناطق عشایر نشین بخش ارم و بوشکان داشت، تاکید کرد: خدمت رسانی به جامعه عشایری بهبود می یابد

 

15 دی 1398
امام جمعه شهر برازجان: پرستاری شغلی شریف و پر مسئولیت است/ مشکلات پرستاران رسیدگی شود
امام جمعه شهر برازجان گفت: پرستاری شغلی شریف و پر مسئولیت است که باجان و سلامتی مردم سروکار دارند و هر حرکت انسانی یک پرستار برای بیمار، یک حسنه است.

 

25 آذر 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان:سازمان های مردم نهاد نقش مهمی در اجتماعی کردن سلامت دارند
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در جمع اعضای سازمانهای مردم نهاد شهرستان گفت: اجتماعی کردن سلامت یکی از برنامه‌های اصلی وزارت بهداشت است و در راستای تحقق این برنامه سازمان های مردم نهاد نقش مهمی در اجتماعی کردن سلامت دارند .

 

10 مهر 1398
با پیروی از سبک زندگی سالم خطر ابتلا به بیماری قلبی را کاهش دهیم
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: داشتن سبک زندگی سالم می تواند ریسک بیماریهای قلبی را در افراد کاهش دهد و تضمین کننده سلامت قلب باشد.

 

8 مهر 1398
فرماندار دشتستان؛ خدمت به سالمندان،اقدامی خداپسندانه و نوعی ایثار ماندگار است
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان؛ بمناسبت فرا رسیدن هفته سالمند ، سوم تا نهم مهر ماه امام جمعه ،فرماندار ،رییس شبکه بهداشت و درمان و جمعی از روسا و نهادهای شهرستان از آسایشگاه سالمندان بازدید کردند.

 

7 مهر 1398
یک واحد نانوایی بعلت رعایت نکردن موازین بهداشتی در برازجان پلمپ شد
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت : در راستاي بهبود سطح كيفيت نان و تقويت رضايتمندي شهروندان، يك واحد نانوايي متخلف درشهر برازجان پلمپ شد.

 

25 شهريور 1398
توسط ناوگان اورژانس 115 شهرستان دشتستان انجام گرفت: بیش از سه هزار مورد ماموریت امدادی در شش ماهه نخست سال 98
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: در شش ماه نخست امسال سه هزار و 208 مورد ماموریت امدادی توسط پایگاه های اورژانس 115 شهری و جاده ای در شهرستان دشتستان انجام شده است

 

25 شهريور 1398
پیام تبریک رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان به مناسبت فرا رسیدن روز فوریتهای پزشکی و اورژانس 115
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان به مناسبت فرا رسیدن روز فوریتهای پزشکی و سالروز تاسیس اورژانس 115 پیامی صادر کرد.

 

5 شهريور 1398
خانه بهداشت بشیرآباد در هفته دولت شد
در چهارمین روز از هفته دولت خانه بهداشت بشیرآباد از توابع بخش سعدآباد با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستانی و محلی افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

1 شهريور 1398
پیام تبریک رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان بمناسبت بزرگداشت روز پزشک و داروساز/ تصویر
رییس شکبه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان با صدور پیامی فرا رسیدن روز پزشک را به سپید پوشان عرصه پزشکی تبریک گفت.

 

27 امرداد 1398
آزادگان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان تقدیر شدند.
به مناسبت سالروز ورود پیروزمندانه و سرافراز آزادگان به میهن اسلامی مراسمی با حضور مسئولین شهرستان و آزادگان شبکه بهداشت و درمان دشتستان برگزارشد.

 

7 امرداد 1398
در چهارماهه نخست امسال: بیش از دوهزار بیماریابی مالاریا در شهرستان دشتستان انجام شده است
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: در چهار ماهه نخست امسال بیش از دو هزار و 228 مورد بیماریابی مالاریا در سطح شهرستان داشته ایم

 

31 تير 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان: ارتقای شاخصهای بهداشتی باید همراه با ارائه خدمات با کیفیت باشد
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در کمیته تجزیه و تحلیل امارهای سه ماهه اول مراکز خدمات جامع سلامت گفت: سرپرستان مراکز خدمات جامع سلامت باید به این مهم توجه داشته باشند که ما زمانی می توانیم به شاخصهای مورد نظر خود برسیم که بر روی کیفیت خدمات ارئ ...

 

15 تير 1398
پیام تبریک رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان به مناسبت فرا رسیدن روز شهرداری و دهیاری
متن پیام تبریک رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، ماریا خویشدوست بدین صورت است.

 

1 تير 1398
بیش از نیمی از جمعیت هدف طرح فشارخون بالا در شهرستان دشتستان غربالگری شده اند
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: از ابتدای اجرای بسیج ملی فشارخون بالا در شهرستان ، بیش از نیمی از جمعیت هدف که مورد انتظار استان می باشد ، غربالگری شده اند و در سامانه الکترونیک سیب و سلامت ثبت شده اند.

 

28 خرداد 1398
سرپرست فرمانداری شهرستان دشتستان: تمام سیاستهای ما از سلامت تاثیر پذیری می گیرند
سرپرست فرمانداری شهرستان دشتستان در اولین کارگروه سلامت و امنیت غذایی در سالجاری گفت: با همکاری بین بخشی و مشارکت مردم، تاثیر پذیری سلامت را می توانیم در جامعه ببینیم .

 

21 خرداد 1398
همایش تقدیر از فعالان طرح ملی دادرس و ارتقاء سلامت نوجوانی مدارس شهرستان دشتستان برگزار شد
مدیر آموزش و پرورش دشتستان گفت: هدف دانش آموزان از شرکت در برنامه های جانبی درون مدرسه ای رشد و ارتقاء سطح معرفت و رسیدن به شناخت خود می باشد.

 

18 خرداد 1398
همزمان با سراسر کشور، فاز عملیاتی طرح فشارخون بالا در شهرستان دشتستان اجرایی شد
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در جمع مسئولین شهرستان ، گفت: پس از مرحله اطلاع رسانی و آگاهی بخشی بسیج ملی کنترل فشارخون بالا ، فاز اجرایی آن از هیجدهم خرداد ماه همزمان با سراسر کشور در شهرستان دشتستان آغاز شده است.

 

12 خرداد 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان؛ بیش از 290 نفر در بسیج کنترل فشارخون بالا در دشتستان فعالیت می کنند
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: با اجرای طرح ملی بسیج کنترل فشارخون بالا ، با توجه به تعداد پایگاه های ثابت و سیار اندازه گیری فشارخون ، 291 نفر در این طرح فعالیت خواهند داشت.

 

30 ارديبهشت 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهرستان دشتستان، بیش از 120هزار نفر در طرح ملی کنترل فشارخون بالا در شهرستان دشتستان پایش میشوند
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: هم زمان با سراسر کشور بسیج ملی کنترل فشار خون بالا از ۲۷ اردیبهشت در شهرستان دشتستان آغاز شده است .

 

23 ارديبهشت 1398
نظارت بر صنوف مواد غذایی در ماه مبارک رمضان در دشتستان تشدید می شود
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، هر ساله با شروع ماه مبارک رمضان ، فعالیتهای نظارتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان بر مراکز عرضه و پخت مواد غذایی افزایش می یابد.

 

17 ارديبهشت 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ، استفاده از آب های تصفیه شده به دلیل کاهش املاح در دراز مدت مناسب نیست
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در خصوص سلامت آب برازجان گفت: به منظور سنجش کیفیت آب دو استاندارد وجود داشته که یکی استاندارد حداکثر مجاز(استاندارد بهداشتی) بوده که شاخص های فیزیکی، شیمیایی و میکروبی در نظر گرفته می شود.

 

3 ارديبهشت 1398
عرضه کیسه های پلاستیکی در نانواییهای شهرآبپخش ممنوع شد
شورای اسلامی شهر آبپخش در راستای اعتلای شاخصه های سلامت شهروندان ، کیسه های نایلونی را حذف و کیسه های پارچه ای را جایگزین نمود.

 

2 ارديبهشت 1398
سرپرست فرماداری شهرستان دشتستان ، سلامت مهمترین واژه در تحقق توسعه پایدار جوامع می باشد
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان؛سرپرست فرمانداری شهرستان دشتستان در این مراسم ضمن تبریک هفته سلامت اظهار داشت:سلامت مهمترین واژه در تحقق توسعه پایدار جوامع است.

 

21 فروردين 1398
ناهنجاریهای مادرزادی و سوانح و حوادث مهمترین علت مرگ کودکان زیر 5 سال در دشتستان می باشد
رییس شبکه بهداشت و درمان ودرمان شهرستان دشتستان گفت: براساس گزارشات سازمان جهانی بهداشت سوانح و حوادث غیر عمدی یکی از مهمترین علل مرگ در بین کودکان زیر 5سال است.

 

21 فروردين 1398
همزمان با روز بزرگداشت روز پاسدار و جانباز در شهرستان دشتستان انجام گرفت؛ دیدار مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و شبکه بهداشت و درمان دشتستان با فرماندهی بسیج سپاه پاسداران شهرستان دشتستان
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ، هممان با اعیاد شعبانیه و بزرگداشت روز پاسدار و جانباز مسئول امور فرهنگی و مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و جمعی از مسئولین شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان با فرمانده بسیج سپاه انقلاب اسلام ...

 

11 فروردين 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان؛ 7 مرکز دهان و دندان آماده ارائه خدمات به شهروندان و مهمانهای نوروزی در دشتستان می باشند
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: 7 مرکز دهان و دندان در ایام تعطیلات نوروز به شهروندان و مهمان های نوروزی ارائه خدمات میدهند.

 

7 فروردين 1398
صدور 120 مورد مجوز ازدواج در طرح سلامت نوروزی در دشتستان
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از صدور 120 مورد مجوز ازدواج در طرح سلامت نوروزی در دشتستان خبر داد.

 

28 اسفند 1397
پیام تبریک رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز
بار دیگر نوروز با تمام زیبائیهایش فرا می رسد، بار دیگر ایام سرخوشی و سرسبزی می آید و بار دیگر طبیعت رخ می نمایاند و جلوه ای از آفرینش و جلال الهی آشکار می سازد

 

22 اسفند 1397
سرپرست فرمانداری شهرستان دشتستان ؛ شاخصهای سلامت آب روستاهای دشتستان ارتقا می یابد
دکترجواد لقمان زاده در نشست هم اندیشی سالم سازی آب آشامیدنی روستاهای دشتشستان گفت: تامین و سلامت آب آَشامیدنی از مهمترین موضوعات سال 97بوده اند و تمام تلاش ما در سال جدید در راستای ارتقاء شاخصهای سلامت آب روستاهای دشتستان می باشد.

 

15 اسفند 1397
امام جمعه شهر برازجان ؛ رسیدگی به ایثارگران و خانواده شهدا در راس امور است
امام جمعه شهر برازجان ، حجه االسلام حسن مصلح اظهار داشت :"فرهنگ ايثار و شهادت" يكي از ارزش ها است كه هم زمان با تاريخ اين سرزمين شكل گرفته و هميشه از جايگاه ويژه اي برخوردار بوده است

 

13 اسفند 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان، با پذیرش مسئولیتهایمان باید در ارتقاء و حفظ سلامت دانش آموزان تلاش نماییم
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان اظهار داشت: آموزش و پرورش دشتستان از جایگاه خوبی در رعایت طرح های بهداشتی و پیشگیرانه برخوردار است و پتانسیل های مناسب برای ارتقاء سلامت دانش آموزان را دارد.

 

12 اسفند 1397
ارائه بیش از 6 هزار خدمت درمانی به مناطق بخش ارم و بوشکان در بیمارستان صحرایی نورآوران سلامت
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از ارائه 6 هزار خدمت درمانی از یازدهم دی ماه تاکنون توسط کاروان خیریه نوراوران سلامت مستقر در شهر تنگ ارم خبر داد.

 

12 اسفند 1397
مواد غذایی غیرقابل مصرف از سطح مراکز عرضه مواد غذایی در دشتستان جمع آوری و امحاء گردید
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرتان دشتستان با تاکید بر حفظ سلامت شهروندان و مسافرین نوروزی گفت: هرساله پیش از آغاز تعطیلات نوروزی و به منظور حفظ و ارتقاء سلامت مصرف کنندگان ، طرح تشدید نظارت بر عمده فروشی ها و مراکز توزیع و عرضه مواد غذایی در سطح شهرستان برگز ...

 

7 اسفند 1397
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر؛ گسترش ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق صعب العبور بخش ارم دشتستان از اولویتهای دانشگاه علوم پزشکی می باشد
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بازدید از روستای باغتاج از توابع بخش ارم،گفت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ،ارائه خدمات به بیماران و تامین سلامت و بهداشت عمومی را در دورافتاده ترین نقاط شهرستان پیگیری و آن را بعنوان یکی از اولویتهای اصلی برای خود بر ...

 

29 بهمن 1397
طرح تغذیه سالم زنان روستایی و عشایر در دشتستان آغاز شد
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: زنان روستایی و عشایر به عنوان گروه مولد مواد غذایی و به عنوان همسران و مادران تولید کنند گان و توزیع کنند گان و تهیه کنند گان مواد غذایی در صدر اولویت های دریافت آموزش های مرتبط قرار دارند.

 

17 بهمن 1397
فرماندار دشتستان؛ به برکت انقلاب اسلامی،ایران به قطب پزشکی خاور میانه تبدیل شده است
فرماندار دشتستان گفت : به برکت انقلاب اسلامی و پشتیبانی و حمایت های مردم،ایران به قطب پزشکی خاورمیانه تبدیل و در عرصه پزشکی خودکفا شده است.

 

17 بهمن 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان؛ رضایتمندی مردم با توسعه پایدار در عرصه های مختلف حاصل می شود
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در اولین همایش دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه سلامت ضمن تبریک به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی اظهار داشت: از طرف تمام پرسنل شبکه بهداشت از حمایت های فرماندار محترم در حوزه بهداشت و درمان تشکر می کنم.

 

9 بهمن 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان؛ سرطان دومین علت مرگ درپنج سال اخیر شهرستان می باشد
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان در نشستی که با مراقبین سلامت برگزارنمود، گفت: درمان و تشخیص بیماری‌ها در مراحل اولیه از بروز عوارض جدي و مرگ و مير جلوگيري مي‌کند و سرطان با اصلاح سبک زندگی درمان میشود

 

9 بهمن 1397
اولین همایش دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه سلامت در دشتستان برگزار می شود
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از برگزاری اولین همایش دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه سلامت د ر این شهرستان خبر داد.

 

2 بهمن 1397
بخشدار آبپخش: ارتقای آگاهی مردم درزمینه کاهش مصرف دارو و ارجاع به متخصص باید نهادینه شود
بخشدار آبپخش گفت: ارتقای آگاهی مردم در زمینه کاهش مصرف دارو و ارجاع به متخصص باید نهادینه شود.

 

29 دی 1397
فرماندار دشتستان ؛ تمامی سایت های دفن پسماند شهرهای شهرستان باید حداقل استانداردها ی بهداشتی را داشته باشند
فرماندار شهرستان دشتستان درکارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان گفت: تمامی سایت های دفن پسماند شهرهای شهرستان تا آخر سالجاری باید حداقل استانداردها ی بهداشتی را داشته باشند.

 

26 دی 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان؛ اجتماعی شدن امر سلامت با راه اندازی کانون میسر خواهد شد
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان در نشست کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان دشتستان گفت: برای موفقیت و اثرگذاری نظام سلامت باید کانون سلامت محله به اتاق فکر و مناسبات پیشگیری محور تبدیل شود.

 

26 دی 1397
تشدید نظارت بر 58 صنف تهیه و توزیع مواد غذایی در دشتستان
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از اجرای طرح تشدید نظارت بر صنف‌های تهیه و توزیع مواد غذایی از جمله رستوران‌ها، بیرون‌برها و کبابی‌ها در سطح شهر برازجان توسط بازرسان بهداشت محیط خبر داد.

 

19 دی 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ؛ قلیانها ازسطح پارکها جمع آوری می شوند
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از برنامه ریزی و فرهنگ سازی به منظور جمع آوری قلیان در سطح شهر برازجان خبر داد.

 

19 دی 1397
توسط شبکه بهداشت و درمان دشتشستان صورت گرفت: بیش از 100 واحد تولیدی در دشتستان، نظارت و پایش شده اند
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از نظارت وپایش بیش از 100و احد تولیدی و عرضه مواد غذایی در شهرستان خبر داد.

 

8 دی 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان 16 سامانه های آبرسانی روستای باغتاج بخش ارم مورد ارزیابی و بازدید قرار گرفت
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گفت : با توجه به اهمیت وضعیت سامانه های آبرسانی در سلامت مصرف کنندگان و تعدد منابع آبی در روستاهای بخش ارم بویژه روستای باغتاج، بازدید و ارزیابی این سامانه ها در دستور کار شبکه بهداشت و درمان دشتستان قرار گرفته است .

 

3 دی 1397
گردهمایی بازنشستگان شکه بهداشت و درمان دشتستان
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان «تکریم بازنشستگان همراه با خدمات مناسب» را یک از اولویتهای شبکه بهداشت و درمان اعلام نمود.

 

28 آذر 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان؛ طبقه بندی علتهای مرگ ، یکی از شاخص های نهایی برنامه های سلامت است
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، پزشکان خانواده و کارشناسان ثبت مرگ شاغل در مراکز خدمات جامع سلات شهرستان ، راهکارهای ارتقای نظام ثبت مرگ و صدور گواهی فوت را فرا گرفتند

 

26 آذر 1397
تقدیر شبکه بهداشت و درمان از پزشک متخصص زنان و زایمان شهرستان
در طی مراسمی ، رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان از پزشک متخصص زنان و مامایی شهرستان دشتستان تقدیر و تشکر بعمل آورد.

 

18 آذر 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان ازارائه خدمات بهداشتی ودرمانی به عشایر دردشتستان خبر داد
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ،خبر از ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به عشایر 12 منطقه عشایر نشین دشتستان توسط 12 تیم سلامت داد

 

18 آذر 1397
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ارتقاء سطح علمی بهیاران از اولویت های ما در آموزش می باشد
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهردکتر محمد رضا روان‌بُد ازهنرستان پسرانه کارو دانش بهیاری 17 شهریور شهرستان دشتستان بازدید نمود.

 

17 آذر 1397
دانش اموزان آموزشگاه های متوسطه پسرانه طالقانی و بهشتی شهر برازجان به پویش ( من هم آزمایش ایدز می دهم) پیوستند
همزمان با هفته اطلاع رسانی ایدز ، دانش اموزان آموزشگاه متوسطه دوم طالقانی شهر برازجان به پویش ( من هم آزمایش ایدز می دهم) پیوستند

 

7 آذر 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان: ارتقاء سطح آگاهی کشاورزان بهترین استراتژی در حوزه بهداشت کشاورزی می باشد
رییس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دشتستان ،گفت: ارتقاء سطح اگاهی کشاورزان بهترین استراتژی و راهکار در حوزه بهداشت کشاورزی است

 

5 آذر 1397
برگزاری جشن میلاد پیامبر اکرم (ص)و امام صادق (ع) و هفته بزرگداشت بسیج/گزارش تصویری
جشن میلاد پیامبر اکرم (ص)و امام صادق (ع) و هفته بزرگداشت بسیج با حضور مسئولین وشبکه بهداشت و درمان و نماینده ولایت فقیه سپاه جواد الائمه شهرستان دشتستان در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان برگزار شد.

 

19 آبان 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان: امدادرسانی ۱۰ آمبولانس اورژانس ۱۱۵ در پیاده‌روی بزرگ ولایت در دشتستان
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از امدادرسانی ۱۰ آمبولانس اورژانس ۱۱۵ در پیاده‌روی بزرگ ولایت که به مناسبت شهادت امام رضا (ع) برگزارشده بود، خبر داد.

 

13 آبان 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان : برای کاهش آسیب‌های اجتماعی باید مهارت‌های زندگی را به دانش آموزان آموخت
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: یکی از خدمات واحد سلامت روان، آموزش مهارت زندگی به دانش آموزان ، بویژه مقاطع تحصیلی متوسطه اول و دوم می باشد .

 

12 آبان 1397
مشارکت تیمهای اورژانس 115 در مانور پدافند غیرعامل مدارس شهرستان دشتستان
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان،به مناسبت هفته پدافند غیر عامل ، مانور تخلیه اضطراری و امداد و نجات با حضور نیروهای اورژانس 115 ، هلال احمر و آتش نشانی در هنرستان پسرانه علم و صنعت و دبیرستان دخترانه پروین اعتصامی شهر برازجان بر ...

 

9 آبان 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان: ارتقاء شاخص های استاندارد سازی خانه های بهداشت یکی از اولویت های مهم ما می باشد
به منظور همسان سازی پایش و تدوین چک لیست استاندارد سازی خانه های بهداشت ، نشست هم اندیشی با حضور بهورزان نمونه شهرستان دشتستان در محل سالن آموزش و ارتقای سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان برگزار گردید.

 

7 آبان 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان از آموزش بدو خدمت پزشکان خانواده جدیدالورود خبر داد
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، آموزش بدو خدمت پزشکان خانواده جدید الورود شهرستان دشتستان در راستای ارتقاء شاخصهای برنامه پزشک خانواده در شهرستان برگزار شد.

 

6 آبان 1397
امداد رسانی نیروهای اورژانس به مصدومین تصادف بخش ارم در دشتستان
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دشتستان ، ساعت ۱۷ عصر روز شنبه،پنجم آبانماه ؛ چهار خودرو به دلیل بارندگی ولیز بوده جاده و همچنین سرعت زیاد به صورت زنجیره ای با هم تصادف کردند که چهار مصدوم برجای گذاشت

 

5 آبان 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان: غربالگری و خودآزمایی در تشخیص زودرس سرطان سینه ،جدی و مهم می باشد
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، گفت: تمامی زنان 20 سال به بالا ،با مراجعه به مراکز خدمات جامع سلامت ، خدمات مامایی نظیر غربالگری وآموزش خودآزمایی تشخیص زود هنگام سرطان سینه را از ماماهای پزشک خانواده و مراقبین سلامت دریافت نمایند.

 

5 آبان 1397
پیام تقدیر و تشکر ریاست اداره آموزش و پرورش آبپخش
رییس اداره آموزش و پرورش شهر آبپخش شهرستان دشتستان ، طی پیامی از زحمات رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان و همچنین تیم سلامت مرکز خدمات جامع سلامت آبپخش تشکر و قدردانی نمود.

 

2 آبان 1397
اظهار رضایت مردم و مسئولان بهداشت و درمان دشتستان از پزشک متخصص کلیه و مجاری ادراری شهرستان دشتستان
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ، در طی دیداری که با حضور رییس شبکه بهداشت و درمان و پزشک متخصص کلیه و مجاری ادراری شهرستان دشتستان، دکتر قاسم صادقی برگزارشد ، با اهدای گل و لوح یادبود از زحمات خالصانه این پزشک دلسوز تقدیر بعمل آم ...

 

1 آبان 1397
پنجمین cpr موفق توسط تیم سلامت مرکز خدمات جامع سلامت ابپخش انجام گرفت
معلم جوان فداکار ۳۰ ساله محمد ابراهیم زاده که در پی اتش سوزی دچار خفگی شده بود ؛ با تلاش تیم سلامت مرکز خدمات جامع سلامت ابپخش نجات یافت.

 

25 مهر 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان : یکی از نتایج مهم ورزش ایجاد نشاط وسلامتی کارمندان است
هفته تربیت بدنی همه ساله از 26 مهر تا دوم آبان به منظور آشنایی جامعه با اهمیت و اثرات کاربرد ورزش در زندگی فردی و اجتماعی، اشاعه و توسعه و ترویج ورزش در خانه و خانواده و هدایت و ارشاد جامعه به ورزش های همگانی برگزار می شود.

 

18 مهر 1397
طرح آهن‌یاری و مکمل‌یاری ویتامین دی در مدارس شهرستان دشتستان آغاز شد
آیین افتتاحیه طرح آهن یاری و مکمل یاری ویتامین دی در مدارس شهرستان دشتستان با حضور مسئولین شهرستانی به‌صورت نمادین در مدرسه متوسطه اول دخترانه زینب (س) شهر برازجان آغاز شد.

 

4 مهر 1397
پیام تبریک رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان بمناسبت رزو بهداشت محیط
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان به مناسبت فرار رسیدن روز بهداشت محیط (4 مهر ماه ) طی پیامی اینروز را تبریک گفت:

 

31 شهريور 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان: بخش خصوصی تعامل بسیار خوبی با بخش سلامت شهرستان دشتستان داشته است
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ،ماریا خویش دوست در نشستی که با مدیران در مانگاه خصوصی نوید شهر برازجان برگزار نمود گفت: هدف اصلی ما در طرح تحول نظام سلامت، ارتقاء سلامت و افزایش طول عمر مردم، محافظت از مخاطرات بیماری و افزایش رضایتمندی مردم است.

 

28 شهريور 1397
جوابیه شبکه بهداشت و درمان دشتستان در خصوص وضعیت سلامت آب شهر سعدآباد شهرستان دشتستان
در خصوص مطالبی که در فضای مجازی در خصوص صحبت‌های رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در جلسه مورخ 25/6/97 در بخشداری سعدآباد در مورد وضعیت آب این شهر مطرح گردیده، روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جهت تنویر افکار عمومی و اطمینان خاطر شهروندان توضیحاتی ا ...

 

13 شهريور 1397
پیام تبریک رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان به مناسبت روز بهورز
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان طی پیامی روز بهورز را به تمامی بهورزان شاغل در شبکه بهداشت و درمان دشتستان تبریک گفت.

 
 
 
< >