آخرين اخبار

28 اسفند 1397
پیام تبریک رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز
بار دیگر نوروز با تمام زیبائیهایش فرا می رسد، بار دیگر ایام سرخوشی و سرسبزی می آید و بار دیگر طبیعت رخ می نمایاند و جلوه ای از آفرینش و جلال الهی آشکار می سازد

 

28 اسفند 1397
اجرای طرح ضربت بازدید از دکه های ورودی شهر دالکی
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان ،121 کیلوگرم اجناس تاریخمصرف گذشته از سطح عرضه دکه های مواد غذایی شهر دالکی جمع آوری شد.

 

27 اسفند 1397
با مصرف بهینه و منطقی دارو در ارتقاء سلامت جامعه ی خود تلاش کنیم
مسئول امور دارویی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: بسیاری از بیماریها؛علائم شبیه هم دارند ولی درمان آنها کاملا متفاوت است پس هیچ قوت از داروهای دیگران استفاده نکنید .

 

27 اسفند 1397
7 کیلوگرم مواد بهداشتی ،آرایشی غیر قابل مصرف در دشتستان جمع آوری و امحا شد
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ، با اجرای گشت مشترک و آموزش برچسب اصالات و سلامت کالا جهت کنترل محصولات آرایشی و بهداشتی در شهر ستان دشتستان،7 کیلوگرم موا بهداشتی و آرایشی غیر قابل مصرف جمع آوری و امحا شد.

 

26 اسفند 1397
آمادگی شبکه بهداشت و درمان دشتستان در ایام تعطیلات نوروز
معاون بهداشتی و درمانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از آمادگی کامل شبکه بهداشت و درمان دشتستان در ایام تعطیلات نوروز خبر داد.

 

26 اسفند 1397
آماده باش 11پایگاه اورژانس شهری و جاده ای شهرستان دشتستان در ایام نوروز
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از آماده باش کامل 11پایگاه های اورژانس جاده ای و شهری همزمان با آغاز طرح سلامت نوروزی 25 اسفند امسال تا 17 فروردین 98 خبر داد. .

 

26 اسفند 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان؛
شهروندان به کمپین نه به چهارشنبه سوری خطرناک بپیوندند

رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: از شهروندان می خواهیم که با حس مسئولیت پذیری که در قبال فرزندان و جامعه خود دارند به کمپین نه به چهرشنبه سوری خطرناک بپیوندند.

 

26 اسفند 1397
توصیه های بهداشت سفر
بسیاری از خانواده‌ها در ایام عید با مسافرت به گوشه و کنار این سرزمین زیبا خستگی کار و فعالیت چند صباح گذشته را برطرف می‌سازند. از جمله نکات بسیار مهمی که رعایت آن در ایام سفر اهمیت زیادی دارد، بهداشت غذا و مواد غذایی است که در سفر تهیه می‌شود.

 

22 اسفند 1397
مانور حمایتهای روانی ،اجتماعی در بلایا در شهرستان دشتستان برگزارشد
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ، مانور حمایتهای روانی ، اجتماعی در بلایا با شرکت 21 تیم امدادی ، امنیتی و مددکاری در محله خضر شهر برازجان و حضور مسئولین شهرستان دشتستان برگزار شد.

 

22 اسفند 1397
سرپرست فرمانداری شهرستان دشتستان ؛
شاخصهای سلامت آب روستاهای دشتستان ارتقا می یابد

دکترجواد لقمان زاده در نشست هم اندیشی سالم سازی آب آشامیدنی روستاهای دشتشستان گفت: تامین و سلامت آب آَشامیدنی از مهمترین موضوعات سال 97بوده اند و تمام تلاش ما در سال جدید در راستای ارتقاء شاخصهای سلامت آب روستاهای دشتستان می باشد.

 

20 اسفند 1397
برگزاری مانور برنامه سلامت نوروزی در شهرستان دشتستان
برنامه سلامت نوروزی با اولویت نظارت بر مراکز و اماکن حساس از 20 اسفند امسال لغایت 20 فروردین سال آینده همزمان با سراسر کشور و استان به منظور کنترل عوامل محیطی و پیشگیری از بیماریهای واگیردار با همکاری ارگانهای درگیر برنامه که شامل ادارات اداره صنعت و ...

 

18 اسفند 1397
توسط شبکه بهداشت و درمان دشتستان صورت گرفت،
برگزاری همایش ازداوج سالم و پایدار/ گزارش تصویری

همایش ازدواج سالم و. پایدار با همکاری واحد سلامت جوانان، نوجوانان و مدارس و واحد آموزش و ارتقای سلامت در دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان دشتستان برگزار گردید.

 

15 اسفند 1397
امام جمعه شهر برازجان ؛
رسیدگی به ایثارگران و خانواده شهدا در راس امور است

امام جمعه شهر برازجان ، حجه االسلام حسن مصلح اظهار داشت :"فرهنگ ايثار و شهادت" يكي از ارزش ها است كه هم زمان با تاريخ اين سرزمين شكل گرفته و هميشه از جايگاه ويژه اي برخوردار بوده است

 

13 اسفند 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان،
با پذیرش مسئولیتهایمان باید در ارتقاء و حفظ سلامت دانش آموزان تلاش نماییم

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان اظهار داشت: آموزش و پرورش دشتستان از جایگاه خوبی در رعایت طرح های بهداشتی و پیشگیرانه برخوردار است و پتانسیل های مناسب برای ارتقاء سلامت دانش آموزان را دارد.

 

12 اسفند 1397
ارائه بیش از 6 هزار خدمت درمانی به مناطق بخش ارم و بوشکان در بیمارستان صحرایی نورآوران سلامت
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از ارائه 6 هزار خدمت درمانی از یازدهم دی ماه تاکنون توسط کاروان خیریه نوراوران سلامت مستقر در شهر تنگ ارم خبر داد.

 

12 اسفند 1397
مواد غذایی غیرقابل مصرف از سطح مراکز عرضه مواد غذایی در دشتستان جمع آوری و امحاء گردید
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرتان دشتستان با تاکید بر حفظ سلامت شهروندان و مسافرین نوروزی گفت: هرساله پیش از آغاز تعطیلات نوروزی و به منظور حفظ و ارتقاء سلامت مصرف کنندگان ، طرح تشدید نظارت بر عمده فروشی ها و مراکز توزیع و عرضه مواد غذایی در سطح شهرستان برگز ...

 

7 اسفند 1397

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر؛
گسترش ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق صعب العبور بخش ارم دشتستان از اولویتهای دانشگاه علوم پزشکی می باشد

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بازدید از روستای باغتاج از توابع بخش ارم،گفت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ،ارائه خدمات به بیماران و تامین سلامت و بهداشت عمومی را در دورافتاده ترین نقاط شهرستان پیگیری و آن را بعنوان یکی از اولویتهای اصلی برای خود بر ...

 

7 اسفند 1397
اجرای گشت مشترک کنترل محصولات آرایشی و بهداشتی در شهر برازجان
درگشت مشترکی که با حضور نمایندگانی از واحد نظارت بر مواد غذایی ، آرایشی و بهداشتی شبکه بهداشت و درمان و اداره صنعت ،معدن و تجارت شهرستان دشتستان انجام گرفت،از تعدادی فروشگاه عرضه محصولات آرایشی و بهداشتی سطح شهر برازجان بازدید بعمل آمد.

 

5 اسفند 1397
مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر؛
خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران را بالاترین افتخار است

مشاور رییس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در دیدار با خانواده شهید مختار اعمایی گفت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت این مرز و بوم هستند بنابراین دیدار با خانواده های معظم و معزز شهدا و ایثارگران برای مسئولان یک رسالت و وظیف ...

 

5 اسفند 1397
آموزش کمک های اولیه و حوادث شایع در مدارس شهرستان دشتستان
آموزش کمکهای اولیه و حوادث شایع در مدارس به دانش آموزان مدارس مقاطع ایتدایی و متوسطه اول و دوم توسط واحد آموزش مرکز اورژانس 115شهرستان دشتستان ارائه می شود.

 
 << اخبار بهمن اخبار اسفند >>
آرشيو اخبار
  
از تا


< >