نمایشگاه


2 تير 1398
نمایشگاه طرح بسیج ملی فشارخون می‌تواند در اطلاع‌رسانی و ارتقا آگاهی مردم تاثیرگذار باشد
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: نمایشگاه طرح بسیج ملی کنترل فشارخون می‌تواند در اطلاع‌رسانی و ارتقا آگاهی مردم تاثیر گذار باشد.

 

17 بهمن 1397
برگزاری جشنواره غذایی توسط سفیران سلامت دانش آموزی شهر سعدآباد/ گزارش تصویری
همزمان با فرا رسیدن دهه مبارک فجر ،جشنواره غذایی و نمایشگاه صنایع دستی توسط سفیران سلامت دانش آموزی آموزشگاه دخترانه 22 بهمن شهر سعدآباد با همکاری واحد آموزش و ارتقای سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان برگزار گردید.

 

23 دی 1397
به مناسبت ولادت حضرت زینب و روز پرستار در شهر برازجان صورت گرفت؛ افتتاح دومین نمایشگاه خوشنویسی و طراحی توسط هنرمندان کوچک
دومین نمایشگاه خوشنویسی و طراحی توسط دانش آموزان آموزشگاه ابتدایی شهید جاوید کازرونی شهر برازجان به مناسبت ولادت حضرت رینب و روز پرستار در سالن سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان دشتستان با حضور مسئولین و جمعی از مردم این شهرستان برگزار شد.

 

14 تير 1396
نمایشگاه کاریکاتور هفته بدون دخانیات در دشتستان برگزار شد
نمایشگاه کاریکاتور به مناسبت هفته بدون دخانیات با همکاری هنرمند دشتستانی و شبکه بهداشت و درمان دشتستان در سالن سازمان تبلیغات برازجان برگزار شد

 

12 ارديبهشت 1396
برپایی آلبوم نمایشگاه خطر سنجی بیماریهای قلبی و عروقی و سرطان در دشتستان
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان،نمایشگاه خطر سنجی بیماریهای قلبی و عروقی و سرطان در محل کانون امام خمینی این شهر برگزار شود .

 

14 تير 1395
برپایی نمایشگاه پویایی و بالندگی و جوانی جمعیت در دشتستان
برپایی نمایشگاه پویایی و بالندگی و جوانی جمعیت در دشتستان

 

7 ارديبهشت 1394
بازدید تصویری مدارس از نمایشگاه عملکرد هفته سلامت شبکه بهداشت و درمان دشتستان
در پنجمین روز از هفته سلامت تعدادی از مدارس مقاطع مختلف تحصیلی شهرستان دشتستان و داوطلبان سلامت از غرف های نمایشگاه هفته سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان بازدید کردند.

 
 
 
< >