برپایی درمانگاه یک روزه صحرایی در روستای چهاربرج آبپخش

12 امرداد 1398
رییس بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر گفت : در این درمانگاه خدماتی همچون ارتوپدی ، اطفال ، زنان و مامایی ، پزشکی عمومی ، تغذیه و روانشناسی و متخصص داخلی و همچنین جراحی سرپایی و داروخانه به بیماران ارایه شده است.

 دکتر فولادوند گفت :تمامی  خدمات پزشکی درمانی و دارویی  را به صورت رایگان به اهالی این روستا و روستاهای اطراف ارایه می‌دهند  که به بیش ۵۰۰ نفر خدمات پزشکی ارایه شده است و یک بیمار اورژانسی نیز به بیمارستان برازجان اعزام شد .

وی گفت : همچنین سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر طبق برنامه تعیین شده تا این لحظه اقدام به برپایی سه درمانگاه صحرایی در روستای شول شهرستان گناوه ، روستای چاه‌کوتاه شهرستان بوشهر و روستای چهاربرج شهرستان دشتستان کرده است و برنامه های دیگری برای برپایی درمانگاه های دیگر در سایر نقاط استان بوشهر نیز دارد .

ریس بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر گفت سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر طبق برنامه از پیش تعیین شده در طول سال یک بیمارستان صحرایی نیز برپا میکند که درسال ۹۸  طبق سالهای گذشته این بیمارستان در یکی از نقاط کم برخوردار استان  بوشهر برپا خواهد شد .

فولادوند افزود : برنامه آینده این سازمان برپایی درمانگاه صحرایی از تاریخ ۸ تا ۱۸ شهریور در روستای گلدشت شهرستان دشتستان است و در ماهای بعد در دیگر روستاهای استان می باشد. .

وی گفت : کار جدیدی که توسط سازمان بسیج جامعه پزشکی در حال اجرا است اعزام تیم‌های درمانی به روستا‌های تحت پوشش و کم برخوردار جهت ارائه خدمات پزشکی و مشاوره‌ای است.

رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان در حاشیه بازدید از این برنامه اظهار داشت:ارائه خدمات بهداشتی درمانی رایگان به مردم از اقدامات خداپسندانه ای است که با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و سپاه امام صادق(ع) انجام می شود.

خویش دوست خاطر نشان کرد : انشالله با همکاری شوراهای اسلامی روستاها و شهرها،این برنامه تداوم خواهد داشت.

 این برنامه با همکاری سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر،کانون بسیج جامعه پزشکی جابر ابن حیان دانشگاه علوم پزشکی استان،شبکه بهداشت و درمان دشتستان،دهیاری و شورای اسلامی روستای چهاربرج و پایگاه مقاومت بسیج امام حسن عسکری(ع)،خدمات بهداشتی درمانی رایگان در روستای چهاربرج دشتستان انجام شد.

روستای چهاربرج از توابع بخش آبپخش  که در شمال غربی این شهر واقع شده  و دارای جمعیتی درحدود هزار و دویست و شصت  نفر می باشد.

انتهای پیام/ س.غ/ 3030

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

انتهای خبر / س.غ/3030

 

انتهای پیام/ س.غ/ 3030

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید


کلمات کلیدی:
بسیج.جامعه     .پزشکی     چهاربرج.آبپخش     شهرستان.دشتستان     دکتر.فولاوند     ماریا    
خویشدوست    

تاریخ بروز رسانی:   15 امرداد 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >