آخرين اخبار

21 آبان 1398
همایش پیاده روی کارکنان شبکه بهداشت و درمان دشتستان/ گزارش تصویری
به مناسبت فرا رسیدن هفته دیابت 18 الی 24 آبان ماه ، همایش پیاده روی با حضور رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان، سرپرستان و مراقبین سلامت مراکز خدمات جامع سلامت و مسئولین واحدهای ستادی در جاده سلامت شهر برازجان برگزار گردید.

 

19 آبان 1398
پیشگیری از دیابت در خانواده آغاز می‌شود
کارشناس واحد بیماری‌های غیر واگیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: پیشگیری از دیابت در خانواده آغاز می‌شود.

 

19 آبان 1398
کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت و درمان دشتستان:
آموزش های پیش از ازدواج می تواند سرلوحه زندگی مشترک برای جوانان باشد

کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: آموزش‌های پیش از ازدواج تحت عنوان تحکیم بنیان خانواده ، می تواند سرلوحه زندگی مشترک برای جوانان باشد

 

13 آبان 1398
متخصص ارتوپدی کلینیک تخصصی بیمارستان 17 شهریور برازجان
زنان بعد از سن یائسگی درخطر ابتلا به پوکی استخوان هستند

متخصص ارتوپدی کلینیک تخصصی بیمارستان 17 شهریور برازجان گفت: پوکی استخوان (Osteoporosis) بیماری شایعی است که باعث ضعیف شدن استخوان ها شده و خطر شکستگی استخوان ها را افزایش می دهد.

 

13 آبان 1398
فعالیت بدنی تاثیرمستقیمی بر روی سلامت جسمی و روانی بانوان دارد
کارشنارس مسئول واحد سلامت خانواده شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت :مشکلات جسمی و روانی زنان می تواند تاثیر مستقیمی بر سلامت همه اعضای خانواده داشته باشد و بانوان می توانند با فعالیت بدنی و تحرک، شادابی و آرامش را به سایر اعضای خانواده هدیه کنند.

 

12 آبان 1398
خانواده ها با مراجعه به پایگاه های دائم وغیر دائم غربالگری از سلامت چشم کودکان خود آگاه شوند
گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، برنامه غربالگری بینایی کودکان سه تا شش سال در شهرستان دشتستان از اول آبان ماه آغاز شده و والدین می توانند همراه کودکان خود با مراجعه به یکی از پایگاه های دائم یا غیر دائم غربالگری از سلامت چشم کودکان آ ...

 

12 آبان 1398
آغاز مرحله اول بیماریابی پدیکلوزیس درمدارس شهرستان دشتستان
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: آلودگی به پدیکلوزیس باتوجه به جنبه های بهداشتی و فرهنگی از معضلات بهداشتی محسوب می شود و چون روندی روبه رشد در جوامع مختلف دارد برای کنترل آن ، طرح کاهش آلودگی به پدیکلوزیس در مدارس با همکاری بین بخشی ...

 

8 آبان 1398
توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان انجام گرفت:
ارائه خدمات درمانی در مسیر پیاده‌روی بزرگ ولایت در شهرستان دشتستان

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از ارائه خدمات درمانی از آغاز مراسم و بازگشت کامل زائران پیاده روی بزرگ ولایت در شهرستان دشتستان خبر داد .

 

8 آبان 1398
بازدید مشترک از 285 کارگاه خانگی وغیرخانگی خرما در شهرستان دشتستان انجام گرفت
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت:استفاده از قرص برنج در انبارهای نگهداری خرمای خانگی وغیرخانگی در سطح شهرستان منجر به مسمومیت و فوت تعدادی از شهروندان گردید.

 

8 آبان 1398
توسط شبکه بهداشت و درمان دشتستان انجام گرفت:
اجرای گشت مشترک و آموزش جهت کنترل محصولات آرایشی و بهداشتی

گشت مشترک و آموزش برچسب اصالات و سلامت کالا جهت کنترل محصولات آرایشی و بهداشتی در شهر دهقاید و برازجان توسط بازرسان واحد نظارت برمواد غذایی و اداره تعزیرات و اصناف شهرستان دشتستان انجام گرفت.

 

6 آبان 1398
امام جمعه شهر برازجان؛
تکریم ارباب‌رجوع در مراکز بهداشتی و درمانی مورد اهتمام قرار گیرد/ رضایت‌مندی مردم از نحوه خدمت‌رسانی

امام‌جمعه شهر برازجان گفت: تکریم ارباب‌رجوع در مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان باید مورد اهتمام ویژه قرار گیرد.

 

6 آبان 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت:
سلامت زائرین پیاده روی ولایت تامین می شود

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ، نشست هماهنگی به مناسبت پیاده روی ولایت (شهادت امام رضا (ع) ) با حضور رییس و معاون بهداشتی و کارشناسان ستادی در محل شبکه بهداشت و درمان دشتستان برگزار گردید.

 

6 آبان 1398
مسئول مرکز خون بندناف موسسه رویان بوشهر:
خون موجود در بند ناف نوزاد سرشار از سلولهای بنیادی است

مسئول مرکز خون بندناف موسسه رویان بوشهر گفت: خون بند ناف که به عنوان خون جفتی شناخته شده‌است که در جنین در حال تکوین داخل رحم جریان دارد، پس از تولد نوزاد، خون باقی‌مانده در بند ناف و جفت که غنی از سلول‌های بنیادی است به عنوان یک زباله بیولوژیک دور ریخته م ...

 

1 آبان 1398

با مصرف خودسرانه داروها بدون تجویز پزشک، سلامت خود را به خطر نیندازید

کارشناس اموردارویی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در جمع سفیران سلامت محله مراکز خدمات جامع سلامت شهر برازجان گفت: داروها یکی از خطرناک ترین عوامل مسمومیت زا در منازل می باشند، بنابراین ضمن اجتناب از مصرف خودسرانه داروها، باید توجه داشت مقادیر بالای ب ...

 

1 آبان 1398
کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دشتستان:
مهارتهای خودمراقبتی اجتماعی را به فرزندان خود آموزش دهید

کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در نشست با والدین و اولیا مدارس بخشهای مختلف شهرستان گفت: کودکان و نوجوانان به عنوان سرمایه های غنی برای آینده به شمار می روند و این قشر آسیب پذیر به تناسب دوره های رشدی و ویژگی روانی – اجتماعی سن خ ...

 

29 مهر 1398
مرگ‌آورترین نوع مسمومیت را بشناسید/ استفاده از قرص برنج به هر صورتی ممنوع است
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: مسمومیت با قرص برنج یکی از مرگ‌آورترین مسمومیت‌هایی است که مرگ حتمی را به دنبال دارد و تاکنون راهکاری برای نجات جان بیماران یافت نشده است.

 

29 مهر 1398
تمام افراد جامعه، گروه هدف رویکرد نوین آموزش HIV هستند
کارشناس برنامه HIV و بیماری‌های آمیزشی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تمام افراد جامعه گروه هدف رویکرد نوین آموزش HIV هستند.

 

24 مهر 1398
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان:
یکی از مهمترین محورهای توسعه در جامعه سلامت می باشد

معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در جمع معاونین و نمایندگان آموزش و پرورش مناطق مختلف شهرستان دشتستان ،گفت: هدف از اجرای برنامه های مداخله ای در مدارس ، تامین، حفظ و ارتقاي سلامت دانش آموزان می باشد.

 

24 مهر 1398
پایش طرح تحقیقاتی پژوهشی روش های کنترل بیماریهای غیر واگیر در دشتستان
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از پایش طرح تحقیقاتی پژوهشی روش های کنترل بیماریهای غیر واگیر( IRPONT) در مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان دشتستان خبرداد.

 

24 مهر 1398

آغاز طرح "یک وعده غذای گرم" در مهدهای روستایی شهرستان دشتستان

همزمان با سراسر کشور و به مناسبت هفته ملی کودک، اجرای طرح ارائه یک وعده غذای گرم در مهدهای کودک روستاهای شهرستان دشتستان آغاز شد.

 
 << اخبار مهر اخبار آبان >>
آرشيو اخبار
  
از تا


< >