اگر ممکن است توضیح دهید که چه راه حلی برای باز کردن فایل های آفیس 2007 با آفیس های قدیمی دارید؟


1392/2/15 0:0

اگر ممکن است توضیح دهید که چه راه حلی برای باز کردن فایل های آفیس 2007 با آفیس های قدیمی دارید؟ سیستم من کند بوده و ضمناًً مایل به نصب برنامه سنگین Office 2007 نیستم.
قابل ذکر است پس از عرضه فرمت جدید Word و Excel در آفیس 2007، یکی از مشکلاتی که برای کاربران پیش آمد، عدم امکان باز نمودن فایل های تولید شده از آفیس 2007 در نسخه های آفیس قبلی مانند 2003 و XP بود. توضیح اینکه فرمت فایلی در آفیس های قبل از 2007، فرضاً در برنامه Word با پسوند DOC بوده و این در حالیست که در آفیس 2007، پسوند فایل های Word با پسوند DOCX است و در سایر برنامه های این خانواده نیز به همین ترتیب، فرمت فایلی تغییر یافته است.
به عنوان مثال شما در کامپیوتر شخصی خود، آفیس 2007 نصب کرده اید و یک فایل Word با آن ایجاد می کنید، سپس آن را روی فلش مموری خود ریخته و به محل کار می برید. در سیستم محل کار شما نیز آفیس 2003 نصب است، در نتیجه امکان باز کردن فایل Word مورد نظر را ندارید. اما برای اینکه به این نوع مشکل برنخورید، و همانطور هم که تأکید فرموده اید که به دلایلی مایل به نصب یک نسخه از Office 2007 بر روی سیستم خود نیستید، بنابراین شما نیازمند ابزاری ساده به نام docXConverter هستید.
در حقیقت به کمک این برنامه کم حجم شما می توانید به سادگی فایل های Word و Excel تولید شده توسط آفیس 2007 را به فایل های قابل اجرا در آفیس های قبلی تبدیل نمایید.
نرم افزار docXConverter از لینک زیر قابل دریافت است:
http://www.tarfandestan.com/files/docXConverter[Tarfandestan.com].zip
همچنین پس از دانلود فایل، آن را از حالت فشرده خارج کنید. سپس فایل docXConverter.exe را اجرا نمایید. اکنون به سادگی می توانید با استفاده از فرامین File > Open در فولدری که فایل ها در آن قرار دارد، فایل های مورد نظر برای تغییر فرمت را انتخاب کنید یا فایل مربوط را به داخل محیط برنامه مذکور، Drag & Drop (کشیده و رها) کنید تا عملیات تبدیل، به سادگی انجام پذیرد.
کلمات کلیدی:
فایل.افیس    

تاریخ بروز رسانی:   6 مهر 1398

تعداد بازدید:   ۱


ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

< >