پشتیبانی نیروهای اورژانس 115 از راهپیمایی 13 آبان شهر برازجان

13 آبان 1397
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مسئول مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی شهرستان دشتستان در مورد تمهیدات اورژانس برای مراسم راهپیمائی ۱۳ آبان درشهر برازجان اظهار کرد :نیرو‌های اورژانس در قالب 2دستگاه آمبولانس، برای خدمت رسانی به حاضرین در مراسم حضور داشتند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مسئول مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی شهرستان دشتستان مورد تمهیدات اورژانس برای مراسم راهپیمائی ۱۳ آبان درشهر برازجان  اظهار کرد :نیرو‌های اورژانس در قالب 2دستگاه آمبولانس، برای خدمت رسانی به حاضرین در مراسم حضور داشتند. ..

مسئول مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی شهرستان دشتستان، سید اکبر هاشمی گفت: شرکت در این راهپیمایی یک وظیفه ملی است که همگان باید در آن حضوری فعال داشته باشند.

هاشمی افزود: شرکت در راهپیمایی 13 آبان از وظیفه ملی می باشد و شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، در کنارسایر مسئولین و نهادهای دولتی در این راهپیمایی باشکوه شرکت میکنند وبخشی از پشتیبانی این مراسم را برعهده دارند.

وی همچنین گفت: تیمهای اورژانس 115 علاوه بر خدمات رسانی در حوادث و سوانح در بسیاری از مراسمات مذهبی و ملی نیز به ارائه خدمات می پردازند و این مراسمات را با استقرار نیروهای اورژانس و آمبولانسها پوشش می دهند.  


کلمات کلیدی:
تیم.اورژانس     آمبولانس     راهپیمایی.13.آبان     شهرستان.دشتستان     اکبر.هاشمی        

تاریخ بروز رسانی:   13 آبان 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >